[GI] Zabicie Śniącego

Przebiłem wszystkie serca Śniącego, i nic. Chciałem mu pomóc Urizielem, ale mnie usypia. W solucji jest tylko o sercach. Co jeszcze mam zrobić?
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Lee1029 dnia pią, 01 maj 2009 - 22:42 napisał

Przebiłem wszystkie serca Śniącego, i nic. Chciałem mu pomóc Urizielem, ale mnie usypia. W solucji jest tylko o sercach. Co jeszcze mam zrobić?


Jeżeli było tak, że przebijałeś serce natychmiast zabierając się za inną czynność po wydaniu komendy, czyli wciśnięciu ctrl+strzałka (np. zaatakował Cię Książę Demonów, gdy Twoja postać wyciągała miecz i przebijała serce, albo od razu odskakiwałeś od kolumny z sercem kiedy widziałeś, że animacja przebijania serca doszła już do tego momentu, a nie pozwoliłeś postaci wrócić do zwykłej pozycji stojącej bo chciałeś zrobić to jak najszybciej), to niestety masz pecha, bo to właśnie jeden z bugów na który nic nie poradzisz. Musisz wczytać wcześniejszy zapis jeśli masz takowy. Jeśli nie, to stracisz przyjemność oglądania końcowej animacji i nic poza tym. Wybacz, że moje tłumaczenie jest pokrętne, ale też tak miałem parę razy i się wściekałem sam.
Odpowiedz
Mam zapis zaraz jak zabiłem nowicjuszy, więc spróbuje jeszcze raz. Ale jak mam wykonać całą animację, skoro zaraz po wystrzeleniu jednej kuli przez Śniącego wbijam miecz, a zaraz jak wbije, nie zdążę nawet puścić miecza, a on już mnie sięgnął kulą. A demon za mną już leciał. Zauważyłem też, że przy jednym sercu nie pojawił się demon. Czy to może być to serce?

PS: Już jest ok. Przeszedłem grę
Odpowiedz
← Gothic

Zabicie Śniącego - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...