Targi E3 2009 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Strażnik,
W wielu sprawach się z tym kolesiem nie zgodzę, ale w jednej na pewno - komentarz odnośnie Final Fantasy XIV. Myślę i mówię dokładnie to samo
Atis,
Raczej takie, że jak do kogo podejdziesz i wbijesz mu ostrze w dup... gardło, to nikt tego nie zauważy/nie usłyszy. Chyba.
(eternal) Dylanjuh,
Dobry zabójca to taki, który umie wykorzystać otoczenie.
Fav ciche zabójstwo, czyli trucizna?
Atis,
A kto powiedział, że on się tego nauczył? Może robi to z biegu... tak od razu...?
Favar,
Dobry assasyn to taki co może wszystko ale nic nie musi Ezio potrafi wieeele, ale po kiego mu nauka walki halabardą?

[Dodano po 3 minutach]

Dany no właśnie na tym e3 już raczej ludzie pogodzili się z tym że konsole jakoś strasznie ładniejszej grafy nie wyprodukują i teraz trzeba robić rzeczy ciekawe.
Atis,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Favar dnia śro, 03 cze 2009 - 08:26 napisał

Mam pewne wątpliwości co do tego dokąd AC zmierza. Wygląda super i na prwno będzie super, ale nie rozumiem pomysłu czemu Eizo miałby umieć walczyć każdym rodzajem broni. Dobry assasyn to taki który musi używac jednej i mam nadzieję że gra pójdzie nieco w kierunku cichych zabójstw.


... bo Ezio to szlachcic...? A szlachcice chyba ćwiczyli fechtunek i inne takie bzdety... co ja tam wiem o historii. Pozatym, Ezio to cwany gość, czemu miałby tego nie umieć?
A dobry assassyn to taki, który umie się zaadaptować do każdej sytuacji. Nie słuchałeś nigdy Mistrza Al-Mualima? Oj Fav, wracasz do pierwszej klasy 8D.
Dany,
Z całej konferencji podobał mi się właściwie jedynie szkielecik atakowany mieczem. Grafa ładna, ale konsole idą tylko w to.
Favar,
A co sądzicie o grze opartej na... pile?
Serio serio. Gra oparta na torture-horrorze.

http://www.gametrailers.com/video/e3-09-saw/50436

Whats the point?

Droga sprawa: Heavy rain. Heavy rain wygląda na prawdę interesująco, moim zdaniem.

[Dodano po 3 dniach]

http://www.gametrailers.com/video/episode-...ble-walls/51228

20 minutowa dyskusja o konferencjach microsoftu, sony i nintendo: Dużo eksklusiwów, duża wiedza rozmówców, czasami nawet zabawnie gadają, ale angielski trzeba znać dobrze lub b.dobrze.

Konferencja Sony mnie ZNISZCZYŁA.
Ammon,
O cichych zabójstwach można chyba zapomnieć. Już pierwsza część gry była bardziej nastawiona na walkę. Zabijamy cel, sprint przez całe miasto, rozmowa z mistrzem. AC2 najpewniej też będzie skonstruowany w podobny sposób czego dowodem jest ten gameplay.
Favar,
Mam pewne wątpliwości co do tego dokąd AC zmierza. Wygląda super i na prwno będzie super, ale nie rozumiem pomysłu czemu Eizo miałby umieć walczyć każdym rodzajem broni. Dobry assasyn to taki który musi używac jednej i mam nadzieję że gra pójdzie nieco w kierunku cichych zabójstw.
Favar,

Cytat

Oglądając pokaz CryEngine 3 z Game Developers Conference 2009 muszę się z Tobą nie zgodzić, bo w niektórych momentach (moim zdaniem) efekty graficzne prezentowały się lepiej niż w Cry2. Uprzedzając dodam, że dałem radę uruchomić Crysisa w maxi detalach.
Nie no rzecz jasna cryengine3 jest lepszy w niektórych rzeczach. Ale porównując go do Crysisa na ultra high to w większosci wypadków jest po prostu gorszy. Ale grafa mnie w sumie nie rusza.

