zakochani , czyli to czego -> - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Qurnik,
a ja uwazam ze jak sie ktos raz serio zakocha to juz drugie nie umie . btw: ten pan Kurnik to TEZ NIE JA - JEDYNY JA TO TEN CO MA W TYTULE KROL DROBIU I JEST MODEM . mowie to duzymi literami by bylo wszystko jasne
Mroczny Paladyn,

JA NARAZIE NIE CHCE SIE ZAKOCHAC , BO JAK RAZ MIALEM DZIEWCZYNE WYMARZONĄ TO PIERDZIAŁA JAK BYLEM Z NIĄ W KINIE   :angry:

[snapback]7205[/snapback]



hehe określ przy okazji procentowo zasmrodzenie powietrzaa
Kurnik,
JA NARAZIE NIE CHCE SIE ZAKOCHAC , BO JAK RAZ MIALEM DZIEWCZYNE WYMARZONĄ TO PIERDZIAŁA JAK BYLEM Z NIĄ W KINIE :angry:
Sephinroth,
Wkońcu temat godny tego działu
Więc ja byłem , i napewno będę nie raz , ano puki co nic powaznego z tego nie wynikneło ale nigdy nic nie wiadomo Może jakiś Archanioł Tyrael Junior:P
Gość_Blade*,

Dzięks Aelirenn!!!

Ja mam lekkie problemy. Mnie kochają niektóre, ale ja tego nieodwzajemniam bo mam jusz jedną w sym sercu.

[snapback]7140[/snapback]



Heh, to miały być poważne problemy natury sercowej, a nie coś takiego, gdzie ty wogóle problem w tym widzisz ?
Sta¶o,
Dzięks Aelirenn!!!

Ja mam lekkie problemy. Mnie kochają niektóre, ale ja tego nieodwzajemniam bo mam jusz jedną w sym sercu.
Aelirenn,
W takim razie Minias powodzenia. A co do zakochiwania sie to... no cóż napewno warto bo uczucie przecudowne zwłaszcza jeżeli jest odwzajemnione. Ja mam to szczęście i każdemu tego życze !!
Qurnik,
jasne ze wiesz - bo Ci powiedzialem jakby nieto to bys nie wiedzial tak jak kazdy
Nievyem,
Ja do klasy z Ślipusem czyli qurnikiem chodzilem i wiem w kim sie buja.
Życze wszystkim wszystkiego najlepszego w milosci
Tharkun,
Ja także jestem za.. moze będzie nam łatwiej już można przenosić temat!!
Lord Andre,
nom jestem za stworzenie takiego tematu nie zaszkodzi mimo iz to nie ma wiele wspólnego z crpg i fantasy
Qurnik,
e , niezle , zwlaszcze ze wszyscy jeszcze dojrzewamy - masz mój głos Bracie
Gość_Blade*,

racja , ból , ale pamietajcie ze jak świat światem wytrwali zostaną nagrodzeni , a Niebo sie ulituje nad bólem - wierzcie w to a bedzie Wam lżej

[snapback]6724[/snapback]



Ciekawy temat, nie powiem, ale skromnie tu..
Przydala by się rozbudowa, co sądzicie o stworzeniu oddzielnej kategori Forum poświęconej, miłości, problemom dojrzewania itp. ?
Qurnik,
racja , ból , ale pamietajcie ze jak świat światem wytrwali zostaną nagrodzeni , a Niebo sie ulituje nad bólem - wierzcie w to a bedzie Wam lżej
Tharkun,
Ja tam wiem jedno... Miłość to ból.... oczywiście sa piękne chwile... ale ech... to ból i tyle
Qurnik,
nio , np. nie powinno byc milosci za kase tzn. ja ci place a ty ze mnoą chodzisz itp. i nie powinno byc malzenstw , par , czy co tam chcecie za kase
Vampek,
Cóż, oczywiście wiadomo, że od wieku 10 -> wzwyż (a czasem i wcześniej) instynk samozachowawczy każe nam się łączyć z kim popadnie i gdzie popadnie (pozdro dla Strażnika ). Ale, jako rasa rozumna (podobno) mamy pewne ograniczenia... Jakie, to zostawiam waszej wyobraźni...

Lord Andre,
hehe trzy tygodnie z nia chodze i juz dwa razy sie pokłuciłem ale juz jest okej i i tak ja kocham
Qurnik,
ani ja nie mam takiego zamiaru to jest jeden z celów ktore nadają sens zycia
Lord Andre,
hehe minias zagadaj o "TYM" do niej przeciez nic nierobiac nic nie zzyskasz
ja nie mam się zamiaru odkochywac (NA RAZIE :blink: )
Wczytywanie...