Call Of Duty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Ven'Diego,
Ja też bardzo lubię tą gre, chociaż bardziej wole Calla 2
Gram Online prawie codziennie, od jakiegoś miecha
Kaanyr Vhok,
Ja przeszedłem CoD'a na weteranie w jeden dzień i zginołem może 40 razy(chyba połowa tego będzie pod Stalingradem, dopuki nie kapnołem się że jest fajna metoda na przejście tej misji). Jestem zagorzałym fanem tej gry i co tu mówić gram na multi przynajmniej godzine dziennie już od pół roku.
Osa,
No taka rzeczywistość jest Co prawda misje w UO o wiele trudniejsze niż w CoD bez dodatku, ale i tak nie wywołujące jakiejś większej mobilizacji, aby je przejść. Tak czy inaczej w strzelankach single zawsze mi się nudzi (nawet jak poziom trudności jest wysoki), no bo nic nie zastąpi poziomu gry wieloosobowej
Tokar,

Cytat

(po prostu z kompem już na najwyższym poziomie trudności da się z zamkniętymi oczami wygrać),


Jeżeli w CoD:UO tak przechodziłeś kampanię to gratuluję umiejetności (serio), bo ja jak uruchomiłem na najłatwiejszym to sie trochę zaskoczyłem wysokim poziomem trudności. Nie wiem, może nie pisana mi jest kariera żołnierza ?

Cuż można dodać do zdania przedmówców ? Chyba nic ? Gra jest świetna, ale niestety za krótka Szczególnie wymienić należy kampanię Ruskich (Stalingrad i Łuk Kurski).
Osa,
Byłem przez prawie rok w klanie CoDUO. Gra single bardzo nudna (po prostu z kompem już na najwyższym poziomie trudności da się z zamkniętymi oczami wygrać), ale multi to wszystkomi nadrobiło z nawiązką. CoD2 też mam, ale nie przypadło mi jakoś do gustu (przede wszystkim przez informator o tym gdzie lecą granaty i sterowanie) ani single ani multi.
Imperator,
Przeszedłem COD COD:UO oraz COD2 gierki zajefajne klimat wszystko ale zdecydowanie za krótkie wszystkie częsci jednak warto było zagrać ehh szkoda tylko że Call of Duty 2 było takie krótkie bo naprawde nie mogłem się doczekać tej gierki a tu kilka godzinek i już rozgrywka zakonczona szkoda ale było warto poświęcić te kilka godzinek ogólnie 2 część jest troszeczke lepsza graficznie ale klimat pozostal ten sam i bardzo dobrze
Valen,
podobno gra jest super
Valen,
CoD i dodatek jest super ale wiemy że wychodzi coll of duty 2
VL,
CoD jest świetny! Dodatek nie wiem bo nie grałem. A CoD no cóż, ma klimat! Czuć że jest się na wojnie! Gra naprawdę superowa! Może dzisiaj trochę grafa lipna itp. ale to nie zmienia faktu że np. Stalingrad to jedna z najlepszych misji a napewno klimatyczna, szczególnie za pierwszym razem.
BaLiN/GaNdi,
No cóż pochwalić się nie moge, bo grałem tylko w Demo, ale z tego co widziałem to gra jest bardzo dobra(Świadzczą o tym recenzje graczy )
Saturas,
mi się podobała misja q UO z smolotem albo ta ucieczka na motorze przed sporą iością niemców ale jak zwykle troche terminatorska gra
Lord Andre,
mi sie podobało to jedyna gra tego typu która mi się podobała ale prawda jest za krótki
Tharkun,
Co na temat tego programu myślicie?? na mój gust SP jest stanowczo za krótki ale klimatyczny! Bardzo lubie historje IIWŚ np zawalista była misja odbijania Stalingradu k(to oglądał Wróg u Bram? :lol: ) no i ten.. Multi wypas... chociaż multi w United Offencive zostało spaprane... pozdo all czekam na opinie :]
Wczytywanie...