PARADA KOKSÓW - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mortton,
Z największego zadupia na tym świecie przyzywam TURBODYMOWIEŚNIAKA ZDZISŁAWAKRASNOLUDAZKLATKIC.
Ma on moc przybierania jakiejkolwiek postaci i robienie zatrutych zupek chińskich.
Przebywa on w fabryce zupek chińskich amino.
Wiktul,
Po śmierci BRAKU, jego towarzysz EEE... chciał przywrócić jego dobre imię. Wkradł się w poniedziałkowo-piątkowe przemówienioorędzie do narodu DWUGŁOWY PAŃSTWA PREZYDENTOMIERA KACZUSKA i planowało poprzez wprawienie go w jąkanie się obniżyć jego słupki popularności. PREZYDENTOMIER wyciągnął wówczas z kieszeni swojego półbliźniaczego odbicia tekst przemówienia na temat zdradziecko zamordowanej HISZPAŃSKIEJ INKWIZYCJI i wypluł EEE... z trybuny sejmowej w Belwederze wprost na posłów, gdzie zostało zastrzelone przez jego Dziadka z Wehrmachtu.

BUKA! EEE... jakby Ci to powiedzieć... sondaże Ci spadły.

1. DWUGŁOWA PAŃSTWA PREZYDENTOMIER KACZUSK

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
4. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB
5. HISZPAŃSKA INKWIZYCJA

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
5. KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA
6. PAN KEBABU
7. EEE...
Rangramil,
Zgodnie z życzeniem.

Sojusz pomiędzy mną i Buką od początku był tylko przykrywka, by wywabić jego BRAK z krajów trzeciego świata, pod pretekstem partyjki w Munchkina z wszystkimi dodatkami. Wtedy CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ, tak mu przywalił, że BRAK aż zadziałał, na swoje nieszczęście, autodestrukcyjnie.

Buuuuuuuuuuuuuuuuka! Aż zaBRAKło mi słów, by opisać, jak bardzo mi ciebie nie szkoda. BRAKowało mi tej wojny.



Żywi:
1. CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
4. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY
5. PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
6. POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
PRASTARE ZŁO W SPRAYU
BRAK
Wiktul,
Przypominam o tym temacie, ponieważ był przepięknie absurdalny i fajnie by było pociągnąć ten skecz dalej Zwłaszcza w natłoku powakacyjnych obowiązków i smutnej rzeczywistości.
Manaster,
Ze straszliwych głębin polskiego Sejmu, pełnych zapomnianych przez posłów i ludzi protokołów, uchwał i regulaminów, wyłaniam straszliwego MARSZAŁKA KUTASENATU JÓZEFA KWASIGROCHA!!! Posiada on całe mnóstwo niezrównanych mocy, a dokładniej potrafi zamieniać jądra każdego żywego stworzenia płci męskiej w wielokrotnie skondensowany i zapętlony ołów o ogromnej wadze. MARSZAŁEK KUTASENATU potrafi również dosłownie wejść w każdą istotę płci żeńskiej, rozrywając ją od środka.

Straszliwy MARSZAŁEK KUTASENATU JÓZEF KWASIGROCH ukrywa się w jądrach niezrównanego Chucka Norrisa...
Racuch,
Od czterech dni nie mam nic do roboty, więc pomyślałam, że dołącze do wojny .

W walce wspierać mnie będzie KRWIOŻERCZA POŁÓWKA BRZOSKWINI W MELISIE, która przez setki lat medytacji nauczyła się wielu nikomu nie potrzebnych rzeczy, a do perfekcji opanowała sztukę 1. zniechęcania każdej istoty stwierdzeniem(nie zawsze trafnym) 'jeden pies im morde lizał' i 2. przedawkowywania melisy. Za kryjówkę obrała sobie zegar z kukułką z wmontowanymi kilkoma zabójczymi pułapkami(uaktywnione rzucają w intruza wściekłymi kukułkami). Drżyjcie póki czas, bo niedługo POŁÓWKA BRZOSKWINI i do tego was zniechęci!

Żywi:
KRWIOŻERCZA POŁÓWKA BRZOSKWINI W MELISIE

i na razie tyle.
Buka,
No to teraz mamy prze****** z takim koksem nikt nie wygra.


Sorry za nieregulaminowe zachowanie, w przypadku powołania koksa to nieświadomie (myślałem ze mogę powoływać)
Z tym drugim natomiast to poprostu się zniecierpliwiłem, długo nic sie nie działo i nie wytrzymałem napięcia xD.
Wiktul,
TEORETYCZNIE zrobiłeś megacheat Buko, bo nie odczekałeś 3 postów odnośnie mordowania Ale kit z tym, Inkwizycja nie będzie się czepiać, dość już nabroiła Tymczasem powołuję do życia DWUGŁOWĘ PAŃSTWA PREZYDENTOMIERA KACZUSKA!!! Posiada on zdolności 1 - Przywoływania Dziadka z Wehrmahtu oraz swego Prawie Identycznego Półbliźniaczego Odbicia; 2 - Manipulacji ponad siedemdziesięcioma procentami społeczeństwa. Ukrywa się on pod stołem. strzeżony przez Kota.

