Dodatki ... - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

chrumcio,
Rzadko kiedy korzystam z różnych dodatków,jak coś potrzeba to sam/z graczami wymyślam.Bo dodatki sięgam tylko by czerpać pomysły
Baka,
A wtedy ratuje cię tylko jedna rzecz. Hełm z rogami . A tak na poważnie to serio pytam czemu akurat bestiariusz?
grahnar,
Pewnie, to bzdura to bzdura jest myślę że ten podręcznikowy smok to bardzo mały i przestraszony smoczek jest. Przydało by się opracować mechanikę dla potworów większych niż 10 i 100, a smok może zawsze na tobie usiąść
Baka,
Nie kumam czemu akurat bestiariusz, owszem mozna przejrzeć i sprawdzić co specjalnego kryje się w mrokachw nowo poznawanym świecie, ale i tak branie z tamtąd statystyk nie uważam za rozsądny pomysł. Dla przykładu Krasnolud zaboca gigantów z umiejętnościa bardzo silny ma siły 8, a podręcznikowy smok ma 7. Czy ktoś mi moze to wytłumaczyć??
Gość_kamar*,
Dobra LIczmistrza też, bo ma klimat.....a wewnętrzny wróg jest do kitu:D:D
grahnar,
Zapomniałeś o Liczmistrzu który jest też jednym z lepszych, bo kampania wewnętrzny wróg jest ... bez komentzrzy, podobno kamienie zagłady lepsze ale nie mam i nie czytałem.
Gość_kamar*,
Wracając do tematu - do WHRP najlepsze i najwazniejsze sa: Ksiega wiedzy tajemnej, Potępieniec, reszta do scenarusz i można się bez nich obyć....Coś wiem na ten temat od 10 lat scieram buty na szkalach po Starym Świecie
akati,
[i] yyyyyyyy....fin cos za wiele nam sie robi tych wspolnych punktow:/ to nie jest zdrowe dla drowiej psycjhiki,taka zgodnosc :mrgreen:
Gotrek,
ja zazewyczja kozystam z map wlasnego projektu:D:D i jestem z nich dumny bo tylko ja umiem jej odczytać
Finkregh,
No, ja swoje tworze na kompie, mam juz sporą galerię... Nie są piękne graficznie, ale to nie o to chodzi, no nie? Służa tylko i WYŁĄZNIE jako wsparcie Mistrzowi Gry i maja zaznaczać główne maista, rzeki, góry, lasy - a nie kamyczki, kępki traw czy królicze norka z krwiożerczymi i słodkimi króliczkami. Bo takie elementy można dać wszędzie.
akati,
[i] ja tam jestem za tym zeby samemu pszysiasc i nakreslic mape taka,jaka rysuje mi sie w glowie..a ze nie zawsze jest ona dokladnie zgodna ze schematem pszygody?? i co z tego? zasady sa po to by je lamac.. im wiecej wlasnej inwencji,tym sesja ciekawsza i mniej schematyczna
akati,
[i]mhyhyhyhyhy fin.. to widze,ze zarowno na temat jedynej i slusznej rasy, ekwipunku jak i podrecznikow mamy praktysznie identyczne podejscie.. no i ten wyglad.. cos my za bardzo podobni.. :mrgreen: :D 2 takich wariatow(bo zakladam,ze jednak z charakteru jestes podobny,gdyz zbyt wiele jak na razie nas laczy) to moze byc ..hmm... pszeje**ne...za duzo jak na jedne biedne i na razie male forum .. :mrgreen: :D:D:D
Gotrek,
ja jak prowadze to zazwyczaj kozystam z dodatków pod p-osatcią"Księgi wiedzy tajemnej" i "Labiryntu"(czesci 6 i bodajze 8) nie wymienie bestariusza bo dla mnie to jest oczywista sprawa :lol: ale te 3 ksiązeczki polecam kupic
Finkregh,
A ja z reguły korzystam TYLKO z bestiariusza... No i moje sesje wtedy trzymają się kupy... A mapy mam własne
akati,
[i] ja uznaje za pszydatny i praktysznie niezbedny( do kazdego systemu)bestiariusz ( zwlaszzca,ze czasem moze mi odbic i zdecyduje sie na prowadzenie).. bez reszty moge sie obyc (albo skserowac od bardziej nawiedzonych znajomkow,to co wydaje mi sie pszydatne)...
Lauranthalasa,
[i]Wiadomo - Wydadzą pełno dodatków , żeby zarobić.. Ale czy wszystkie są potrzebne ? Które wydają wam się niezbedne do gry ...?
Wczytywanie...