Zabicie Śniącego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lee1029,
Mam zapis zaraz jak zabiłem nowicjuszy, więc spróbuje jeszcze raz. Ale jak mam wykonać całą animację, skoro zaraz po wystrzeleniu jednej kuli przez Śniącego wbijam miecz, a zaraz jak wbije, nie zdążę nawet puścić miecza, a on już mnie sięgnął kulą. A demon za mną już leciał. Zauważyłem też, że przy jednym sercu nie pojawił się demon. Czy to może być to serce?

PS: Już jest ok. Przeszedłem grę
Wiktul,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lee1029 dnia pią, 01 maj 2009 - 22:42 napisał

Przebiłem wszystkie serca Śniącego, i nic. Chciałem mu pomóc Urizielem, ale mnie usypia. W solucji jest tylko o sercach. Co jeszcze mam zrobić?


Jeżeli było tak, że przebijałeś serce natychmiast zabierając się za inną czynność po wydaniu komendy, czyli wciśnięciu ctrl+strzałka (np. zaatakował Cię Książę Demonów, gdy Twoja postać wyciągała miecz i przebijała serce, albo od razu odskakiwałeś od kolumny z sercem kiedy widziałeś, że animacja przebijania serca doszła już do tego momentu, a nie pozwoliłeś postaci wrócić do zwykłej pozycji stojącej bo chciałeś zrobić to jak najszybciej), to niestety masz pecha, bo to właśnie jeden z bugów na który nic nie poradzisz. Musisz wczytać wcześniejszy zapis jeśli masz takowy. Jeśli nie, to stracisz przyjemność oglądania końcowej animacji i nic poza tym. Wybacz, że moje tłumaczenie jest pokrętne, ale też tak miałem parę razy i się wściekałem sam.
Lee1029,
Przebiłem wszystkie serca Śniącego, i nic. Chciałem mu pomóc Urizielem, ale mnie usypia. W solucji jest tylko o sercach. Co jeszcze mam zrobić?
Wczytywanie...