Są jakieś sesje? ;> - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

eimyr,
Dobra, zrobię ten temat...
Matthias Circello,
Na forumową też się chętnie załapię, jeśli prowadzi ją MG, który nie zarzuca projektu po paru dniach. ;p
Wiktul,

Cytat

Blee, same kosmiczne opery mydlane tworzycie.


Po pierwsze: żadne opery mydlane. Ani opery ani mydła nikt tam nie uświadczył.

Cytat

Nienawidzę międzygalaktycznych sesji.


Po drugie: Yyy.. Jezdeś gópi!
kami,
Chodź na fae, przyepiczysz sobie DDkowo
Lionel,
Blee, same kosmiczne opery mydlane tworzycie. Nienawidzę międzygalaktycznych sesji.
Wiktul,
Zatem zrób sobie temat "Sesja ME - Chętni?". Tam się prędzej chętni znajdą i zgłoszą niż tu. A nawet jeśli teraz się nie znajdą, to taki temat może się przydać na kiedyśtam, gdyby jednak się później znaleźli.
eimyr,
Na razie to tylko szukam jakiegokolwiek odzewu. Jeśli ktoś będzie zainteresowany w ogóle pomysłem, to się pociągnie dalej. Jeśli nie, nie ma co wymyślać, jak nikt nie będzie chciał grać.
Wiktul,
Załóż lepiej oddzielny temat w którym zrobisz nabór i przedstawisz swoje pomysły / zasady
eimyr,
Dzię-ku-je-my!

Tak swoją drogą, skoro już się odgrażałem - czy ktoś byłby chętny na grę (nie wiem jeszcze w jakim kształcie) w klimatach Mass Effect?
Courun Yauntyrr,
Przeniosłem, to właściwy temat.
Wiktul,
Kiedy skończę prowadzić chłopakom i dziewczynom Aliena, to będę montował skład na Star Wars, a eimyr coś się też odgrażał na coś, więc nie bój nic, będzie co robić
kami,
Poza tym czynne sesje najczęściej przed niezapisanymi userami zabezpieczone są wewnętrznymi hasłami, jak właśnie A2. Temu wygląda ona na nieuczęszczaną.
eimyr,
Doprawdy? A Alien 2? Czynna jak najbardziej. Niestety, zazwyczaj żeby się załapać musisz trafić na sam początek, bo takie wkręcanie się w środek (albo w końcówkę, jak w tym wypadku) może być problematyczne.
Mortton,
Nie ma ani jednej sesji czynnej.
eimyr,
Tam zaraz padło. Skończyły się po prostu.
Courun Yauntyrr,
Tutaj pomysłodawca zakłada temat, gdzie opisuje co to za sesja, kogo szuka. Tam też zgłaszają się ludzie ze swoimi postaciami. Sporo tych sesji już dawno padło, ale może znajdą się chętni - wystarczy popytać.
Mortton,
Dzięki wiem ogólnie co to sesja ale nie wiem o co chodzi z tymi forumowymi.
Jak dostać zaproszenie do takiej sesji? Czy są forumowe sesje dla początkujących?
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Mortton dnia środa, 4 sierpnia 2010, 18:35 napisał

A ja mam pytanie o co wogóle chodzi z tymi sesjami?



Sesje, czyli przygody rozgrywane w gronie osób, gdzie jedna jest Mistrzem Gry i tworzy (opowiada historię). Więcej o MG -> pająki są wszędzie. A te tematy to sesje, które rozgrywano na forum. W tematach wprowadzających wyjaśniano niepewności, można było pytać, proponować. Tak też napisał sam pomysłodawca:

Cytat

Oto parę słów wstępu. Przedstawiam świat i jego glówne załozenia. Jeśli macie jakies pytania to walcie śmiało, ciągle nie wiem czy o czymś nie zapomniałem. Oczywiście dojdą do tego dalsze update'y zależne od tego kto jaką postacią będzie grał ale to później.
Mortton,
A ja mam pytanie o co wogóle chodzi z tymi sesjami?
Matthias Circello,
Neuro i nic więcej. ;p
Wczytywanie...