Która Moc Jest Najlepsza Według Was? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

razor,
Dla mnie tam najlepsze moce to leczenie i fala mocy zwłaszcza jak się jest w pełni po jasnej stronie
Simon,
Ja używam błyskawic i mi to styknie
Baron_PvP,
Dla negocjatora: szaleńswo [wrogowie wariują i nie mogą się ruszać] oraz błyskawice - w tym połączeniu wymiatasz i nic cię nie pokona! Trzeba tylko pamiętać, żeby paknąć dużo w mądrość, żebyśmy mogli użyć danej mocy na każdym wrogu.

Dla obrońcy: szybkość mistrza oraz leczenie - zwiększa il. ciosów na ture a tamto drugie to mam tłumaczyć ??

Dla Strażnika: to już ciężko powiedzieć, bo strażnik to taka mieszanka pozostałych dwóch, dlatego nie wiadomo czy dana osoba idzie bardziej tą postacią na Moc czy na Lighsaber
Mathew,
Najlepsza jest błyskawica i krąg śmierci i leczenie zawsze się przydaje.
Gość_Guest*,
Smierc i Setwisdom , potem invulnerability i dajemy Rancora w Taris z wibro mieczyków a jak forsy na wejsce nie ma to give money 900 pancerz bonadanowy i na starkillera hłe hłe
Asgeroth,
Thunder Strom.... Najsłabsyzm wrogom zadaje nawet do 800 hpeków !!!!

Ppoza tym Master Healing, Mind Trick i Death Field...
Konto usunięte,

Użytkownik Hater dnia Feb 4 2006, 04:57 PM napisał

Blyskawica, Fala Mocy, Blyskawica, Fala Mocy , Blyskawica... etc i tak do wystukania calej mocy



najlepszy sposob ... no i chyba zarazem najfajniejszy, jeszcze leczenie sie tez bardzo przydaje
Hater,
Blyskawica, Fala Mocy, Blyskawica, Fala Mocy , Blyskawica... etc i tak do wystukania calej mocy Najpierw razonko potem sruu w tyl znowu razonko i jak sa za blisko znowu sie zamieniaja w szmaciane lalki Ubaw po pachy tymbardziej jak sie ma jeszcze jednego Jedi do pomocy Na trzecim miejscu jest leczonko, sie zaoszczedzilo dzieki niemu stimpacki... tfu medpaki < ech zbocznie > na walke z bosem
Szuszar,
Dla mnie leczenie, lightning...
Hawkwood,
Leczenie (zawsze przydatne), fala mocy (niemilcy śmigają po ścianach) i szaleństwo. Tym bardziej praktyczne to umiejętności ponieważ można ich używac będąc w zbroicy. Nie znoszę szlafroków Jedi < .
Jakób,
Według mnie najlepsze moce to "leczenie", "byskawice" i "śmierć"
Devilus,
Krag smierci. Zabija srednich wrogow, rani mocniejszych i przede wszystkim leczy ciebie
Saturas,
Która moc jest najlepsza według was?

Moja najlepsza moc to szybkość mistrza dzięi czemu mogę jednym walnięciem zabijać nawet najpotężniejszego wroga (oprócz malaka)
Wczytywanie...