Która Planeta Jest Najlepsza? - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

BoysBend,
Moim zdaniem najlepszą planetą jest Taris ze względu na:
-Prości wrogowie(czyli że słabi)
-Dużo ciekawych misji
Lily,
Jako, że swego czasu dużo grałam w Tomb Raidery, więc moją ulubioną planetą jest Korriban, ze względu na klimat, grobowce i tajemnice w nich ukryte Spodobał mi się również Mannan, gdyż z tym całym otaczającym go oceanem i melodyjną muzyczką wydawał się tak pozornie spokojny.
krzyslewy,
Ja zagłosowałem na Kashyyk, bo:
- lubię Wookiech
- są tam bardzo fajne lokacje z tymi platformami
Mortton,
Ja głosuje za Korriban za fabułę i ten wypad pod wodę.
Obserwator,
Zagłosowałem na Mannan, która nie dość że ma piękne widoki to trzeba się pilnować aby nie odpyskować sithom.W tej planecie urzekła mnie ta cała neutralność.A jej najwiekszy plus jest taki,że można było wpaść do bazy sithów i zrobić tam rozróbę
Atis,
Rada nr. 2: Jak Bastila zaczyna ci sapać nad uchem - daj jej po łbie. Może się zamknie na resztę gry.
Hm, czy to nie jest przypadkiem OT?
Hawkwood,
I właśnie w takich postaciach jak Yuthura tkwi cały klimat KotOR-a. Pozornie drugoplanowa panienka posiada historię równie fascynującą jak sam Revan, godną, aby być bohaterką następnej gry rodem ze SW. I taka mała rada - polecam pogaduchy z NPC-ami np. na Taris. Możesz się dowiedzieć całkiem ciekawych rzeczy od Ice - gladiatorki, z którą walczymy na arenie knajpianej. Generalnie: gadać, gadać i jeszcze raz gadać!
Atis,
Ta, raz może dwa, ale wtedy jakoś niezbyt się przejmowałam Yuthurą. Może następnym razem.
Hawkwood,
A grałaś facetem? Może o to chodzi?
Atis,
Być może. Jakoś wykorzystywałam wszystkie opcje dialogowe i nic się nie działo. No trudno się mówi.
Hawkwood,

Użytkownik Atis dnia Dec 10 2006, 02:35 PM napisał

Yuthura? Chyba coś ci się pokićkało. Jak? Pytam się jak tyś to zrobił.


Ekhm... nie próbowałaś nawrócić Yuthury? Może to działa tylko z facetami? A wystarczy tylko popytać ją o przeszłość (nasłuchamy się dopiero traumatycznych historyjek, oj tak...), wyrazić współczucie i pogadać o tym, czym się stała. a potem zaprocentuje to kapitalnym zakończeniem całej tej awantury z mrocznym Jedi.

P.S. O odchyłach mi nie mów. I tak już na trzech forach patrzą na mnie jak na wariata...
Atis,
Yuthura? Chyba coś ci się pokićkało. Jak? Pytam się jak tyś to zrobił.
Fanką? Nie stosuj nadinterpretacji. Po prostu go lubię. A co? Masz coś do moich odchyłów?
Hawkwood,

Użytkownik Atis dnia Dec 5 2006, 09:24 AM napisał

No, i tam można zakończyć quest od Carth'a.


Ohoho! Czyżbyś stała się wielbicielką pilota w pomarańczowej kurteczce? Korriban zrobił na mnie całkiem niezłe wrażenie, ale w aspekcie rywalizacji między Utharem i Yuthurą Ban. Ta ostatnia to najbardziej niedoceniana postać KotOR-a. Z fascynującą przeszłością i możliwością nawrócenia jej na Light Side. A tak w ogóle to Taris rulezz!
Atis,
Hm, pisząc najlepsza, raczej ma się na myśli to, na której najlepiej się grało, najprzyjemniej. Ja zagłosowałam na Korrbian. Podoba mi się skalista planeta, na której mieści się akademia 'Tych Złych'. Można poczuć ten klimat. No, i tam można zakończyć quest od Carth'a.
Baron_PvP,
zagłosowałem na Taris, bo jest najbardziej zaludniona i 'cywilizowana' planeta i dlatego czuje sie na niej 'swojo' . Szkoda ze potem zostaje rozwalona i juz na nia do konca gry nie wrocimy . Ale to wlasciwie ciezko powiedziec, ktora jest ta "best best best" bo np. bardzo mi sie podoba Khoriban, Dantooine, Tatooine jeszcze. Mannan by mi sie podobal, gdyby nie to, ze jestesmy w niej zamknieci 'pod kloszem'
Ranger,
Nie chcę się czepiać ale co masz na myśli mówiąc "najlepsza"? Dobra co mi tam. Postawiłem Na Tatooine bo poprostu moją ulubioną częścią SW jest jedynka Java to mój ulubiony język programowania a Ludzie pustyni to cudowna rzeźnia no i ten koleś na pustyni("Żona naprawiłą roboty ZA bardzo")
Dobluth,
Dantonie zdecydowanie 'tylko tam jest jaskinia z krysztalkami:>
Dany,
Ja wybrałem Kashyyyk, ponieważ miała fajny układ w grze, ten las na dole i platformy. No i Wookie.
BaLiN/GaNdi,

Użytkownik Saturas dnia 18.10.04 (18:50) napisał

Widze że mamy tu przyjaciela Wookich ;]

[post="7088"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]



Raczej fana filmów Star Wars, hehe w KOTORA dawno nie grałem:brak czasu...
Saturas,
Widze że mamy tu przyjaciela Wookich ;]
Wczytywanie...