Sojusz... zawrę doraźny, możliwie najbardziej dla mnie opłacalny. Moi ludzie od PR doradzą mi w tej kwestii.

1. DWUGŁOWA PAŃSTWA PREZYDENTOMIER KACZUSK

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
4. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB
5. HISZPAŃSKA INKWIZYCJA

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
5. KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA
6. PAN KEBABU
Rangramil,
Buka, odstęp 3 postów dotyczy 3 postów związanych z grą, więc akcji ataku, lub powołania koksa. Innymi słowy, nie możesz zaatakować.

[Dodano po 2 minutach]

Na dodatek Koks EEE... też został powołany nieregulaminowo, bo po poście od ataku innym twoim koksem... Buka, weź się ogarnij, sojuszniku.
Buka,
No wreszcie, długo czekałem. EEE... bezlitośnie eksterminuje koksa Witkula. Ot tak poprostu ; ).

Mowa była o sojuszach, nikt jeszcze żadnego nie zawarł więc ja pierwszy wyjdę z taką inicjatywą.
Rang, proponuję Ci sojusz KTÓRYNIEWIEMNACZYMMIAŁBYPOLEGAC.
Zakłada on wzajemna nieagresję, bezlitosne niszczenie koksów które ośmielą się targnąć na któregoś z naszych.
Ponadto tajny paragraf (jako że każdy pakt ma przecież tajny paragraf) zakłada podział pomiędzy nas jakiegoś średniej wielkości państwa w Europie wschodniej. Co ty na to?

Żywi:
BRAK
EEE...

Martwi:
TWOJA STARA

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO
PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
HISZPAŃSKA INKWIZYCJA
Rangramil,
Następuje REAKTYWACJA! A właściwie CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ! Ten koks przybył do mnie wraz z nową porcją unijnych dyrektyw i innego spamu. Moją uwagę zwróciły jego dwie przewspaniałe moce: "przywal, a na pewno zadziała" i "talia Munchkina z wszystkimi dodatkami".

CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ skrył swoje nadaktywne, katalityczne jestestwo w ekranowanej, termostabilnej komorze hypobarycznej, w której po cichu ćwiczy swój szaleńczy chichot.

Żywi:
1. CZYNNIK WYWOŁUJĄCY PONOWNĄ INICJALIZACJĘ

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
4. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY
5. PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
6. POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
PRASTARE ZŁO W SPRAYU
Buka,
Nie, po prostu padło na Ciebie xD.
Miał eksterminować koksy Ranga ale pomyślałem że po wykończeniu dwóch jego ostatnich tworów to było by za dużo.
Ty akurat się nawinąłeś i jako jedyny chyba (poza mną) masz żywego koksa xD.
Wiktul,
;> Coś osobistego...?
Buka,
Przyczajony w Europie Wschodniej BRAK czekał cierpliwie na pojawienie się trzech przepisowych postów. xD

Tymczasem w mojej chorej głowie zrodził się EEE... . Potrafi on bezlitośnie eksterminować wszystkie koksy stworzone przez Wiktula i być zupełnie bezradnym wobec innych koksów. Ukrywa się tam gdzie brak słów.

Żywi:
BRAK
EEE...

Martwi:
TWOJA STARA

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO
PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
Wiktul,
W związku z dynamicznym rozwojem naszej rywalizacji, która zatrzęsie światem w posadach jak powiedziałby książę Arthas, doszedłem do wniosku, że trzeba wszystkich zaskoczyć. Tytułem tego powołałem HISZPAŃSKĄ INKWIZYCJĘ!!! Posiada ona diabelskie zdolności 1 - pojawiania się i znikania w tedy, kiedy nikt się jej nie spodziewa; 2 - torturowania przeciwników zaskakującym okrzykiem "HAHA!". HISZPAŃSKA INKWIZYCJA ukrywa się głęboko w podświadomych snach o potędze Kościoła katolickiego.

A teraz, proszę Państwa, coś z zupełnie innej beczki...

1. HISZPAŃSKA INKWIZYCJA

Martwi:
1. SUPERHIPERMEGAGIGATURBOULTRAEKSTRA ABSURDOZAUR
2. PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
3. NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
4. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB

Zabici:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
3. KOT NIE OGARNIAJĄCY TEJ WIELKIEJ KUWETY
4. NOWE TEŻ BARDZO FAJNE LAYS'Y SEROWE
5. KABANOS WIECZNEGO POTĘPIENIA
6. PAN KEBABU
Buka,
Rang twój POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO został zagłodzony przez mojego koksa i nie udawaj że o tym nie wiesz .

BRAK postanowił zaatakowac po raz kolejny. Tym razem zamanifestował się jako BRAK połączenia z internetem unicestwiając tym samym IRENKE.
Po dokonaniu niecnego czynu schronił sie w Europie Wschodniej.

