dwuklasowiec - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

cunezstun,
Wtedy wchodzisz w kartę postaci i dajesz "dwuklasowość" i tam dajesz na złodzieja czy co tam chcesz.
Gość_Rataj*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Gość_kris* dnia sobota, 16 maja 2020, 12:11 napisał

Hej - a co w tym przypadku - dlaczego nie można dwuklasować Nathaniela na złodzieja?
siła 16
zreczność 17

czlowiek kensai



Pytanie pewnie dawno nieaktualne ale złodziej nie może być nigdy praworządny dobry, więc jeżeli mówimy o tym samym Nathanielu, to właśnie charakter jest problemem. Nie wiem w sumie czy założenie i późniejsze zdjęcie przedmiotu zmieniającego charakter nie umożliwiłoby dwuklasowości, ale w czystym BG II chyba nawet takiego nie ma
Gość_kris*,
Hej - a co w tym przypadku - dlaczego nie można dwuklasować Nathaniela na złodzieja?
siła 16
zreczność 17

czlowiek kensai
Gość_Archerito*,
Problem i jego rozwiązanie są nad wyraz proste. Dwuklasować można w każdym momencie gry. Tutaj sprawa rozbija o się współczynniki. Wymagania co do dwuklasowania jeśli chodzi o współczynniki są następujące: najważniejsza cecha klasy podstawowej od 15 wzwyż, najważniejsza cecha klasy drugiej od 17 wzwyż. Czyli w Twoim przypadku Berseker/Mag jako wymagane cechy musiałby posiadać siłę większą bądź równą 17 a inteligencję większą bądź równą 17. Twoja siła wynosi 14 i dlatego nie możesz postaci zdualować.
chaotek,
hmmmm.... no jak sam sprawdzałem to na żadnej klasie wojownika nie mogę zrobić dwuklasowości w Lochach, ale np złodzieja przekwalifikować na maga mogę od razu, nawet bez zdobywania poziomu ...
nic, dzięki serdeczne wszystkim :]
temat do zamknięcia :]
LIRAEL,
To na pewno ,ale akurat inteligencje ma dosyć wysoką...zaraz sprawdzę czy u mnie się da i zobaczymy:) dobra sprawdziłem i da się bez problemu ,w lochach jeszcze ,awansujesz na kolejny poziom i potem dopiero Ci się odpala okno dwukalsowości przy awansie nie możesz ale po już jak najbardziej. Jeżeli nie da się u Ciebie to znaczy że masz jakiś błąd gry:)
KRQ,
niewiem czy dobrze pamietam, ale mi sie wydaje ze to moze miec tez zwiazek z minimalnymi wartosciami cech dla danej klasy, no ale do konca pewny nie jestem
chaotek,
wielce prawdopodobne, bo jak sprawdzałem na innych klasach woja to też nie mogę
ale co w takim razie ze schematem kensai/mag?? Z tego co mówisz nie da się tego zrobić, a gdzie nie spojrzeć ludziska się chwalą, że fajnie się gra takim połączeniem....
LIRAEL,
O ile się nie mylę ,to berserka się nie da zdwuklasować ,musisz mieć czystego woja a nie specjalistę z tego co pamiętam:)
chaotek,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dinagon dnia czw, 09 paź 2008 - 12:20 napisał

No właśnie się nie da. Po jakimś czasie od przełamania na dwu można dopiero, czyli zależy kiedy go rozdwoiłeś.
Hmm... A może chodzi o to, że na 12 poziomie zrobiłeś dwuklasowca i musisz zaczekać aż dobijesz poziom berserka.

Powedz najlepiej w czym problem dokładnie. Opisz wszystko: Gdzie masz sava/y? Jaki poziom? Jaki rozdział? Jaką misję robisz? Bez tego nie mamy jak ci pomóc.



Postać:
Berkserker
lvl 10
cżłowiek
praworządny dobry
siła: 14
zręczność: 18
kondycja: 16
inteligencja: 18
mądrość: 16
charyzma: 3

Rozdział gry: 2
Misja: Twierdza D'Arnise
Towarzysze: Anomen, Keldorn, Jan Jansen
Tryb gry: single player


I problem polega dokładnie na tym, że nie mogę zrobić ze swojej postaci dwuklasowca na chwilę obecną. Mimo iż podstawowe warunki spełniam, przycisk "dwuklasowość" w panelu postaci wciąż jest niedostępny.
A z doświadczenia wiem, że postać można zrobić dwuklasowcem wcześniej, przynajmniej w grze multiplayer (wtedy łamałem postać na 8 lvl-u).
I nie wiem czy to błąd gry, czy po prostu ograniczenia trybu single player, czy coś innego
Dinagon,
No właśnie się nie da. Po jakimś czasie od przełamania na dwu można dopiero, czyli zależy kiedy go rozdwoiłeś.
Hmm... A może chodzi o to, że na 12 poziomie zrobiłeś dwuklasowca i musisz zaczekać aż dobijesz poziom berserka.

Powedz najlepiej w czym problem dokładnie. Opisz wszystko: Gdzie masz sava/y? Jaki poziom? Jaki rozdział? Jaką misję robisz? Bez tego nie mamy jak ci pomóc.
chaotek,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Fodro dnia śro, 08 paź 2008 - 12:11 napisał

Tylko ludzie po stworzeniu jednoklasowca mogą byc w późniejszym etapie gry duklasowcami. Jeżeli nie masz człowieka to jest problem. Dam ci przykład.

Masz człowieka wojownika i chcesz żeby był dodatkowo złodziejem. Wtedy wchodzisz w kartę postaci i dajesz "dwuklasowość" i tam dajesz na złodzieja czy co tam chcesz.



Widzisz Fodro, problem tkwi nie w tym, że ja nie wiem jak przełamać postać i zrobić z niej dwuklasowca ... gram człowiekiem, wojem- berkserker i chcę go przełamać na maga, ale mogę dopiero przy 11 czy 12 poziomie, a chciałbym to zrobić wcześniej... i w tym tkwi problem.
Fodro,
Tylko ludzie po stworzeniu jednoklasowca mogą byc w późniejszym etapie gry duklasowcami. Jeżeli nie masz człowieka to jest problem. Dam ci przykład.

Masz człowieka wojownika i chcesz żeby był dodatkowo złodziejem. Wtedy wchodzisz w kartę postaci i dajesz "dwuklasowość" i tam dajesz na złodzieja czy co tam chcesz.
chaotek,
Witam serdecznie wszystkich :]
Mam mały problem, mianowicie: chciałbym zrobić z mojej postaci dwuklasowca ale nie mogę złamać pierwszej klasy przed poziomem 11 czy 12 . Czy jest możliwość wprowadzenia drugiej klasy zaraz po rozpoczęciu Cieni Amn, albo chociaż na 8-9 lvl-u?? Czy jest to możliwe dopiero później?

pozdrawiam i czekam na odpowiedź


cały świat odgrywa komedię...
Wczytywanie...