Dziwny Mieszek - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Verthogh,
Nie ma takiego mieszka.

Pisałem mu nawet na PM, ale nie odpowiedział.
Shade,
Diego 19 Jak wiesz gdzie jest taki woreczek z kasą to nam napisz i to już, a jak nie to nie ściemniać !!! Dajcie dowód: screen,filmik
Briam,
Ostatnio powróciłem do G2 i poszedłem po ten mieszek. Doprawdy jest ogromny ale wiem dlaczego . Jak wiadomo jest w nim mało monet, a skoro ciążą one i zajmują małą powierzchnię to woreczek jest podłużny i gotowe , problem rozwiązany I to dlatego mieszek ten jest taki "długi.

Jest jeszcze jeden mieszek dający 2k na kodach, ale to bezcelowe bo 2k robi się bez problemu w 1 rozdziale
Verthogh,
W takim razie i ja poprawiłem Post do usunięcia za jakiś czas.
Archol,
True, Verthogh, true . Już poprawione .

Post do usunięcia.
Verthogh,
Oczywiście nic tu już nie napisze, bo znalazł się w ślepym zaułku A jego każdy post to raczej fragment "Solucji kodziarza" "- Jak mam otworzyć coś tam?", "- Włącz marvinka i po sprawie, ja tak zawsze robię"; "- Jak zabić kogoś tam?", "- Ja go zawsze zabijałem na kodach"; "- Jak wykonać tego questa, żeby dostać nagrodę?", "- Ja tego gościa zawsze zabijałem dla expa, a nagroda - nic prostszego - kody"...

[EDIT:]

@ Jeździec Apokalipsy - "sędziego"
Archol,
Sędziego nie zabiłem bo nie morduję bezsensownie NPCów. Kod "kill" jest. A z tym Hagenem, jakbyś się nie zorientował, to był żart, a właściwie sarkazm. Wciąż czekam na informację od Diego19 gdzie znalazł ów tajemniczy mieszek, ciekawe...
Jeździec Apokalipsy,
A sędzie zabiłeś?W jakimś dziale Diego19 mówił,że go zabił.A jego tajemnica sukcesu to kod Kill ciekawe czy taki istnieje?
Archol,
Tiaaa, a ja zabiłem Lorda Hagena i wyleciał z niego mieszek z 200 tys. sztuk złota....
Jeździec Apokalipsy,
Diego19 napewno mówi prawde przecież on Onara zabił...może to z niego wypadł ten mieszek?
KrissDeValnor,
Hmmmmm ...... A ja znalazłem tę torbę Diega na początku drugiego rozdziału jak przedostałem się przez przełęcz do Górniczej Doliny, nie zasejwowałem gry i zawartość wydałem na zakupy na zamku .......... No to mam jedną misję z głowy w późniejszych rozdziałach. Co za pech .
Verthogh,

Użytkownik Archol dnia Apr 19 2007, 08:06 PM napisał

W takim razie może powiedz gdzie ów mieszek znalazłeś?

[post="58406"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


No właśnie, panie diego19, czekamy... Też chciałbym poznać tę wielką tajmnicę...
Briam,

Użytkownik diego19 dnia Apr 19 2007, 07:05 PM napisał

Ja nie ściemniam!
Może to był chwilowy błąd ale tak miałem a zresztą swoje wiem!

[post="58405"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



to powodzenia, zaproś kolegów, kupcie skrzynkę wódki i oblejcie znalezienie tego mitycznego mieszka który rzekomo istnieje ... po prostu kocham takich ściemniaczy xD
Archol,
W takim razie może powiedz gdzie ów mieszek znalazłeś?

NIE MA takich "chwilowych" błędów.
diego19,
Ja nie ściemniam!
Może to był chwilowy błąd ale tak miałem a zresztą swoje wiem!
Briam,

Użytkownik diego19 dnia Apr 18 2007, 07:03 PM napisał

Valen ma racje gdy przeczytałem te posty to sam chciałem sprawdzić ile ja tam znajdę i teraz mam 50tys to nie jest ściema

[post="58363"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Kocham takich ściemniaczy buhahaha xD xD
Verthogh,
Taaaa?... Ale Valen nie powiedział, gdzie znalazł ten mieszek...
diego19,
Valen ma racje gdy przeczytałem te posty to sam chciałem sprawdzić ile ja tam znajdę i teraz mam 50tys to nie jest ściema
Bandyta,
Zgadzam się z Raphagornem.Misję z tym mieszkiem "w roli glownej" daje nam Diego w trzecim rozdziale niedaleko stoiska ruperta
Raphagorn,
Ten dziwny mieszek za latarnią Jacka też znalazłem. A co do mieszka z 2000 szt. zł. to jest to mieszek z misji, którą nam daje Diego (w 3 lub 4 rozdziale, nie pamiętam).
Wczytywanie...