Wymarzona kobieta - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

fantom12,
Nie ma takiej !
Enemir Orme,
W sumie ideałem powinna być taka, za kuper której potrafią chłopy prowadzić wojnę przez 10 lat, a po tych 10 latach ona dalej jest tak atrakcyjna, że kusi rozpętanie kolejnego konfliktu. I jeszcze jakby miała ładną, bystrą i chętną siostrę...o, to goood.
Shasfana,
Główny zainteresowany jest bardzo nieśmiały i wstydzi się sam zareklamować. Jednak nie od dziś jest znane moje dobre serce, więc z miłą chęcią mu pomogę... ;p

Matjusza to fantastyczna kobieta, gdyby nie fakt, ze jestem gejem, sama bym się za nią wzięła! Ma piękne, sięgające ramion włosy, zadziorne spojrzenie, co prawda nieco pyskuje i się mądrzy, ale to tylko dodaje smaczku. Idealna kobieta dla panów, którzy lubią niziutkie i drobniutkie niewiasty. Jak to mówią - w małym ciele, wielki duch!

;p
deaf,
"Hm, mój ideał. Trudna sprawa. Żeby miała tak na oko sto siedemdziesiąt centymetrów. Przeciętnej budowy, nie za gruba, nie za chuda - ważne, że w miarę proporcjonalna (żadna posągowa, bo dopiero zbiera pieniążki na usuwanie żeber, podnoszenie pośladków i powiększanie piersi). Twarz - przygłupia, odzwierciedlająca charakter. Duże oczy, wskazany lekki zez i syndrom Shannen Doherty (jedno oko mniejsze), najlepiej żeby było zielone, bo zielone jest ładne. Nos nieładny, piękno jest nudne, usta przeciętne, pućki pyzate (przez słabość do słodkiego).
Jeżeli chodzi o wnętrze, to nie musi być bogate. Może (a nawet powinna) być leniwa, lubić grać w shootery, ale w rzeczywistości nie potrafić celnie strzelić w wiatrówki. Mało inteligentna, bo inteligencja przytłacza. Musi mieć dziwne poczucie humoru, którego nawet ona sama nie rozumie" - to pisała moja męska natura

A jeżeli chodzi o taki ideał-ideał, to niezaprzeczalnie piękna (co z tego, że aż trochę sztuczna) jest Megan Fox np. Nie za chuda, ładna twarz no i ma u mnie plusa, bo lubi tatuaże :3 Charakteru jej nie znam, bo trudno coś wywnioskować po kilku mało ambitnych filmach i wyrwanych z kontekstu wypowiedziach. I nie chodzi o to, że dla niej zmieniłabym orientację, nie, po prostu mi się tak po ludzku podoba i nie miałabym nic przeciwko, gdybym się któregoś ranka obudziła wyglądając jak ona. O
Buka,
To Marigold ; ).
Rangramil,
Wnętrze naprawdę jest dla faceta ważniejsze od wyglądu. Już mówię dlaczego: otóż, może mu się podobać wiele typów urody, ale najczęściej tylko jeden charakter. Ale nie wnikajmy w to, bo to nie ma sensu.

Ogólnie lubię niskie, drobne dziewczyny (sam jestem wysoki i raczej postawny), o ciemnych włosach i najlepiej zielonych oczach. Ale nie pogardził bym i taką, co ma szerokie biodra i obfity biust, jeżeli matka natura odpowiednio wszystko skomponowała.

Jestem wrogiem feministek. Nie mam nic przeciwko, żeby kobiety głosowały, czy pracowały, ale nie możemy być wszędzie równi, bo jesteśmy różni. Jeżeli kobieta rozumie, że radykalne równouprawnienie działa na jej szkodę, ma plus. Drugi może dostać, jeżeli po mężczyźnie oczekuje wsparcia i pomocy, a także tego, że to on będzie głównym źródłem utrzymania, a ona ewentualnie dorabiać. Trzeciego dostanie, jeżeli jest gotowa szybko założyć rodzinę. Szybko, czyli przed trzydziestką. Czwarty, jeżeli będzie lubiła się śmiać, jeżeli uśmiech będzie jej stanem naturalnym. No i nie może mieć nałogów, no, chyba, że mowa o czekoladzie, to można negocjować.

