Wymarzone uniwersum - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Albo świat Borderlandsów .
Łukasz Migura,
metro i świat/motyw zony wymyślony przez braci strugackich (postapo 4ever XD)
Dalejdoichgardelwyrzanacic,
Muhahahaha! Odświeżę temat!
1. Forgotten Realms.
2. Ponury Świat Niebezpiecznych przygód.
3. Wiedzmin (świeżo po przypłynięciu ludzi)/Śródziemie po Sauronie.
Irytek,
Warhammer (wampir)
Frr (mnich)
SW (Lord sith. Ech ta Ciemna Strona Mocy...)
Obserwator,
Ja najbardziej chciałbym żyć w taki światach jak:
1.Zapomniane krainy.Nie ma to jak zamieszkać w Neverwinter albo w Beregoście
2.W świecie Mass Effect.Oczywiście zamieszkał bym na Illium albo na Cytadeli.
3.W świecie Star Wars za czasów Starej Republiki. W dzieciństwie zawsze marzyłem aby być rycerzem jedi.
Mortton,
1. świat przedstawiony w "Władcach Pierścieni"
2. świat TES oblivion( troche zmieniony przezemnie)
3.świat Mass effecta.
4. Star wars ( ja jako jedi)
Raphagorn,
No nie ma to jak temat sprzed paru miesięcy omawiany przez dwa dni. A potem tylko teksty 'ej koleś zobacz se date ostatniego posta'
--------

Neuroshima. Ze wszystkimi czterema kolorami
Gothic. Bo tak, w każdym poście na temat czegokolwiek wymienię tą grę.
Star Wars. Ukochana saga z dzieciństwa, no przecież...

Może Losty?

...Cube? (OMG, psycholizm.)

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia wto, 09 wrz 2008 - 15:28 napisał

Ale się nam (s)twórców światów porobiło. I każdy chcę jeszcze żyć we własnej krainie marzeń... Panowie może czas poszukać pomocy u specjalisty?

Powiedział mod jednego z największych w Polsce for o RPG, grach polegających na odgrywaniu fikcyjnych postaci w fikcyjnych światach. Ke?
Yarpen Gottzorn,
Jest takie jedno miejsce, gdzie można stworzyć własny świat i w nim żyć - Uniwersum Szpitala Psychiatrycznego ;]
Rangramil,
Tril, przecież ty masz swój świat. W końcu codziennie jesteś ładowany na twardy dysk, prawda? (Chciałem powiedzieć "ładowany na twardziela", ale jakoś tak dziwnie mi to brzmiało...)

Ekh, a kto by nie chciał żyć w świecie, w którym różowe słonie widuje się nie tylko po pijaku?
Kresselack,
1. Zapomniane Krainy, najlepiej u boku Shaski. Zbudowałbym sobie jakiś przyjemny domek w okolicach Nashkel (o ile wyglądałoby tak, jak to pokazywali w BG ) i porwałbym tam dziewuchę
2. Wiedźmin. No i oczywista, samemu być wiedźminem to by było coś.
3. Star Wars, czasy starej republiki. Zawsze chciałem być Jedi, a moje midichloriany raz po raz wołają do mnie, czemu do cholery nie mogę ich wykorzystywać do zjednania się z mocą.
Tril Khaerin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia wto, 09 wrz 2008 - 14:28 napisał

Ale się nam (s)twórców światów porobiło. I każdy chcę jeszcze żyć we własnej krainie marzeń... Panowie może czas poszukać pomocy u specjalisty?




Ekh, powiem tak... A kto by nie chciał żyć we własnej krainie marzeń? Raczej taka osoba która nie chce powinna poszukać specjalisty ;p


Ja osobiście nie wiem który bym wybrał... Pewnie też coś swojego ;]
Shasfana,
Favor, Tobie się chyba w głowie poprzewracało najbardziej

Ale coby nie było OT'u

- Zapomniane Krainy
- Mój autorski świat, który może kiedyś poznacie w FW
- Wiedźmin.

Tja, że też ja się w to bawię
^ZORG,
A to moje propozycje:
1.Punisher
2.Fable
3.Doom 3
Matthias Circello,
Ja w moim wymyślonym świecie bym nie chciał żyć. :u
Ekhtelion,
Ale się nam (s)twórców światów porobiło. I każdy chcę jeszcze żyć we własnej krainie marzeń... Panowie może czas poszukać pomocy u specjalisty?
Finrod,
1. Mój własny, autorski - w malowniczej górskiej krainie
2. Śródziemie - w III erze lub na początku IV
3. Enroth - a szczególnie Erathia (ach te gryfy - kocham je )
Favar,
1. Świat Fable (Już wyjaśniam Można mieć 6 żon, każda w innym mieście i żadna nie wie o istnieniu drugiej. Wszystkie szczęśliwe. Dodatkowo na boku mam akt własności burdelu i czapkę alfonsa, co daje jeszcze 5 kobiet ;p)
2. Świat Deus-Exa (Bo cyberpunk z modyfikacjami ciała w roli głównej rzondzi)
3. Świat Dysku (Bo żółw się rusza)
Yarpen Gottzorn,
1. Wiedźmin. Byle na ziemiach wrogich Nilfgaardowi;)
2. Realia gry Front Mission - byle bym był operatorem Wanzera;P
3. Może to nie uniwersum, ale świat jako taki - Łowca Androidów.
Diego de Gallin,
Świat Dysku (idealnie nadaje się na maga )/ Avalon legendarna wyspa (i ogólnie mało kłopotów)/ a trzeciej nie umiem wymyślić, może coś wymyśle to dodam później
Ati,
Zdecydowanie Wiedźmin i Świat Dysku. Ewentualnie zwiedzić Podlasie z Pilipiuka i to chyba się spełni.
Wczytywanie...