Twój koks był chyba jedynym żywym, wybacz.

Żywi:
BRAK

Martwi:
TWOJA STARA

Zabici:
ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ
POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO
PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
Rangramil,
Istotnie, dementuję pogłoski o tym, że moja PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY zginęła. Ona po prostu wylogowała się na chwilkę. Ale jest już z powrotem. I jest głodna. Nowych. Przyjaźni.

IRENKA_12 ze smutkiem stwierdziła, że jej klawiatura jest średnio przystosowana do jej stylu pisania. Musiała coś z tym zrobić. Najlepiej przemalować, żeby jej ulubione klawisze były zawsze pod ręką. Co nadawało się do tego lepiej, niż PRASTARE ZŁO W SPRAYU, o nieprzeniknionym czarno-złym kolorze?

Skąd o nim wiedziała? Znalazła jego nick na liście aktywnych juserów jej czata. Ale to wciąż nie rozwiązywało problemu, bo w końcu potrzebowała go w realu. Na całe szczęście mieszkała w WAWIE, najźlejszym miejscu na świecie, na dodatek większość ludzi nie potrafi wskazać jej na mapie... IRENKA_12 odnalazła ZŁO W SPRAYU, jak szwendało się po ulicach kopiąc bezdomne kotki i celnym k71kn1ęc13m pozbawiła je przytomności (żeby nie było, celowała w główny zawór, którego zamknięcie spowodowało podniesienie się ciśnienia wewnątrzsprayowego i w efekcie utratę przytomności), a potem zaciągnęła na chatę i zużyła całe zło na przemalowanie swej ukochanej klawy...


STRATEKS, twoje ZŁO mogło być silne, ale nawet ono nie może wygrać z dzieckiem neo!

Żywi:
1. PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY!
2. POŻERACZ WYEPITETOWANYCH PRODUKTÓW PIROLIZY WĘGLA KAMIENNEGO

Martwi:
1. IRRACJONALNY ICEK SPOD IRKUCKA
2. SŁOWNIKOWY MOL SEMANTYCZNY, W SKRÓCIE SMS
3. STRASZLIWY WYDŁUBYWACZ KŁACZKÓW Z PĘPKA ZBIGNIEW
4. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY

Zabici:
PAN SKOCZYLAS HIPERZORD SPOD SAMIUŚKICH TATER
GĘSTA ZIELONA ZUPA POMIDOROWA
PLUGAWY WIRUSOID GŁUPOTY I KATARU
NIEISTNIEJĄCY NIEMATERIALNY NIEWIDZIALNY NIEBĘDĄCY NIKIM ANI KIMKOLWIEK DEMON NIEBYTU
PRASTARE ZŁO W SPRAYU
Strateks,
Ale PISZĄCA P0K3M0N3M IRENKA_12 Z WAWY! Ranga powinna jednak życ, bo wiecie, nie można tworzyć i atakować jednocześnie.

@Wiktul: nie wiem, czy jest sens nagradzać coś takiego. xd

PRASTARE ZŁO W SPRAYU ponownie poluje na śmiertelników, tym razem obiera sobie jednak cel znacznie mniej przyziemny, a tym samym, trudniejszy do zlikwidowania. Niemniej żaden NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB nie będzie kroczył (lub w jakiś inny sposób się przemieszczał) po tej ziemi, jeśli sprawia to przykrość PRASTAREMU ZŁU. Pozornie dobra kryjówka, którą jest gdziekolwiek i nigdzie, nie stanowi problemu dla mego złowrogiego KOKSA, wiadomo wszakże, że fala zła i ciemności potrafi dotrzeć także i tam. No, w końcu ciemność to brak światła, a trudno szukać światła nigdzie. Mamy więc ciemność, która rozrywa NIEMAL NIEŚMIERTELNEGO na strzępy, przy wtórze przyjemnego dźwięku kojarzącego się z mruczeniem kota. Wiktul, stanowczo za dużo żeś nabroił. ; d

Żywi:
1. PRASTARE ZŁO W SPRAYU

Martwi:
1. MALOWNICZY ALIGATOR O NIEWINNYCH OCZACH
2. ZAPRAWDĘ CZCIGODNY ASTRONOMOLOG HUEH
3. ROZWIĄZŁY NINJA Z ARAFATĄ

Zabici:
1. ŻAŁOSNY GRUŹLICZY PĘCHERZYK PŁUCNY
2. NIEMAL NIEŚMIERTELNY PRAWIE WSZECHMOCNY SUPERNIEPRAWDOPODOB
Wiktul,
Nie płacz, ja miałem tak samo Swoją drogą to ciekaw jestem czy mogłaby być za ten konkurs jakaś nagroda. Order Absurdu, czy coś...
Lenwe,
Cholera jasna, mój ulubiony, starannie wymyślony już dawno temu diabeł poszedł na marnację ;( xD
Wczytywanie...