Summony - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Sephiroth*,
Ja z ff. 10 i 7 to Bahamut, Anima z wyglądu,Magus sisters z siły z ff 7 to bahamut 7 knights.
krwawy,
wiem że póżno pisze
ale dla mnie najlepsza była i będzie Shiva ona po prostu wymiata a jak w FF 10 ma zdjęty damage limit to staje sie naprawde zaje*****
Tidus,
mi ze wszystkich podoba mi się batamut silny i potęrzny bos

[Dodano po chwili]

zdwa tygodnie będe miął XII pełną wersie
a mam X i X-2
Gość_Bezimienny*,
Lista-Lista.Lista summonow

1.Diablo

2.Shiva (toples) Eee?

3.ifrit (rogacz)

4.quezatocl (czy jakos tak)

5.Cactuar

6.Eden (jak to naprawde wyglada?)

7.The (blues) brothers

8.Bahamut (moj osobisty ulubieniec)

9Alexander

10.Odin (to raczej nie summon ale tez jest dobry)

lista oparta na ff8
Deunan,
Niestety, Yuna nie jest już summonerką i ta klasa już w Spirze nie istnieje... Duchy odeszły przecież na zawsze. Będziesz miał okazję za to znowu spotkać pewnego małego chłopca...
Devilus,
No, a ja mam juz FF X-2, ale tam nie ma summonow.... Tylko jakies rozne klasy... Albo moze jeszcze nie odkrylem...
Deunan,
Jeśli chodzi o wygląd, Shiva od zawsze bya na pierwszym miejscu. Na widok tej z FF7 szczena opadała, FF8 wbijała w ziemię, ta z FF9 rzadko się pokazywała (ale nawiązanie do stylistyki indyjskiej wyszło jej na dobre) a tej z FF10 biło się pokłony.
Anima, Diablos, Hades i Doomtrain też były moimi ulubionymi.
Pod względem umiejętności - Hades, KOTR, Anima i Eden.
Devilus,
Diablos i Bahamut. Ale jakby nie patrzac Cactus i King Tonberry tez sa zajebisci. No ale w summonie to umiejetnosci sa najwazniesze, wiec trzeba je dobrze dopasowywac do postaci.
Norticus_Noctum,
W pierwszej kolejności to obowiązkowo mroczny Diabolos, dalej Ifrit ta kula ognia jak pierwszy raz ją zobaczyłem to mało nie padłem. Shiva piękna i zabójcza, lodowa dolina na życzenie.
Gotrek,
hmm a ja mam podobnych pretendentow na najladniejsze summony
-Diablos
-Shiva
-Eden
i niewiem czy zaliczyc je do GF ale co tam
-minimog i chobocko
Łaku,
no to ja powiem to samo- Shiva równierz w 8 rządzi- nawet troszke ładniejsza niż w 7 :mrgreen: może to wina tego że tutaj ma... bardziej obscisły kostium?
A poza Shivą to Diablos- jego przyzwanie jest poprostu mroczno-piękne. 8)
Lord_Patos,
Jakie summony lubicie najbardziej i dlaczego ??
Bardzo fajny jest Ifrit - jak juz pisałem w siódemce - potężny , oryginalny i efektowny.
To samo się tyczy Shivy.
Wczytywanie...