Ze?t Online Riddle - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Arkham,
Wiem, że to nabijanie, ale nie mogę się powstrzymać, przeszedłem tę 23 zagadkę ;D
Jestem na 24
Pandora,
Oooh, Zest : ) Służę pomocą do bodajże 3o-któregoś poziomu : )
Arkham,
Nieeee..chcieli tylko przejść szybko do ulubionej liczby wszystkich mrocznych ludzi..

Swoją drogą w tej zagadce przydaje się bardzo dobry monitor..

EDIT:
Eeeeeeeeeej
Jakie krzaczki...
chwila..
Ej, to one coś znaczą? 0_o'' Kurka, jak to zrobiłeś? Jeżeli to nie będzie problem to proszę PMnij mnie i wyjaśnij...0_o''
Medivh,
Tia, w końcu wpadłem na to Na początku wpisywałem tylko pojedynczy element hasła, jeżeli rozumiesz co mam na myśli 6(6) zrobione (te krzaczki mnie rozgniotły jak je rozszyfrowałem). 6(66) teraz. Mam nadzieję, że więcej ich nie ma...
Arkham,
Medvih..Postaram się powiedzieć to w najdelikatniejszy znany mi sposób.
Popatrz na obrazek. Wyświetla ci się obrazek prawda?
I tam coś jest na tym obrazku. Nawet w kilku egzemplarzach.
CO WIDZISZ NA OBRAZKU?
Medivh,
Ty kradzieju czasu jeden Doszedłem do 6 i stanąłem. Te znaki zapytania dobrze oddają to, co siedzi w mojej głowie, gdy patrzę na obrazek

[Dodano po 15 minutach]

Ok, mam 6(6) i jeszcze większą pustkę w głowie
Marigold,
O, rzeczywiście^^" Mam.


... i dodane po chwili: ... osz. Nie lubię tej 13 xD wracam do genetyki xD (to mnie przerosło, spróbuję za czas jakiś;p)
Arkham,
Znaczy się liczą się tylko trzy zegary, zaczyna się od wskazówki i dalej idzie według instrukcji, nie ma siły, żeby pierwsze słowo nie wyszło, potem jest trochę problemu z przeskakiwaniem miedzy poszczególnymi zegarami ale...

podpowiedz:
Hasło składa się z...no..trzech słów de facto
Marigold,
... ja nie wiem, jak te godziny dobierać xD zaczęłam od góry od wskazówki, obierając ją za początek zabawy (ożyła w południe), a następnie jakoś przeskakiwałam o ilości godzin, które były opisane (po wpisaniu tego, co na dole, wyskakuje myk ze starym czymś i są bardziej wyraźnie literki zaznaczone, ale i tak nie wiem xD). Wszelkie próby kończyły się nielogicznymi zlepkami liter, toteż pewnie obrałam niewłaściwy sposób.
Arkham,
Hmmm 12 jak na pierwsze schody to i tak nieźle! Ja się zatrzymałem już przy piątej kiedy to ja, magister fizyki i student budownictwa siedzieliśmy trzy godziny i nie mogliśmy wykombinować..

Ale jeżeli znalazłaś jej historię to ze wszystkim powinnaś sobie poradzić...hmmm od którego miejsca zaczynasz dobieranie godzin?

(aż sobie przeszedłem 12 jeszcze raz...kiedyś było łatwiej.. )
Marigold,
... 12 i utknęłam. Do momentu pytania 12 było banalne, następnie dla blondi zaczęły się schodki. Jej historia nie zgadza się czasowo, a jak się tego uchwyciłam, to i tak nie wyszło^^" inne tropy też albo źle wykorzystałam, albo były dodane jak przykłady na próbnej z bioli - by zmylić swoją ilością;p
Arkham,
W sensie, że co ci dokładnie nie działa i na którym etapie? Sam link?

Jakby co adres sam w sobie:

http://zestriddle.ovh.org/
Matthias Circello,
Nie działa mi.
Arkham,
Ciekaw jestem czy ktoś zna dość popularną grę znaną jako Zest tudzież Ze?t. Jest to seria łamigłówek rozgrywanych w przeglądarce (i przeglądarką) internetową. Trzeba zwracać uwagę na tytuł strony, adres, obrazki, muzykę i (przede wszystkim) źródło strony. Zazwyczaj na skutek dość psychodelicznego ciągu logicznego można znaleźć odpowiedź. Całość jest utrzymana w BARDZO psychodelicznym i upiornym klimacie który naprawdę potrafi zjechać psychikę. Podstawową poradą jest to by wyłączyć muzykę, bo z nią się na początku nie da..

Jeśli się ktoś zainteresuje, to służę podpowiedziami (nigdy odpowiedziami!) do zagadek...póki co 1-22 bo nad 23 aktualnie siedzę i nie mogę ruszyć. Ostrzegam, że po pewnym czasie człowiek zaczyna odruchowo szukać schematów i jakiś głębszych sensów w rozkładzie autobusów i ilości schodów w klatce schodowej

Ze?t Online Riddle

Jako ciekawostkę dodam, że autorem tej popularnej na świecie gry jest polak
Wczytywanie...