Bóstwo - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Neo,
Jedyny moment na jaki natrafiłem, to taki w masce zdrajcy, po przekroczeniu wrót zdrajcy, gdy wybrałem na bóstwo Kelemvora. Sam Kelemvor też mówił, że coś-tam jego wyznawcą czy coś takiego ( wtedy opowiedziałem się za krucjatą. ). Ale czy to jest reguła, dla wybrania bóstwa Kelemvora, nie wiem, gdyż tylko 2 raz doszedłem do końca postacią a 1 z tym bóstwem. Jeśli okaże się to pomocne to miło. Pozdro.
Lionel,
Chodzi o te zdania?

Cytat

Wybierz bóstwo, które będzie czcić twoja postać. Ta decyzja nie ma poważnego wpływu na postać, choć może zostać przywołana podczas rozgrywki.


Tu nie chodzi o to, że można przywołać boga. Ta informacja odnosi się do DECYZJI (patrz rodzaj czasownika). Oznacza to, że może pojawić się np. w dialogach wzmianka o twoim wyznaniu lub postacie wyznające antagonistycznego boga do twojego, mogą źle się do ciebie odnosić.
W samej kampanii nie pamiętam takiej sytuacji.
Dwie Twarze,
Sprawdzałem... Coś takiego tam pisze, ale nie zdarzyło mi się tego dokonać. Niestety...
Soldier,
Zaraz przy tworzeniu postaci , przy wyborze Boga jest wzmianka ż jest możliwość przywołania Boga i dla tego pytam się gdzie.
Dwie Twarze,
Ja także czegoś takiego nie kojarzę... Olśnij nas
Lionel,
W który momencie tak pisze?
Może jakiś fotos?
Nie przypominam sobie takiego momentu w grze.
Soldier,
Przy tworzeniu postaci piszę, że można przywołać swojego boga. Wie ktoś w którym momencie gry będzie to możliwe.
Wczytywanie...