Hue test - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Your score: 809
100% dalton .
Shasfana,

Cytat

Your score: 7


Oślepłam już do końca
Dinagon,
11, ale mnie nie bolą oczy...
Ranger,
12 : D A teraz koniec zabawy i wracam do pracy : P
Racuch,
Ja miałam 4. Fajne, bo dużo fioletowego .
Ati,
Nie, stawia się na nich kartony z sokiem, tudzież butelkę z piwem. Konkretniej na brzuchu, a później rozśmiesza, ale już nie wiem po co.
Arkham,
Muszę zapytać. Te raczej milczące świnki są posyłane do domków? Takich z drewna, słomy albo murowanych?
Ryld,
Mi wyszło 4. Ale oczy od tego bolą
Enemir Orme,
Podobno
A wiesz że świnki które za dużo chrumkają idą na rzeź ?
Ati,
Ale wiesz Marud, podobno krowa, która dużo muczy, mało mleka daje
Enemir Orme,
Wiesz Lavcia, biorąc pod uwagę to na ile mnie znasz to twoje zdanie nie ma żadnych podstaw do tego by być wiarygodnym

I nie wszystko, ale sporo rzeczy xD Chrum!
Ati,
Marud teoretycznie to Ty 'wszystko robisz nieźle' z praktyką już trochę gorzej
Desdeamona,
# Your score: 24



Oślepłam *-*
Enemir Orme,
Teoretycznie kolory rozróżniam nieźle.
Test zrobiłem sobie na dwóch komputerach, na nowym i na starym, potem sprawdziłem wyniki.

Na nowym wyszło mi 1

Na starym 20 xD Jednak sprzęt jest dość istotny w tym teście Powinni dopisać do niego jakieś minimalne wymagania sprzętowe xD
Arkham,
U mnie 15. Cóż, nie kryje, że jestem ślepy jak kret

A khaki to jak widać na wiki, co najmniej trzy kolory (co jest o tyle dziwne, ze jeden jest taki trochę piaskowy, drugi bardziej zielony a trzeci to ten kolor który uzyskuje się na plastyce po odpowiednio długim maczaniu różnokolorowych pędzli w szklance z wodą.). Więc na upartego można uznać, że to zestaw kolorów..tylko zależy w czym kto chce się maskować.
Coś mi z tym kolorem śmierdzi. Dla mnie khaki to ten taki przegniły zielony a nie żółty..0_o
Yarpen Gottzorn,
Khaki to taka ciemna podgnita zieleń chyba, jednolity kolor. Ochra to odcień pomarańczu, z tego co pamiętam;P

Pewnie miałbym w tym teście setkę, gdyby nie to, że przy odpowiednim odchyleniu monitora w laptopie można z dużo większą łatwością odróżnić od siebie kolory - a przynajmniej rozdzielić na poziomy jasności/ciemności xD
Vanita Scalfari,
Otóż, Rang, nie ^_^" Wybacz, ale mylisz moro z khaki. Khaki to kolor żółty zmieszany z bardzo jasnym brązem i oliwką xP

To mówi o khaki wikipedia
Ati,
Y... Oczy od tego bolą.

Your score: 62
Rangramil,
W pierwszej kolejności zelżyj monitor. Ja dotąd nie mam pojęcia, jak odróżniałem od siebie te płytki, dla mnie to one były identyczne...

Vanita, czy khaki to przypadkiem nie jest kolor maskujący wojska, który tak naprawdę nie jest nawet jednolitym kolorem, tylko zbiorem plam w różnych neutralnych (naturalnych) barwach?
Kresselack,
Ekhm... 7. Radować się, czy narzekać na oczy?
Wczytywanie...