Bruinena - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Majarek,
Jakieś tam pogłoski słyszałem o tym
Salem,
Pech
Zastanawiałem się, co może oznaczać nowy post w tym jakże starym temacie. W sumie wspominam Bruinenę całkiem miło, mimo że wiele czasu tam nie spędziłem, więc myślałem, że jakimś magicznym sposobem nastąpi któraś już próba reaktywacji.
Majarek,
Ktoś mi niedawno sprzedał newsa, że gdyby moja ówczesna gra (Kezarth) nie była w trakcie renowacji to obok Bruinei w CD-Action ukazałby się artykuł właśnie o tej mojej gierce i wywiadzik.

Damn. Tyle "pszegrać".
Courun Yauntyrr,
Pisałem o tym felieton, o ile kojarzysz. Gra ma karczmę, póki co reszta testowana/ulepszana. Forum -> klik. Tam też link do gry.
Sosna,
Czyżby Bruinena starała się odbudować? Wygląda jakby projekt ruszył od nowa, ktoś się orientuje co jest na rzeczy?
Gość_Przybłęda*,
I nowa strona jest;)
Courun Yauntyrr,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik MajareQ dnia środa, 7 lipca 2010, 13:11 napisał

Strony pamiątkowej również nie ma.



Nieprawda, jest.
Majarek,
Strony pamiątkowej również nie ma.
Matthias Circello,
Ach, to się już nie opłaca.
Courun Yauntyrr,
Wpis Lenwe o zamknięciu gry na jego blogu pochodzi z 24 kwietnia.
Matthias Circello,
Warto o tym newsa napisać?
Majarek,
Chodzi o zmiany nie wymieniane ani nigdzie nie publikowane. Taki suprise. Teraz będziecie jeszcze bardziej czekać na Bru
Salamari,
Zmiany techniczne dostępne są na forum, stopniowo wprowadzane przez adminów.
I dobrze, że nie szybko się otworzy grę. Odpoczną sobie nołlajfy od życia w sieci.
Majarek,
Jak wiecie Bruinena jest teraz wyłączona.
Mam w zespole Bru kilku znajomych i mogę powiedzieć, że ciekawe ciekawostki się szykują. Ale otwarcie nie szybciej jak za miesiąc.
Salamari,
Tyle, że nikomu to nie przeszkadzało. Są podstawowe rasy: Harad, Easter, Ludź zwykły, Ylf, krasnal.
Elity: Cn, Dunek.

Niedostepne: Galadrim, Valar, Sauron xD

Podziały elfów były przed ostatnim globalem chyba, albo dawniej. Ale jak zaczynałam to jeszcze były, tak jak półelfy. To, że dostępność elfiej rasy jest za duża to wie każdy, ale mało jest odważnych, którzy się tym zajmą. Zobaczymy czy w nowej erze to się zmieni.
Enemir Orme,
Można to rozwiązać od strony technicznej, rasa człowiek i pochodzenie np. Harad Bliski, Harad Daleki, Gondor, Arnor, Rohan, Morze Rhun itp. co modyfikowało by statystyki mechaniczne, bo kiedy jest wpis rasa: "Haradrim" to to jest to głupie, bo trzeba by też pełno wpisów o elfach porobić, przynajmniej na trzy podstawowe szczepy
To tak właśnie jakby mówić, że Europejczyk z Francji to już przedstawiciel zupełnie innej rasy niż Azjata z Pakistanu, lub Amerykanin z Peru Ludzie to ludzie i już

No ale dobrze, usunięcie drowów i wampirów to jakiś tam krok wprzód. Spóźniony, ale co tam
Salamari,
Trzeba wątek odświeżyć. Władza na Bru zmieniła się na Shardan+1= Airandar. Szykuje się nowa era pod koniec września bodajże. Co w niej? Usunięcie drowów. Usunięcie wampirów. Oraz skondensowanie historii do 4 ery i startujemy od 5.
Do tego gra od strony technicznej będzie nieco inaczej wyglądać.

Na razie jedynie Thoran z GW nam miesza dzięki czemu mamy obrzydliwie idiotyczna Karczmę;/ ble. No ale jakby co poszukuję sobie wojska haradrimów, więc jak co to zapraszam

Mar: haradrim i inne rasy tego typu są wyróżnione z trywialnych powodów, jak w każdej grze np cerelain: jahidzi itd. Po prostu są to rasy śmiertelne, ale zupełnie inne. Tak jak murzyn, chińczyk itp. Haradrimowie na ten przykład mają inne podłoże techniczne niż ludź. I tyle.
Enemir Orme,
Zarejestrowałem się znowu by zobaczyć postępy... Jak na grę bazującą na prozie J.R.R Tolkiena dalej dostrzec można karygodne błędy.
Rasy do wyboru to przykładowo: Ludzie, Easterlingowie czy Haradrimowie... tak jakby te dwie ostatnie ludźmi nie były Wprowadza to gracza w błąd.
Przy wyborach ras są literówki - co też świadczy o niedbałości administratorów gry.
Elfy będącą rasą tak rzadką, jak porównywalnie do świata FR drowy (o ile nie rzadsze tak na dobrą sprawę) są możliwe do wyboru. Podobnie niezbyt liczne krasnoludy można dobierać sobie kiedy się chce.
Można wybrać klasę "druid", gdzie takowe postacie w świecie Tolkiena de facto nigdy nie byli wymienieni z nazwy
W dalszym ciągu są te dziwne i sztuczne fabularne wymogi typu profil, konieczność wyboru wyznania (należy zaznaczyć, że jest to dziwne, bo w wyborze wyznania postaci istnieje opcja "Niewyznający" kodeksem jednak zakazana )
Rejestrowałem się tam pierwszy raz z półtora roku temu - przez ten czas nie spostrzegłem istotniejszych zmian w oprawie graficznej, mechanice etc. Gra stoi w miejscu i przewala się jak flaki z olejem.
Tyle ode mnie po x czasu xD

A i zapomniałem... dalej istnieja "mroczne elfy" http://img.bruinena.pl/avatars/1.jpg - przykładowy avek takiego... Bardzo drowi i należący do pana z ID 1 na tej grze, który jest władcą w Bru. Dobry przykład trzymania klimatu idzie od samej góry
Salamari,
Ehh, powiem wam, że naprawdę warto tam grać Może dlatego, że mam sesję z geniuszami sesyjnymi?
Wczytywanie...