Nocarz - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

krzyslewy,
Bardzo dobra książka, pełna akcji i wulgarnych dialogów, osadzona w ciekawym świecie, z interesującą fabułą. Były kilka wady - np. ja nie mogłem znieść głównego bohatera, który czasem zachowywał się głupio i kilka rozdziałów było dla mnie nudnych, ale jako całość "Nocarz" prezentuje się znakomicie. Powieść z mocnym męskim klimatem, ociekająca brutalnością i seksem jest doprawdy bardzo dobrą pozycją, z którą każdy fan fantastyki powinien się zapoznać. Mogło być lepiej - fabuła mogła być ciekawsza, bo przez pewną część książki ukazywane są głównie misje, co może nudzić, ale ja jestem z jakości książki w pełni usatysfakcjonowany. Ocena: 8,5/10
Redakcja Game Exe,

Zapraszamy do zapoznania się z recenzją książki "Nocarz"!

Stojąc w księgarni przed półką pełną ulubionej, polskiej fantastyki długo nie mogłam się zdecydować, na jaką powieść właściwie mam ochotę. A książki potrzebowałam na gwałt, bowiem groziło mi śmiertelne zanudzenie. Nocarza, co przyznaję bez bicia, wybrałam głównie z powodu okładki. Pierwsze, co rzuca się w oczy, to nieśmiertelnik z napisem „Nocarz” oraz postać w czarnym mundurze maskującym z nienaturalnie białymi oczami i MP5-tką wymierzoną w nieznany cel. W tle niewątpliwie rozgrywa się jakaś bitwa. Jak można później wywnioskować z tekstu, jest to po prostu jeden z Nocarzy. Ale po kolei.... Czytaj dalej!

Komentuj, dyskutuj, dziel się z innymi swoim zdaniem!

Wczytywanie...