Zlot Strefy - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Deus,
Tja Czarny nie udawaj niewiniątka... przeczytaj sobie cała stronę trzecią tego topicu to się dowiesz o co tu biega... [a rozchodzi się głównie o Ciebie!]
Czarny,
a a o co codzi bo nie jeza to bylo do mnie??
Saturas,

heheh wiej ze jestes ze straej strefy ale jak dolączylem jeszce cie nie byli ale nowa strefcia tez mi sie voraz bardziej zaczyna pdoac

to nic nie znaczy że jest się nowym czy już stałym bywalcem
przecież ważny jest charakter człowieka a nie że jest zazdrość że jakiś nowy napisał tyle postów że ma już więcej odemnie czy niedługo mnie prześcignie, co prawda jeżeli ten człowiek będzie pisał bzdury nie na temat to to nie jest popierane ale nie powinniśmy ich atakować jak to powiedział minias. Ja przeważnie nikogo nie atakuje, no może czasami ale wiecie każdy ma jakieś wady
Czarny,
heheh wiej ze jestes ze straej strefy ale jak dolączylem jeszce cie nie byli ale nowa strefcia tez mi sie voraz bardziej zaczyna pdoac
Minias,
No to mówiąc krótko - REKLAMUJMY na każdym forum które nawet nie dotyczy rpg, a jest duże. Zawsze ktoś jednak bedzie interesował sie rpg. I moze nie bedzie to całe forum (3000osób ) to 5, 6 przyjdzie.
Lord Andre,
w pełni popieram MINIASA nawet 200 procentach potrzebni sa nowi a takze jakies reklamy strefy

aha czarny ja jestem jeszcaze ze starej strefy jak chcesz to popytaj to ci powiedzą (Zakon Innosa) <_<
Czarny,
tu nie wszyscy są z elity!! a po 2 ci wszyscy ziomki byly jak ja dolączylem na strefe wieć ich njbardziej znam a wógle to nie mam nic przeciwk:) teraz nam w szkole newta zaloazyli i zwiększe waszą popularnosć mam nadzieje
Deus,

ps. zebym był modem dopisałbym sie pod postem Miniasa - mozesz mnie dopisac , Deus ? pils



Sorka, ale nie róbmy z tego jakiegoś głosowania, cieszę się że masz takie zdanie jak ja, ale zaczęlismy robić ostry offtopic... heh należało by wrócic do obowiązującego topicu, a zrobic osobny co do sprawy niemiłej atmosfery na Strefie.
Minias,
Qurnik - owszem miałem na myśli ten temat, ale to historia i chyba nie warto tego wygrzebywać(poza tym pogodzilem sie z Miltenem wiec problemu nie ma). Gamec - możliwe, ze to przez szkole, ale jednak zawsze jest sobota i mozna conieco napisać.

Co do adresu - no niestety, tu masz rację ;( Wiele osób nic o tym nie wie i jest przekonana ze strefa padla. I to własnie jest najwiekszy problem;/

ps: Jeśli mozna podzielić temat tak jak w phpbb - to Gamec podziel od postu Czarnego lub Deusa, bo juz nie ma to zbyt duzo wspólnego ze zlotem. Najlepiej do działu "o strefie" czy jakos tak
Qurnik,
ja tez nie wiem po co sie "kręgować elitarnie" . zeby nie moje sprawy wewnętrzne* jużbym sie załamał "spupienianiem sie" strefy . nie klnę wiec mowie własnym słowem , ale do tematu .
nabijanie postów - i dlatego ze sie robi na ten temat mania forum zdycha . poza tym atmosfera - juz tu sie dusze i mi zal bo dzieki Gamecowi i strefie znam Was i Was lubię , wiec nie chce kjonca strefy
o nie :angry: :angry: :angry: nowi userzy - nie mam nic przeciwko , po to są fora , dla ludu ! niech zyje lud ! i ostatnie - jesli Ci Minias chodzi o topic "ankieta.pilne" to ja nie chciaełm nikogo urazić tylko powiedziec co powiedzialem i juz tyle

ps. zebym był modem dopisałbym sie pod postem Miniasa - mozesz mnie dopisac , Deus ? pils


* rozumiecie , prawda ?
Gość_Gamec*,
Bardzo mądry post. Fakt strefa przezywa duzy kryzys, z kilko powodow po pierwsze zmiana domeny (wiele osob nie zna nowego adresu ;/), po drugie jak wspominal Minias (są wsrod nas zamknieci dla nowych userzy trzymajacy sie w swoich grupach ktore uwazaja za "elite", po trzecie pewnie ma na to wplyw tez szkola sam znajduje coraz mniej cczasu na zajmowanie się stroną, forum czy Thielem.
Minias,
Sorry że tak zejde z tematu, ale jak jest okazja to to napisze.
Zgadzam sie z Deusem, Czarny uważasz sie za członka tzw "Elity" i istniejesz na takiej zasadzie z jaką często sie spotykam - "Skoro ja jestem to nowych nie potrzeba". Uważasz, że nowych nie warto lubić i ze są "spammerami", bo są nowi, po prostu.
JA np jestem nowy i wiem jak to jest gdy ktoś spotyka sie z takim czymś. Przez to strefa cofa sie w rozwoju, coraz mniej postów. I NIE wmówisz mi że to przez szkole. To przez atmosfere. Z tego co widze są i równi i równiejsi. A przynajmniej Ty tak dzielisz ludzi. Pamiętaj że to własnie dzieki nowym strefa jest coraz lepsza(ostatnio to jest coraz gorsza). Nie ma sie co chwalic ze ktoś jest od początku.
Taki zlot to własnie - poznanie nowych osób, nie wygląda to tak: "Hej chodzcie pojdziemy gdzie indziej, tamtych nie lubie i nie znam".
Dlaczego nikt inny nie dzieli ludzi na takie grupy jak Ty, oraz nie wpisuje ile przeżył przejsc forum bez dokładnego pytania o to? Bo nie chcą gasić nowych na początku. to w moich oczach jest "obrazą" i po prostu PUSTYM chwaleniem sie.
Może te słowa sa trochę krytyczne - ale staralem sie opisac prawde i cała sytuacje. Może byś zaargumentował to, ze nie chcesz sie z nowymi spotkać? Może jak nawet ktoś spamuje na forum to jest spoko gość? Ale Ty nie mozesz tego docenić, wolisz mała grupke, niż olbrzymi legion.
Ja równiez nie lubie pare osób na forum - a chętnie bym sie z nimi spotkał. Nie po to by sie bić, ale po to by ich bardziej poznać.
Wiem, wiem - zaraz spadnie na mnie krytyka z słów tych, którzy Ciebie lubią(nie twierdze ze Ciebie nie lubie ) i od Ciebie samego - spoko, jestem przyzwyczajony do wszelkiego rodzaju krytyk. ;] Poza tym umiem je odparować - nie koniecznie bluzgami i wyzwiskami. W jednym temacie tak zrobiłem - ale co tam było argumentować? Przeciez to widac od razu: jak jest źle to: WON. A jak dobrze: Lepiej byc nie moglo!

