[Fallout 3] Fallout 3 kolejną ofiarą piractwa, znamy wymagania sprzętowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Valandil Falassion,
Jeśli u mnie ruszy, to pewnie tylko na minimum detali i z wyłączonymi bajerami. A tak się cieszyłem z nowego laptopa, echh.

[Dodano po 21 dniach]

Przetestuj swój sprzęt na potrzeby Fallout 3:

http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest

U mnie wyszło średnio 4 na 6 kresek na minimalnych, yeah!
Favar,
Gra graficznie pozostaje bardzo "oblivioniczna" (posmak obka czuć w niej baardzo) a najnowszy TES wielkich wymagań nie miał. Ba, wydaje mi się nawet że te nowe wymagania są przesadzone względem jakości grafiki.

Co nie zmienia faktu że zagram
Tokar,

Nawet moloch branżowy jak Bethesda Softworks przegrywa walkę z ogólnoświatowym piractwem i pomimo wielu zabezpieczeń oraz magicznych programów anty-pirackich, nadal nie potrafi podnieść rękawicy w nierównym boju ze złodziejami. Tym razem nokaut przyszedł naprawdę szybko, gdyż na dziewiętnaście dni przed światową datą premiery jednej z najbardziej kontrowersyjnych kontynuacji gatunku cRPG – Fallout 3. Okazuje się bowiem, że w sieciach typu P2P, można już znaleźć pełną wersję tej nadchodzącej produkcji. Co niespodziewane jest to wersja dla konsoli Xbox360, gdzie piractwo jest naprawdę sporadyczne i chyba to jest dobra część tej informacji. Nie ma co jednak mydlić oczu, wersja dla PC, gdzie ten nielegalny proceder jest niestety nadal powszechny, jest zapewne już w drodze. Wiadomo kto zapłaci za ewentualną popularność "darmowej kopii" – uczciwi gracze, którzy dostają do legalnej wersji upierdliwy system zabezpieczeń, opóźnienia w datach premiery w stosunku do konsol i coraz wyższe koszta gier. Póki co producenci dostają kolejny argument dla tego typu działań i chyba niewiele w najbliższym czasie powinno się zmienić.

Przejdźmy do przyjemniejszych (dla niektórych niekoniecznie ;-) ) tematów. Na oficjalnej stronie Fallout 3 pojawiły się oficjalne wymagania sprzętowe produkcji. Głęboki wdech, garść tabletek na uspokojenie i sprawdzamy...

Minimalne wymagania sprzętowe:

  • Windows XP/Vista
  • 1GB RAM (XP)/ 2GB RAM (Vista)
  • Procesor 2.4 Ghz Intel Pentium 4
  • Karta graficzna obsługująca DirectX 9.0c z pamięcią 256 MB RAM (NVIDIA 6800 lub lepsza/ATI X850 lub lepsza)

Zalecane wymagania sprzętowe:

  • 2 GB RAM
  • Procesor Intel Core 2 Duo
  • Karta graficzna obsługująca DirectX 9.0c z pamięcią 512 MB RAM (NVIDIA serii 8800/ATI serii 3800)

Nie jest chyba tak źle, prawda?

Wczytywanie...