Klasy prestiżowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Bhaal998,
legnar kedwyr - nie

Łotrzyk - galant -> o ile wiem taka nie istnieje, a jakby istniała... Lepiej żeby nie istniała.
Gość_Łotrzyk - galant*,
Hej a co sądzicie o takiej prestiżówce..Drzewcowy wojownik?? Jest to istota, która za cel okresliła sobie ratowanie roślin na planach, tak bardzo zgłębiła się w tą walkę, że zaczęła czuć jak roślina, powoli się w nią zamieniając. Jej skóra zamienia się w korowopodobną, dzięki czemu dostaje punkty do naturalnego pancerza. Po czasie taki wojownik rośnie niczym drzewo, wypuszcza owoce, którymi się żywi, oraz korzenie w w poszukiwaniu wody w trudnych terenach. Następnie sprzymierza się z Drzewcami, by w końcu się w nie zamienić. Aby stać się takim wojownikiem trzeba pokochać las, stać na straży wolności i życia istot leśnych, głównie roślin, w końcu za pomocą czarów, lub mikstur ewoluować w "Drzewołaka", który na koniec staje się Drzewcem. Ciekawa postać dla każdego rodzaju klasy, może z wyjątkiem Barbarzyńcy i niektórych złych.
legnar kedwyr,
da się w podstawce zmienić zwkłą postać w prestiżową
Bard Card,
Ja osobiście gram w Neverwinter 4 lata a dodatki mam bodajże 2 miesiące ale dobieram kalsy pasujace do siebie np.Łowca/Mistyczny Łucznik lub Łotrzyk/Zabójca czy też Druid/Zmiennokształtny
Gość_Kruk Łotrzyk*,
Śmiercionośny? A może Śmiercionośny Kapłan ( tu by była konkretyzacja jego klasy podstawowej) albo Wróg Nieumarłych, taki jakby wojowniko - paladyn. Dosyć ciekawe, mógłby mieć dużo do charyzmy i jakieś specjalne bonusy do odganiania konkretnych nieumarłych. Ewentualnie to by był mag, który jest przeciwnikiem nekromancji. Dobrze gdyby był szczególnie połączony ze swym bóstwem, lub miał w jakieś społeczności religijnej dosyć wyraźne miejsce.
Gość_Mania*,
Ja grając Zaklinaczem wybrałem smoczego potomka i było cudownie. Dobrze by było wprowadzić prestiżówkę, którą ja nazywam Śmiercionośny. Byłby to każdy niechaotyczny bohater ( oczywiście jego charakter mógłby wpływać na jego decyzje), którego zadaniem by było mordowanie wszystkiego co dodaje sobie magicznie życie, byłby wrogiem wszystkiego, co igrając ze śmiercią, próbuje ją oszukać poprzez czary, mikstury, różne techniki itp. Taki wojownik, czy też paladyn zabijałby z zimną krwią także tych, którzy ożywiają umarłych, bez względu na to, czy robią to w dobrej czy złej wierze pod warunkiem że robią to notorycznie. Może być to miłośnik jakiegoś bóstwa śmierci, który nie pozwala na oszustwa tego typu. Może być jego/ jej osobistym wysłannikiem, wcześniej zaciągniętym na jego/jej plan i dostającym w formie snów lub wizji, lub poprzez wysłanników odpowiednie zadania. Naturalnie nienawidziłby wszystkich upiorów, nieumarłych oraz nekromantów. Mógłby mieć zdolność nie tyle odsyłania nieumarłych co ich całkowitego niszczenia. Oczywiście dobrze by było, gdyby miał jakiś rasowych sojuszników np.dobry planokrwistego a zły jakiegoś innego typka. Uprzejmie proszę o rozszerzenie tej klasy prestiżowej według waszego pomysłu.
LIRAEL,
chempion Torma jest absolutnie najlpeszym wyborem dla palka:) dolorzył bym pare levelów jeszcze do mistrza oręża i jak to się mówi coco jumbo:)
Delan C,
Ja będąc palladynem zostałem czempionem torma i uważam to za dobry wybór.
Zeal,
uczeń czerwonego smoka najbardziej mnie zainteresował
LIRAEL,
no tak fajne są tylko żeby chempion torma miał konkretne bonusy to tzreba mieć wysoką charyzme...a u woja to z charyzmą cienko raczej....
matriotto,
ja z klas prestizowych wybralem krasnoludzkiego obronce i czempiona thorna bo poprostu sa fajne!
LIRAEL,
no zmiennokształtny jest całkiem poteżny zwłaszcza jak się doczekamy na postać starożytnego smoka:)tylko że trzeba mieć mądrość 30.......
enKage_,
Ja zacząłem grę od nowa z nastawieniem tylko na zmiennokształtnego