Cytat

Głównie ten multiplayer zawojował świat. wink.gif A Activision obiecał kolejne nowości wraz z premierą gry. No i fabuła zapowiada się ciekawie.
No fabuła w jedynce była niezła i filmowe momenty niszczyły. Ale o multiplayer akurat nie dbam.
Dany,
Ja już od jakiegoś czasu przestałem się podniecać grafiką w grach i oczekuję, że będą coś wnosiły, jak nie fabułę, to innowację. Dlatego połowa nowych gierek to shit.
Ammon,

Cytat

Crysis 2 - ta, konsolowy cryengine. Teoretycznie nazywa się cryengine 3 a powinien nazywać się cryengine 1.5. Jest gorszy niż dwójka jesli o samą grafikę chodzi. A co do samego gameplayu... cóż, pierwszy crysis nawet jakby mógł być na konsolach byłby średnio grywalny. jest dobry w renderowaniu dużych otwartych terenów i snajpienia. Snajpienie zaś to coś co na konsolach nie działa za dobrze.

Oglądając pokaz CryEngine 3 z Game Developers Conference 2009 muszę się z Tobą nie zgodzić, bo w niektórych momentach (moim zdaniem) efekty graficzne prezentowały się lepiej niż w Cry2. Uprzedzając dodam, że dałem radę uruchomić Crysisa w maxi detalach.

Cytat

Modern warfare 2:
Ludzie się podniecają a ja serio nie wiem czym. MW to świetna gra, ale dwójka wygląda identycznie. Nie będe narzekał jak bedzie to wiecej tyle samego ale... no nie wiem, podnieta niektórych ludzi mnie przerasta.

Głównie ten multiplayer zawojował świat. A Activision obiecał kolejne nowości wraz z premierą gry. No i fabuła zapowiada się ciekawie.

Cytat

MGS: Rising:
Oooo to się Xboxowcy ucieszą W końcu jedna z najlepszych serii wszech czasów trafia na konsole iiii... będzie o pedałkowatym Raidenie, nie o solid Snake'u. To troszkę tak jakby wziać licencję gry wiedźmin i zrobić grę o jaskrze.

Kojima zwyczajnie zrozumiał, że Xbox360 będzie dla niego bardziej opłacalny, ale nie chcąc podpaść Playstationo-maniakom wcisnął tym pierwszym innego bohaterka.
Favar,
Po kolei:
Crysis 2 - ta, konsolowy cryengine. Teoretycznie nazywa się cryengine 3 a powinien nazywać się cryengine 1.5. Jest gorszy niż dwójka jesli o samą grafikę chodzi. A co do samego gameplayu... cóż, pierwszy crysis nawet jakby mógł być na konsolach byłby średnio grywalny. jest dobry w renderowaniu dużych otwartych terenów i snajpienia. Snajpienie zaś to coś co na konsolach nie działa za dobrze.

Modern warfare 2:
Ludzie się podniecają a ja serio nie wiem czym. MW to świetna gra, ale dwójka wygląda identycznie. Nie będe narzekał jak bedzie to wiecej tyle samego ale... no nie wiem, podnieta niektórych ludzi mnie przerasta.

MGS: Rising:
Oooo to się Xboxowcy ucieszą W końcu jedna z najlepszych serii wszech czasów trafia na konsole iiii... będzie o pedałkowatym Raidenie, nie o solid Snake'u. To troszkę tak jakby wziać licencję gry wiedźmin i zrobić grę o jaskrze.

No i zaskoczenie targów: Red Steel 2.
Wygląda dobrze, wygląda jakby grało się dobrze i działa płynnie. Styl graficzny na prawdę mi się podoba.
Ammon,
Sądzę że przyda się taki temacik dla zainteresowanych. Samych targów E3 chyba nie trzeba przedstawiać nikomu, bo są one jednym z najważniejszych wydarzeń... dla mnie... dla graczy.
Na stronie internetowej gametrailers.com można znaleźć masę trailerów i gameplayów z produkcji, których premiera odbędzie się już niebawem. Nie będę wymieniać wszystkich (bo to się mija z celem), ale ze swoich faworytów wymienię Assassin's Creeda 2, Modern Warfare 2, zapowiedź Crysisa 2 (która niema nic wspólnego z "jedynką") oraz uzupełniony trailer Mass Effect 2, który nadal nie ujawnia zbyt wiele.
Warto, a raczej koniecznie wspomnieć o Project Natal, który to tak wychwalałem na SB.

Miłego oglądania.
Wczytywanie...