Nie zginę z żadnej wysokości - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Wiktul,
Pamiętam, że nauczyłem się tego "tricku" gdy kombinowałem jak zleźć z wieży Xardasa bez rozbijania sobie ryja i przekopać idiotę architekta, który ją zaprojektował zapominając o schodach. Co się tyczy używania tego motywu, to bardzo lubię sobie zeskoczyć z wysokości skarpy przed wejściem na cmentarzysko orków na nurka wzdłuż wodospadów prosto do błotka przed obozem Bractwa, które normalnie sięga mi do kostek, a tutaj pięknie amortyzuje przed upadkiem ;p
Rangramil,
Może ze mnie nowicjusz, ale zauważam, że klawisze Delete i Page down, to domyślnie właśnie krok w lewo i w prawo... Więc oba tricki to tak naprawdę jeden (ty mówisz kartofel, a ja ziemniak, że tak porównam).
Sosna,
Jeśli chodzi o zejście ze skarpy, na której jest Nyras, nie trzeba żadnych tricków, tylko Akrobatyka, potem wystarczy powoli zsunąć się ze skarpy, w pewnym momencie mimo wszystko zaczynamy lecieć ale nie giniemy. Mimo wszystko dzięki za te tricki, bo jakoś nigdy o nich nie słyszałem
Fodro,
No każdy na swoje sposoby. Wasze też mi się podobają Taa niestety nie działa to w G2 szkoda
Raphagorn,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Diego de Gallin dnia śro, 08 paź 2008 - 20:00 napisał

Dawno w to grałem (i też krótko), ale czy nie wystarczało jak się spada wcisnąć krok w bok (coś mi się tak kojarzy)?


Wystarczyło Przytrzymać krok w bok, przytrzymać obrót...

BTW O ile pamiętam, to w G2 to już niedziała, huh?
Diego de Gallin,
Dawno w to grałem (i też krótko), ale czy nie wystarczało jak się spada wcisnąć krok w bok (coś mi się tak kojarzy)?
Fodro,
Witam wszystkich


Tak się zastanawiałem czy ktoś nie zna takiej fajnej sztuczki z spadaniem i nie zginięciem. Nie raz ktoś przez przypadek sobie gdzieś idzie i tu nagle spadamy w dół. Albo weszliśmy gdzieś wysoko i nie chcę nam się schodzić tą sama drogą tym bardziej jak trudno zejść. Powiem wam pewną sztuczkę dzięki której będziecie mogli nawet z najwyższej skały czy skalpy skoczyć i nic wam się nie stanie.

/No dobra więc robimy tak, że skacząc bądź spadając wciskamy dwa guziki na klawiaturze. Są to Delete i Page Down. Klikając te dwa guziki na zmianę przez cały czas jak spadamy nie ma szans żebyśmy zginęli. Ja tak robię jak np kiedy idę po pierwszy kamień ogniskujący dla "Iberjona" . Zabijam tego Nyrasa (chyba tak sie nazywał) i po wzięciu kamienia spadam dokładnie z góry za nim, wciskając energicznie te klawisze co wymieniłem. I wtedy jestem szybciutko w obozie zamiast zchodzić tą sama drogą.

No taka mała sztuczka dla was

Pozdro
Wczytywanie...