Poziom Postaci - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Giz,
93-> barb
92->2x paladyn
91->3x paladyn ,soso , necro , zabójczyni
90-> paladyn , 3xsoso
89->soso

89> pełno postaci
sebix,
Grę przechodziłem głównie na 80>90 poziomie chociaż na single playerze wahało się pomiędzy 50 a 70 lvlem.
OldSkull,
Magiem 37 poziom - ukończone na poziomie trudności Hell, 2 razy, wszyskie staty na maksa, duża część zaklęć również. Diablo rozstrzelałem guardianami
kazik,
Mój paladyn miał 95 poziom ale teraz już nie gram bo mi się znudziło !
Thorin,
W poprzednim sezonie na battlenecie miałem dwóch siejących grozę paladynów - 91 lev zeala i 92 hammera oraz blizz soskę na 89. Ach, to były piękne czasy Poza tym wielokrotnie ukończyłem całą grę na singlu, miałem kilkanaście postaci na poziomach 80-91. Część z nich z sentymentu trzymam do dziś O ile nabicie tak wysokich leveli na batku nie stanowiło dzięki baalrunom większego problemu, to już na singlu trzeba było się nieźle napracować.
Jo'Gledr,
Ja mam soskę orb na 69 lvl, soskę laight brezze na 45 lvl miałem też soskę blizz na 50-którymś lvl ale ją usunąłem bo wygasła. Ogólnie jestem fanem sosek.
Fodro,
77 Zabójczyni miałem. Grałem nią ostatnio na piekle 1 rozdział. ale była za słaba więc grałem barbem ale nie pamiętam jaki miał lvl. Gdzieś okolo 68 ten to jest ziom
Lort,
ja pszeszedlem pieklo jak mailem 89 lvl albo 88
Jugg,
73 lvl Javką około 8 miesiecy temu:P
Tamc.,
92 lvl Javką na HC.
Vixcen,
Amazonka na łuki (singleplayer) chyba 78 obecnie [Windforce wymiata ]
FurryThales,
Ja w sumie nie mam się czym chwalić, to był coś koło 50-52 poziomu Paladyn na single Potem już mnie się nie chciało w Diablo grać
Mag Bitewny,
Ja grałem barbem i przeszedłem piekło na BN na 82 lvlu miał lipne itemy i wogóle. Moja najlepsza postać czarodziejka na zamieć na 79 lvlu wszystko padało jak muchy.
Zeal,
89- aska na hc
81- sosa fb na hc
z innych to min 78 zeal na hc ale padłem nim oraz takiej jak barb boo i dru ele na 70 ale to nic szególnego
Diego158,
Dawno w to nie grałem ale chyba było to tak:

89lev Czarodziejką na błyskawice
78lev amazonką na łuki
90lev druidem na żywioły

Wszystkie na singlu
Searil Magesblood,
Z tego co dobrze pamiętam to było tak

Czarodziejka na zaklęcia te ze śniegiem i lodem 85 na Singlu
Nekromanta na kości 90 BN closed
Czarodziejka na błyskawice 80 BN closed
Barbażyńca na 2 razy miecz 89 BN clesed
Amazonka na oszczepy 80 na singlu
Lamer,
ja mialem 82!
Smoon Lodowe Serce,
Czarodziejką 91, barbaryńcą 50, paladynem 25, druidem 30, amazonką 30, zabójczynią 75, nekromantą chyba 7:P
Kaanyr Vhok,
Grając na singlu kosz 90 lvl? Na modach grałes bo nawet z /players8 nie da sie tak dociagnąć.
Grajac na CBN jest mozliwe chociaż cholernie moim zdaniem nurzące.
Mathew,
Ja pod koniec koszmaru miałem 90Lv
Wczytywanie...