Znaczenie Nicków - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qurnik,
przepraszam , ze zbaczam z tematu , ale jesli jeszcze raz sie ktos pode mnie podszyje jak tamten Pan Kurnik nadziendobry ma BANA . podszywanie pod modów jest ZABRONIONE , zwlaszcza ze to na 100% podszywactwo - wiecej powiem na gg
Kurnik,
a moje Kurnik od qurnika
Tharkun,
Tharkun Język - Krasnoludzki, Znaczenie - tak krzyczą na Gandalfa a mi się to spodobało to se wziąłem
BaLiN/GaNdi,
hehe, GaNdi nie wiem czmu lubię Lotra i się przyjęło, ale tego używam rzadko natomiast drugi BaLiN ma dłuższa historie, że mam LINUXA to zaczęli na mnie mówić LIN, a ,że to głupio brzmiało to dałem baLIN czyli BaLiN, heh w Tolkienie to krrasolud, ale o przypadek...a teraz co ja sądze...:
Lord_Patos-Patos wspaniały wielki, hehe kojarzy mi się z Patonem
Gamec-Hehe, kto zakłada strone o grach :lol:
Lord_Vampire- (formułka z palców) Rydzyk mnie broni...
Saturas-co tu tłumaczyc wzięło się od TURA i SAS lol
Qurnik-Mam nadzieję ,że nie zostane poddany ehh...demora...ee..deiztegracji bo zjadłem kurczka
Black- Black to black
Black,
Dobra sora Minias nie chciałem poniosło mnie
Niedługo pod podpisem będe musiał mieć taki napis "przepraszam kogo uraziłem"
a ta lista robi się jakowo długa
P.S Qurnik pisać mówiłem a nie czytać
Qurnik,
milo mi Lordze P. uwierze na slowo ; a Minias , nie bierz Blacka na serio - ost. mowl "moze Qurnik nie umiesz czytac" wiec traktuj jak bzdet to
Lord_Patos,
Ale zaczełem cię qurnik lubić Dlatego powiem że twój nick kojarzy mi się tylko z tobą
Black,
Wrr nie zartowałem nie bierz tego do siebie jeszcze sie w sobie zamkniesz

w sumie mogłeś nie zrozumiec to troche kręte i zawiłe ale wystarczy spojrzec na podpis
Saturas,

P.s. Minias pewnie znasz się na programach jak ...Syriusz Black

Mam to odebrać jak żart, dowcip czy jako zniewage?

też zbytnio tego nie zrozumiałem ale prosze bez żadnych rozrób
Minias,

P.s. Minias pewnie znasz się na programach jak ...Syriusz Black

Mam to odebrać jak żart, dowcip czy jako zniewage?
Black,
Fakt lubie Pottera ale to nie znaczy ze Syriusz Black
Zginął w 5 części a ja nie lubie ginąc np w przedstawieniach czy w grach
wwwwwrrrrrrrrrrr!!!
Pavel,
Mój nick znaczy tyle co moje imie
Qurnik,
nie jest obraźliwe . nawet za oknem , nie wiem czemu jakis duren ma koguta ! w jednym z najbardziej zalodnionych miast w polsce - 300tysiecy - kogut ?! nawet jest taka biedna dzielnica baraki sie zowie na sosnowieckim "zapleczu" gdzie takie koguty są , a domki z lodówek , kaloryfeów itp. i do tego 1,8,m wysokosci . a nick Gamec - jakos nie wiedzialem na co to "c" w ksywie <_<
Minias,
Qurnik - bo choduje kury (nie jest to złośliwe, a tym bardziej obraźliwe:))
Vampire Lord - Bo dowochodzi wampirami:P
Gamec - Od gry(game) Czyli po mojemu: Gieromaniak.
Black - Koleś z pottera(syriusz black;D)
Qurnik,
obicejue ze sie nie obraze Lordzie P. skomętuj mój nick . i tak zawsze mnie nie lubiłeś więc NIC nie stracę . proszę o komentarz
Vampek,
Raz w CDA zamieścili pełną wersję gry Vampire The Masquerade: Redemption. Pograłem trochę i mnie wciągnęło... ale nie tylko rozgrywką...

Fabuła jest naprawdę świetna. Od podstaw opisuje wampirze historie, mity, oraz wierzenia. Oczywiście została stworzona na podstawie RPG pt. "Świat Mroku" (Tides of Darknes). Szkoda tylko, że taka liniowa ta gra, co w przypadku RPG jest to (nomen omen) grzech ciężki. Zresztą, będąc już przy tym temacie, napomnę, że sam RPG jest bardzo potępiany przez Kościół. Wiadomo- wampiry, narzędzia szatana, demoniczni słudzy itd.

I od tamtej pory ochrzciłem się tym (IMO) idiotycznym nickiem. Na sesjach zaś używam imienia Christof. Z klanu Tremere, zakonu sztuk czarnoksięskich...

A avatar? Cóż, znalazłem kiedyś tego pięknego tuxa na jakimś forum. A, że Linuxa zdarzyło mi się już kiedyś używać (Mandrake 9.2) wziąłem go, jako swój.
Lord_Patos,
A ja cię prosze żebyś więcej tak do mnie nie mówił bo mnie to wku*wia , a jak nie to ja się ciebioe uczepie na całym forum , pozatym ja twojego nika nie komentuje bo byś odrazu żałował że go masz.<_<
Qurnik,
Lordzie Potasie , proszę sie nie czepiać . to tylko zdanie innych a co do ksywki Vampira dla niekumatych - bo napisał texty o wampirach na strefe
VL,
A znaczenie mojego nika jest tak proste że nie trzeba przedtawiać hehe
Lord_Patos,
Saturas zabije cię :lol: gamec zamów u mikołaja nagrobek :lol:
ku*wa ja wam dam lorda namietnosc czy potato
Wczytywanie...