Kto Kupi The Sith Lords - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dieter Bohlen,
Szkoda,że Kotor II nie wyszedł po Polsku, tylko trzeba ściągać Spolszczenie zrobione przez fanów, i płacić za te spolszczenie. Jednak że Kotor I był lepszy moim zdaniem... Kotor II to taka mroczna odsłona, Jesteś już wygnany, Rada Jedi nie przetrwała, I to mi nie pasuje,że jak ukończyłeś Kotora I na Light Side, to i tak jesteś wygnany przez zdrade, i szkoda,że nie dodali możliwości importu postaci z części pierwszej, tak jak w Mass Effect. Ta gierka to klasyka
Baron_PvP,
pierwszą część kupiłem i nie żałuję tego, ale KotOR2 nie wiedzieć czemu kosztuje narprawdę dużo, mimo upływu czasu , a jeśli nie ma multi to dlaczego by nie mieć p****a??
Ranger,
Wow ale wy macie listę zakupów :O Ale ja niebędę gorszy:
Ostatnie pieniądze poszłyh na Bards Tale i pizze
Kolejne sieszykują na Wiedźmina. Kolejne idą już na święta. Lubię poczytać, bez książki nieda rady a Świat Dysku schodzi po 30 zł :O .
Noo wiec jak widać: Pożyczę sobie od kumpla
Qurnik,
ja jednak sie namyslilem na KOTOR2 . co nie zmienia faktu ze najwazniejsze są :
a) Sacred Underworld
B) TES4 : Oblivision
c) max payne 3 ( o ile w ogole bedzie)
d) gothic 3 bo NK kupie ale tylko dla honoru bo juz mie to przekladanie znudzilo <_<
ale raczej kupie . nawet nim warhammera 40 000 - choc ten juzjest
BaLiN/GaNdi,
Hehe, może kupię...oto powody dzięki którym MOŻE nie kupie..
-Gimnazjum
-Gimnazjum
-Taaa...bystry jesteś...Gimnazjum
Hehe, nauka jak narazie to mam dobre oceny(Prymus ), ale na początku jeśli będzie ten czas to mam zamiar przejść/zagrać :
-The Sims 2
-The Witcher(POLSKA GRA, oczywiście zagram jak zrobią)
-Morrowind
-G:NK
I na końcu listy 2 częsć KOTORA... <_<
Saturas,
SpokojniePatos przecież w zrobią wersję kinową czyli najlepsza jaka może być bo gry w wersji kinowej są lepsze niż z dublingiem
Lord_Patos,
Pozostaje pytanie , w jaki sposób kupi - z tego powodu że polski wydawca olewa klijentów i sprzedaje poprostu angielską wersje w skandalicznej cenie (tyczy się każdego rodzaju SW , kawałek cytatu z czasopisma) to ja sobie załatwie to od kogoś w cenie dziesięciokrotnie niższej Albo od kogoś pożycze.
Qurnik,
mnie sie kotor bardzo podobał (ogólnie) ale dwójki raczej nie kupię , bo : a) musze jeszcze przejsc morka nim wyjdzie TES4 B) bo bede mial sacred i sims 2 i mniej czasu c) mam coraz wiecej nauki i te gierki mi starczą d) bede chcial TES4 , NK i wiedzmina wiec sorry e) a kiedy ja cholibka skończę far cry ? . wiec nie kupię , zresztą to bedzie w 2005 , luty bo w 2004 i owszem , ale chyba nie na pc . spojrzecie na wirtualnej (i dalej nazwa naszego kraju)
Saturas,
Kto kupi kolejną część kotora o tytule "The Sith Lords"? Ja pewnie kupię bo lubie gry w klimacie star warsa. Mam jednak nadzieję że będzie jeszcze lepsza niż sam kotor, czyli żeby była większa sfoboda ruchu i więcej fajnych mocy, oraz możliwość skakania (nie takiego jak ma obrońca jedi) potrzeba tu takiego otoczenia jak w gothicu żeby nie mieć ograniczeń terenowych tylko ograniczenia związane z postacią.
Wczytywanie...