Neuroshima Hex Online - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_aba221*,
HELPPPPPPPPPPPPPPPPP
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!chcialbym w to zagrac ale ,i pisze ze uzytkownikowi nie udalo polaczyc sie z serwerem pomocy!!!!
Shasfana,
Szajt, towarzyskie się nie liczy ;p

I pomysł powyżej brzmi sensownie.
Rughavera,
Ja mam pomysł
Niech każdy poda swój nick i zrobimy turniej metodą eliminacji
Na początku wylosujemy pary, kto z kim gra i ta osoba, która wygra przechodzi do następnego etapu, aż zostaną tylko dwie osoby, które będą ( powiedzmy w jednym, albo w trzech meczach) walczyli o zwycięstwo.
Wydaje mi się, że to niegłupi pomysł
Ati,
Ja protestuję takie turnieje jednak powinny być jakoś zorganizowane, bo ja np nie mam tyle czasu, żeby non-stop siedzieć i jechać ludzi żeby sobie nabić statystyki. Poza tym nikt tym nie kieruje, nie podsumowuje. Nie róbcie z Hexa Wowa.
Kresselack,
A, to ja też mam się pochwalić, że wczoraj w nocy zdruzgotałem Szas w pojedynku towarzyskim?
Massin,
No, jak wyżej - oprócz Lenwego, pokonałem dzisiaj Kresselacka.
Lenwe,
Massin mnei zjechał, bo zwaliłem jeden ruch;( Jak ktoś jeszcze chce mnie tłuc, to też może:P
Shasfana,
Ja kontra Marud i Matt. Mattowi się udało wygrać! ;p ale troll padł pierwszy ;d
Kresselack,
No to weź sobie jeden punkt, bambusie
Favar,
Ani ja za was wszystkich Wielki dziadek neuro hexa, na spółkę z Aluchem.
Enemir Orme,
Chyba śnisz, ja za ciebie nie brałem punktów
Kresselack,
Ej, dostanę w tym rankingu jakieś dodatkowe punkty za to, że nauczyłem grać aż 4 osoby? ;p
Matthias Circello,
Remis z Szajtem (ale dawał fory) i w łeb z Shas (nie dałem rady jej zagadać). Miłego złe początki?
Enemir Orme,
Matt, najlepszą instrukcją jest sama gra
Kresselack,
Ja zagram. Póki co podglądaj jak gram
Matthias Circello,
Kto chce ze mną zagrać jak przebrnę przez instrukcję? ;p
Kresselack,
Cicha woda. Podobno rozwaliłeś bez litości swoich trzech oponentów W milczeniu i skupieniu.
Favar,
Nie gram! Wyeliminujecie mnie w pierze dwie tury
Enemir Orme,
My już się lejemy Po prostu wpisywać tu kto z kim wygrywał, czterej najwięksi badass będą grać ze sobą za jakiś tydzień, dwa ja myślę w każdy na każdego
Massin,
To co w końcu z tym turniejem? Jak coś to ja mogę pomóc się zorganizować
Wczytywanie...