Omówie jeszcze jedna sprawe:

Każdy mówi na każdego, ze nabija posty. I to jest bezsensu, od tego są moderatorzy i administratorzy na swoich wyznaczonych forach. Można raz czy dwa zwrócic uwage, ale czy naprawde warto komuś ciagle to powtarzac bo sie go nie lubi? Albo raz nabił to od razu cały czas trzeba go "atakować"? Przemyślcie i tą kwestie.

Parę argumentów zostawie na później - musze czymś odeprzeć
Jeśli jakies bluzgi na mnie - to nie tu, a juz napewno NIE na PM(PW). Jak juz to bluzgajcie na gg(1855048). jesli ktoś mi wyśle bluzgi na pm, ja skontaktuje sie z kim trzeba i wszystko pieknie załatwimy.

Popieram Cię Minias masz 100% racji, jestem tylko ciekawy czy inni są dalej zdania Czarnego, bo to juz chyba zapoczątkuje wojnę, a tego teraz najmniej nam trzeba... -Deus
Deus,
Wiesz co Czarny trochę Cię nie rozumiem... Chciałbyś sie spotkać tylko z tymi osobami, które znasz i które są ważne, nie wpadłeś na pomysł, że jak się kogoś nie zna [tudzież np. mnie] to taki zjazd jest najlepszą okazją żeby się poznać. Według Ciebie to najlepiej stworzyć na Strefie zamknięty krąg do którego nikt nowy by nie miał dostepu i nie mógł nawiązac kontaktów z jego członkami... Muszę przyznać że wkurzyłeś mnie trochę, bo przez to co Ty sugerujesz to Strefa nigdy się nie rozwinie.

P.S.
Co do Twojej PW do mnie i tego co napisałeś w niej o Lordzie_Patosie to mnie już dobiło.
Czarny,
a wracając do daus ja cie kolo nie znam wogłoele w przeciwjenstwie do innych. a wogóle to ciebie nie zaliczam do spamerów nie wymnienie innych po dostne ostzezenie!! sati gamec no i ten ktos sie domyśli
Milten,
Kurcze fajnie by było was spotkać. Dlatego jestem za. Ale mi pasuje gdzieś na śląsku bo jestem z Gliwic(średnie, śmierdzące miasto z najbrudniejszą rzeką na świecie). Ale gdzie indziej to od bidy też może być.
Qurnik,
ja NIE obrażam Frania tylko mówię , że On też spamer , jak ktoś chce niech i tak o mnie mówi , ale powiem ze po prostu chodzi o ścisłość a nie o obraze i brak sympatii , zresztą co ja mam duzo gadac ? ^_^
Czarny,
wy mnie kurczątko nie zrozumieliscie po pierwssze napisalem tak

Cytat

wymieniam ludzi z ktorymi bym sie spotkall!! : Gamec, Saturas,Finkregh,Milten,Vatras,Vampire Lord,Adi PL,No i ja hmm no i blade


no i jestes tam satui cos ty z tobą najwiekszym ziomem ze strefy i ze starego potciwego obozu adanosa !! nie przesadzaj a lor adndre ty jush jestes z tej nowej ary ale cibie esh lubie wiesh ale wole modyów widomo o co chodzi
Saturas,

heh czarny a ja to kur** co???? :angry:

no dobra dobra uspokujcie się mówie wam że on zapomniał ciebie wymienić może dla tego że ostatnio nie było ciebie na forum.
Lord Andre,
heh czarny a ja to kur** co???? :angry:
Saturas,

Ja bym przyjechal ale oczywiscie spotkac tylko sie z zlota strefą jak to powiedzial adi bez spamerów wymieniam ludzi z ktorymi bym sie spotkall!! : Gamec, Saturas,Finkregh,Milten,Vatras,Vampire Lord,Adi PL,No i ja hmm no i blade no i wszystko ale bym byl bym najamłodszy bo mam 12 lat

Toś mnie teraz rozczarował Czarny... Ze mną byś się nie chciał spotkać? Ja jestem według Ciebie spamer??? Ehhh... Heh..., ja sobie to zapamiętam...

możliwe że po prostu zapomniałcię wymienić a w głębi duszy chętnie z nami wszystkimi by się spotkał tak samo jak ja nawet z rafim aby mu dać w mordę
Wczytywanie...