[Drakensang: The Dark Eye] Drakensang - łatka 1.03 już jest - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tamc.,
Pozostaje nam mieć nadzieję, że w Dwójce takowe będą.
kwakwarakwa,
Nawet czarne charaktery mają żałosne dialogi. Czemu nie ma zwrotów zamknij pysk głupia idiotko/idioto etc. Od razu gra by poprawiła charaktery postaci.
LIRAEL,
Błędów o dziwo zbyt dużo nie zauważyłem, można spokojnie przejść bez patchów. faktycznie nie da się być "złym dialogowo twardzielem" w tej grze ,no ale cóż począć wiedzmiń to to nie jest...
Beron Heavyhand,
Gram w to od niedawna. Nie wiecie może, czy mają pomysły zrobić pathe usprawniające graficzne sprawy? I czy w ogóle dużo błędów ma ta gra? Narazie (oprócz kretyńsko dziecinnych dialogów -_-" dla kogo oni to pisali??) gra mi się przyjemnie w miarę i nie zauważyłem zbyt dużo błędów, i jestem zaskoczony mile.

PS.: No dobra, narzeknę trochę na sterowanie.
Tokar,

Firma Techland target="_blank" rel="nofollow noopener noreferrer">Techland, wyłączny dystrybutor Drakensang na terenie Polski, poinformowała iż pojawiła się rodzima wersja łatki do tejże gry, oznaczona numerkiem 1.03 . Wszyscy, którzy liczyli na różnorakie poprawki techniczne, mogą się srogo zawieść, gdyż skupia się on przede wszystkim na usterkach lokalizacyjnych:

  • Poprawki w angielskich nagraniach (podpięte właściwe dźwięki).
  • Korekty długości nagrań.
  • Poprawki tłumaczenia (np. grajcary mają już skrót "g" a nie "p").
  • Skrócenie kilku nie mieszczących się tekstów.
  • Ujednolicenie niektórych nazw i nazwisk (Wilczek – Wolfie, Avandi – Avanti, sprawa "Moddlemushy").
  • W jednym miejscu przekradł się jeden niemiecki tekst – zostało to poprawione.
  • Korekty wypowiedzi ze względu na płeć – szczególnie widoczne w przypadku sterowania głównym bohaterem, który jest płci żeńskiej.

Wczytywanie...