[Neuroshima] Piraci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Morthazor Singolo,
Rang, odpuść. Nie przekonasz. Poza tym Marqur nigdy nie grał na zasadach z "piratów" (a też nie)

A co do niedociągnięć - TO DOBRZE ŻE SĄ! Machniemy z Massinem coś a`la suplement z własnymi propozycjami, wydamy jak Orbital wydaje swoje dodatki i proszę bardzo

A jak masz jakieś pomysły od siebie to jeszcze lepiej, jesteśmy otwarci
Rangramil,
Marqur, ja chętnie bym to zobaczył, serio. Jakiej klasy jednostkami graliście? Zwykłymi? To daje... 3 graczy plus minimum 3 grupki załogi, na podobny zestaw, co daje przynajmniej 2 razy tyle turlania, co zazwyczaj. Dla mnie po prostu masakra. Ale samo marynarskie życie fajne.

Ekipa, której próbowałem to prowadzić podesłała konkurencji swojego mechanika, żeby zrobił mały sabotaż. Z małego sabotażu zrobił się duży, gdyż Favar (mechanik) uzyskał krytyczny sukces na sabotaż, a mechanik konkurencji krytyczny niefart na rozruch... Efekt taki, że konkurencja nie miała ani silnika, ani mechanika...
Marqur Salymy,
Wbrew pozorom wystarczy tylko pięć TVpak lay'sów, 3 cole 2l, stolik, trzy kości, kilka kart postaci i fotel MG
Rangramil,
Pewna grupa osób stwierdziła, że ta książeczka będzie dla mnie w sam raz prezentem na urodziny (liczyli na to, że zrobię im kampanię?). Przewertowałem ją sobie i cóż... Brakuje mi kilku istotnych informacji, jak np. tego, czy ludzie z Karaibów również chorują, a jak tak, to dlaczego? Większość wysepek nie ucierpiała od głowic, a żarcia mają w bród...

Ale sama mechanika mnie rozwala. Rozegranie abordażu wydaje się być wręcz niemożliwe, zwłaszcza, jeżeli liczymy na to, że MG okrasi to wszystko barwnym opisem, miast smętnej gołej turlanki.

Ogólnie fajnie, fajnie, ale jak by nie patrzeć, to zabawa dla zapalonych graczy, mających zdecydowany nadmiar wolnego czasu i nadgarstki ze stali.
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Piraci", znajdującym się w dziale "Neuroshima". Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...