Więc na poczatek:
człowiek (dodatkowy atut, przyda się)
wszystkie staty na minimum, poza mądrością (pakujemy ile się da lub 17 - wyżej podbiją artefakty) reszta w inteligencję (umiejętności, trzeba będzie sporo punktów bo trzeba będzie wpakować w pozaklasowe np dyscyplinę), a co tam zostanie to może być w kondychę (choć ja sam zaczynałem z modem -1)

Klasa - druid

Atuty
Ważne żeby na początku albo przy pierwszym awansie załatwic sobie czujność niezbędną do klasy zmiennego, warto też ulubioną broń "bez broni" jako że większość kształtów będziemy mieć bez broni - poza minotaurem, kosarzem)

I tu mamy ciężkie początki bo wszystkie cechy praktycznie z ujemnym modyfikatorem ale bierzemy najmocniejszego zwierzaczka (czytaj najwytrzymalszego) niedźwiadka i to on ma nam na początek nabijac poziomy.

5 poziomów - druid of korz. i na tym koniec druida na czas bardzo dłuższy
mamy w każdym razie możliwość zamiany misia lub pantere i na razie to nam ma starczyć pozniej i tak nie bedziemy z nich korzystac, jako ze nie potrafia one przejac cech przedmiotow postaci, chyba ze w wyjatkowych sytuacjach

6 poziom - wzmacniamy się 1 poziomem mnicha - da nam to solidne bonusy do KP i mozliwosc gradu ciosow, no i chodzimy caly czas jako mis lub cus takiego

i od tego momentu pakujemy wsjo w zmiennego - juz pierwszy lewel da nam 5 ksztalttow (choc raczej jeszcze slabych, ale przydatnych. przejmą one cechy kazdego przedmiotu poza zbroja i bronia i rekawicami wiec jak nam pas daje +2 siły to smoczeta tez tak beda miec (UWAGA bonusy nie dzialaja jesli wczytywamy gre - wowczas trzeba sie odmienic i zamienic na powrót)
Silny smoczek do walki to np czerwony, a czarny np do otwierania skrzyni itp.

Za dwa poziomy zaczniemy juz wymiatac bo postacie w porownaniu do calkowitego poziomu beda nadzwyczaj mocne (bo pamietamy o bonusie za brak zbroi z madrosci od mnicha^^) polecam szczególnie harpie - wyyysoki KP (a mozna jeszcze podrasowac czarami/miksturami kociej zw, madrosci sowy i korowej skory) oraz minotaura (WAŻNE zmieniając się w minotaura dostanie on topór, ale z takimi własnosciami jakie miała trzymana przez nas broń, więc np 1k6 obr od ognia, to samo odnosi sie pozniej kosarza)

A za kolejne 2 poziomy juz szalejemy mantikora i kosarzem, nie dosc ze szczegolnie kosarz bosko wyglada to jeszcze calkiem toto silne, a potem juz hoho
LIRAEL,
tu się nie zgodzę bo sam gram łowcą 16 poziom..7 poziom mistrza oręża wiadomo ulubiona bron+dodanie krytyka:) i 2 poziom tanceża cieni-kupa darmowych atutów+chowanie sie na widoku- miodzio:)spórbuj napradwę się fajnie gra:)
Atis,
Chciałeś powiedziec 'klasa'. Żadna. Wydaje mi się, że lepiej wybrac jedną klasę i rozwinąc ją do maksimum niż wybierac multiklasowośc. Jeśli nie, eksperymentuj.
krwawy,
kto sie do łowcy jako postać prestiżowa lub nie prestiżowa nadaje oprócz mistycznego łucznika?
Darnok Smith,
Ja uwielbiam grać Wojownikiem/Krasnoludzkim Obrońcą, albo Łowcą/Czarodziejem/Mistycznym Łucznikiem.
Szymen,
Uczeń czerwonego smoka to przydatna klasa prestiżewa ze względu na bonusy do siły,kondycji,kp oraz możliwośc ziania ogniem.Skrzydła też są fajne
Fugiel,
Wcześniej nie miałem możliwości gry klasami prestiżowymi, ze względu na brak dodatków. W Hotu zrobiłem sobie postać maga, który następnie stał się Bladym Mistrzem ! Nie żałuję swojego wyboru, chociaż klasa ma kilka wad, ale tak jak wszystkie.
Gość_Dedriana*,
Bardzo się opłaca zamienić czarownika na ucznia czerwonego smoka-siła rosnie i rosnie.... Postac jest dobra i w walce i w rzucaniu czarów!!! Moj czarownik miał miecz poltorareczny albo jakąś fajna kosę(po dodaniu atutu "bronie egzotyczne) i wymiatał a jak sie znudzilo to jakiś czar typu większa burza pociskow Izaaka hehe:P
Wczytywanie...