Sesja Neuroshimy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Massin,
Sprawa powyższa się rozwiązała, posłałem do wszystkich na gg przypomnienia
Lenwe,
Ja już napisałem w sesji, kto forum odwiedza regularnie powinien też odpisać, trzeba się w końcu ruszyć, z nieobecnymi proponowałbym się skontaktować, ja nie mam kontaktu z nimi. Może ich postaciami posteruje MG? Ale to już on zadecyduje i ew. nieobecni.
Massin,
Kurde, jak to jest, że chwilę mnie nie ma i od razu dzieje się coś ciekawego Wszyscy zainteresowani - moje gg 10145561. Pisać, najlepiej od razu z konceptem postaci. Postaram się jakoś was wkręcić.
Ati,
A ja postuluję, żebyś najpierw napisał do Massina, już tam jest miejsce na krzyki, żale i postulaty.
Enemir Orme,
To ja się od razu piszę i postuluję - niech to będzie rdza
Ati,
Sesja Neuroshimy się ciągnie, ale trochę się zakurzyła i trzeba tam posprzątać. Pytajcie Massina, czy możecie zagrać. Ty Fav też tam grasz, gwoli przypomnienia.
Favar,
Mógłbym poprowadzić.
Enemir Orme,
Odkurzam i się pytam. Czy jest przewidywana na najbliższy czas jakaś nowa sesja w neuro?
Massin,
Ja nie wiem. PM-ka do Strażnika wysłana, no chyba że coś mi nawaliło.
Medivh,
Co z tą sesją?
Massin,
W sumie tak - aktualnie oczekuję na utworzenie forum.
Matthias Circello,
Sprawa jest już w sumie załatwiona.
Strażnik,
Wydaje mi się, ze 4 osoby na początek wystarczą w zupełności. Poślij mi tą PMkę z hasłem do tego subforum.
Eni,
Ati też nie może, gwoli ścisłości Ja też, ale ja się nawet nie zgłaszam, bo wiem, że nie mam czasu. No i jestem w innej sesji

[Dodano po 2 minutach]

Swoją drogą, jeśli jesteś zielony to taka podpowiedź - zastanów się dla ilu osób chcesz prowadzić i wedle tego rób rekrutacje. No i proponowałabym coś w przedziale 6-8 osób, ale w sumie to już Twój wybór
Massin,
Chwyla... ufff.. Złóżmy to do kupy:
Grać mogą:
Lenwe
Ryld
Morthazor
Ellesis
Chcą, a nie mogę:
Matt
Favar
Krix
Ati

Chyba tak to wygląda. Jakbym o kimś zapomniał to się upominać.

A co do detali - to moja pierwsza sesja prowadzona na forum i jestem zielony jak nie wiem co.
Strażnik,
Utworzenie subforum sesji - jasne, czemu nie Wręcz z przyjemnością. Kwestię hasła i ewentualnych dodatkowych subfor proszę dograć ze mną za pomocą PM-ek Czekam na detale.

Jak już Eni słusznie wytknęła, jeśli ktoś gra już w jedną sesję, nie powinien brać się za następną. To nie jest "oficjalne prawo", raczej reguła i dżentelmeńska umowa. Nie mniej jednak prosiłbym o jej przestrzeganie.

[Dodano po 2 minutach]

Ach, i jeszcze coś. W gestii MG leży to, komu poda hasło do subforum i kogo zaprosi do gry. Ale to chyba jasne.
Favar,
Luz, nie zabieram szans na grę innym Jakby było potrzeba gracza, bo będzie niedosyt to mnie wołajcie.
Matthias Circello,
No to grupka chętnych niech sobie zacznie tu grać. A my, jak już gdzieś napisałem, damy sobie radę gdzieś indziej. Prosta sprawa i nie ma co się napinać. ;p
Eni,
Dokładnie. Jest bardzo mało sesji, póki co jedna aktywna, a użytkowników na forum ogrom. I na pewno znajdzie się spora grupka, która by chciała pograć, a wy w ten sposób im to uniemożliwiacie.
Ven'Diego,
Tu nie chodzi o zaleganie. Bo odpisywanie w sesji to nie jest takie czasochłonne zajęcie (odziwo). Ale o to żeby dać możliwość pogrania innym.
Wczytywanie...