Jak ktoś taką spotka, niech mnie uprzedzi.
Enemir Orme,
Też nie zwracam uwagi na ludzie, z prostego faktu, że jeśli ktoś czegoś by chciał to mnie sam na mieścinie zaczepi.
Kosa w plecy Z ostatnimi otwartymi przykładami agresji wobec mojej osoby spotkałem się w gimnazjum. No ale nie o tym xD

Zwracam uwagę tylko na wnętrze... ale bzdura Jak jasna cholera bzdura xD

Co do typów kobiety... mhm. To bym musiał podawać na przykładzie pewnych jednostek, a ku zdziwieniu niektórych to pewnie bym nie wymienił tych najbardziej oczywistych, albo byście nie znali, to szkoda zachodu tak na dobrą sprawę.
VL,

Cytat

Kogo nie zapytasz, to Ci odpowie, że interesuje go wnętrze - naprawdę!

Dobrze, że są wyjątki potwierdzające regułę ;] Sam nigdy nie rozumiałem tej hipokryzji. Czyżby wstyd za szowinistyczną naturę?

Cytat

mam taką przypadłość, że na ulicy nie dostrzegam ludzi

To wiele tracisz ;] No i dobrze by było zachować czujność. Nigdy nie wiadomo kiedy ktoś Ci "sprzeda kosę" w plecy ;]
Krix,
Niby tak, ale mam taką przypadłość, że na ulicy nie dostrzegam ludzi - nie wiem czy zrozumiecie. Ogólnie rzecz biorąc nie zwracam uwagi na otoczenie. Z każdym rozmawiam na neutralnej zasadzie i potrafię powiedzieć, że jakaś dziewczyna mi się podoba dopiero po rozmowie i to zwykle którejś z kolei.
Shasfana,

Cytat

Shasfana i Atis wiem lizanie tyłka ale niewiem czemu ale mi się spodobały bez urazy dla pań wymienionych

Tak, to lizanie tyłka ;p

Cytat

Wygląd jest mi raczej obojętny, byle całość się dobrze komponowała, a wiele kobiet to potrafi. Bardziej mnie interesuje wnętrze - naprawdę!

Kogo nie zapytasz, to Ci odpowie, że interesuje go wnętrze - naprawdę!
Krix,
A co mi tam, wypowiem się.

Ideał: Czarne (ciemne) krótkie włosy, miłe (świdrujące gdy jest zła) oczy, mniej niż 175cm wzrostu, niegruba ale waga powinna być w normie - całość powinna dobrze wyglądać. Lekko świrnięta, lubi kino, czytanie i ma nie lada wyobraźnie. Powinna lubić podróżowanie i jakiś spontaniczny wyskok(na przykład z samolotu). No i dobre poczucie humoru. Tyle ideał. Prawda jest taka że większość dziewczyn i kobiet mi się podoba. Wygląd jest mi raczej obojętny, byle całość się dobrze komponowała, a wiele kobiet to potrafi. Bardziej mnie interesuje wnętrze - naprawdę!
Enemir Orme,
Mam dwa kobiece ideały: Favar i Aluch.
Fav daje mi grać na kompie i dostaje takich skoków emocji po pepsi, jak ja po flaszce, a Aluch pozwala mi spać u siebie w samych gaciach i ucieka od dziewczyny do mnie <3 Moje dwa ideały! Gdyby kobiety były takie jak oni, świat byłby lepszy.
I nie mówią: "Tak się nie powinno ubierać!" A także: "Zostaw tego szluga!", czy też: "Komiksy są dla dzieci!", albo "Długie włosy są niepoważne". Ponadto... Aluch potrafił docenić mój kunszt kulinarny i do dziś chwali sobie romantyczną kolację xD
Buka,
Pewnie że są. Nie mówię że nie. xD
Yarpen Gottzorn,
A tam - wstydnisie jedni. Lesbijki są fajne
PaniBogHalina,
Mamy zlozyc sluby milczenia w Waszym temacie? Nie ma sprawy. Milkne .
Favar,
Lesbijki... nigdy ich nie rozumiałem. Jakoś mnie to nie kręci Wiem, dziwny jestem.
Arkham,
Bo z tematu o kobietach facetów wyprosiły a w temacie o kobietach znalazły sobie tę małą homoseksualną furtkę przez którą mogą się udzielać..
Buka,
To ja też ; D

Podobnie jak temat o mężczyznach Arkham xD .
Desdeamona,
Taką to ja Ciebie też
Arkham,
Cóż odnoszę wrażenie, że temat o kobietach został zdominowany...no przez kobiety. Zdumiewające..
Wczytywanie...