[Drakensang: The Dark Eye] Drakensang: The Dark Eye - betatest - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tokar,
Podzielam zdanie Tarameliona, ale wiadomo, że grafika w cRPG się nie liczy Dlatego z miłą chęcią wpiszę grę na moją małą listę priorytetów do zakupu. Dość już mam tych pseudo-cRPG, dlatego z otwartymi ramionami przywitam produkcje będąca nim pełną gębą. Mam nadzieje tylko, że na tej pozycji tym razem się nie przejadę (a zdarzało się to, zdarzało... wciąż boli mnie ten zakup Legend:HoD).
Taramelion,
A mnie jakoś nie przekonuje grafika. Oby fabuła była wciągająca.
Tamc.,
Cou, Cou, zawsze o tym samym... ;> Przyznam, że zarówno pancerze, jak i kobiety są godne uwagi.

Z naciskiem na te drugie, rzecz jasna.
Courun Yauntyrr,
Pancerzy? Mnie to się postacie, zwłaszcza kobiece, podobają. Pancerze też, też
Valandil Falassion,
Ależ mi się te screeny podobają. Zwłaszcza wygląd pancerzy. Chowa się nie tylko NWN, ale i reszta znanych mi erpegów. Dawać mi to czym prędzej, bo nie wytrzymam!

A niech mi tylko spróbuje nie ruszyć, to mój krzyk usłyszą na Antypodach.
Medivh,

Nasz dział zapowiedzi został wzbogacony o betatest gry Drakensang: The Dark Eye, produkcji niemieckiego studia Radon Labs. Tytuł ten jest już dostępny od jakiegoś czasu na niemieckim rynku, jednakże do naszych rodzimych sklepów trafi dopiero 10 grudnia nakładem firmy Techland. Twórcy określają swoją grę jako Baldur's Gate w 3D. Co sądzi o tym nasz betatester Tamc.? Przekonajcie się sami! -> KLIK.

„Drakensang: The Dark Eye” to RPG, oczekiwany przez wiele osób na całym świecie. Apetyty graczy są ogromne, bowiem dzieło niemieckiego Radon Labs obarczone zostało mianem „zastępcy Baldur's Gate'a”, co znacznie podniosło poprzeczkę postawioną przed producentami. Wszystko podsycają ich optymistyczne wypowiedzi i komentarze na temat nadchodzącej gry. Czy konsekwentnym Niemcom uda się spełnić obietnicę? Czy możliwe jest pokonanie żywej legendy? A może jest to kwestia jej modernizacji, usprawnienia i ukazania w nowym wydaniu? Ostatnim czasy miałem okazję się o tym przekonać, zatem zapraszam do lektury.

Wczytywanie...