Znak zodiaku - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tamc.,
Wszystkie śmierdzą i są beznadziejne.

Grasz Magiem to Mag, Złodziejem / Wojownikiem to Wojownik i gitara.

Wszystkie śmierdzą.
Kresselack,
Ja tam cień zawsze wybierałem, bo niewidzialność nieraz się przydaje
Gość_Forgotten*,
Eh... Mag only Atronach i ta jego blokada... szkoda zachodu ze sztuczkami na jej odnawianie Miksturek też szkoda.
Lionel,
Pierwszy mój wybór padł na Kochanka, jego Pocałunek czasem jest przydatny.
Diego de Gallin,
Ja wybrałem cień i stwierdzam że za bardzo się nie przydaje (chociaż raz dzięki niemu uszedłem z życiem ) ale też nie jest totalnie nieprzydatny. I w sumie następnym razem też go wybiorę .
Pyjak,
Astronach!! Dużo więcej many macie a na blokadę jest fajny sposób. Uczymy się czaru przyzywania Ducha i atakujemy Sam daje manę, znak jest bardzo przydatny do walki z magiem luz magicznymi istotami Ja gram Dummerem ale jak utworzyłem specjalną profesję:
Spryt - podst.

Trudno na początku bo nie żadnej um. walki ale jak się poćwiczy na krabach walkę (najczęściej zaczynam pięściami) To potem efekty są widoczne A chodzi mi że mały lvl a um. wysokie ;p
To zdjęcie to sam początek gry praktycznie:D Musze iść do Balmory dać List i załapać się do Ostrz
Grałem jakies 2-3 miesiące żeby mieć taką postać, każda strzała trafiła, każdy czar sie udał (Metoda quick save and quick load, ciężko było) a wszystko bez kodów, modów, w razie czego dam save'a

Theoden,
Wybrałem lorda, ponieważ może swoje życie odnawiać, choć w późniejszych etapach gry nie jest to potrzebne, ale na początku gry wręcz przeciwnie .
Ukarz,
Ja jako urodzony redgardzki wojownik wybrałem znak wojownika taki zam jak moja klasa i nigdy nie zalowalem mojego wyboru
Etheriel,
Wojownik. Byłem młody i głupi, więc grałem Redgardem z wojownikiem ze znakiem wojownik. Co było pójściem na łatwiznę i gra mi się szybko znudziła. Następnie pościągałem pełno betterów, zbrojowni carnithusa, clothiers of vvanderfellów itp. Wtedy wybrałem Irashi - ru elfa ze znakiem kochanek i profesją skrytobójcy. Mam też sejwy z Dunmerem tego samego znaku i profesji. Co ja bym zrobił bez tych modów...
Dabu,
Ja na starcie wziąłem Wieżę. Przydatny znak, zwłaszcza na początku. Choć nie tylko, gdy kiedyś szukałem jakiegoś magicznego przedmiotu użyłem Żebraczego Nosa i okazało się że był na półce skalnej. Co prawda później zakląłem sobie rękawice żeby otwierała mi 100 pkt., ale to było później Polecam ten znak ;]
Turin Mroczny,
Ja zawsze grałem Nordem ze znakiem Wojownika i nigdy nie narzekałem . Wojownik daje dobrą premę do ataku. Aha grałem klasą Wojownik (to jest własna klasa, tylko zmieniałem poszczególne umiejętności)
Misiuu the Lord,
Za każdym razem moją postacią był Redgard, a znakiem Rumak. Bardzo często szybkość przydawała się podczas uciekania przed lepszymi stworkami
xyszdas,
Zgadza się, Atronach (bądź też czeladnik) są niemalże konieczne, by pod koniec rozgrywki rzucać najpotężniejsze (najbardziej "manożerne") czary. W Morku jest to najlepszy wybór (zwłaszcza ze względu na mikstury many, które odnaleźć można w każdej siedzibie gildii, i bogactwo składników pozwalających stworzyć te uzupełniające nasze moce), acz w związku z wybraniem tegoż znaku w takim na przykład Oblivionie, już bym spekulował...
Samael,
Aha. Sprawdziłem, nazywa się to "Skarłowaciała Magia".

W każdym razie Hutang, jeśli grasz magiem to wybrałeś bardzo dobry znak. Myślę że samo pochłanianie czaru 50 pkt i podniesienie poziomu magii o 2.0 x INT zdecydowanie rekompensują te niedogodności =)
Verthogh,
Tak, ten znak to Atronach. Ma on blokadę many. Możesz ją odnawiać miksturkami lub walcząc - pochłania rzucone na ciebie zaklęcia. Podobno. Nie grałem nim.
Samael,
O ile dobrze pamiętam to wina jednego ze Znaków zodiaku i ty właśnie chyba taki wybrałeś . Ale nie pamiętam czy na pewno. Sprawdź co daje twój znak .
Hutang,
Gram Bretonem i jestem magiem. Mój problem polega na tym, że podczas odpoczynku (na łonie natury czy też w łóżku) nie odnawia mi się mana, a mag bez czarów to jak wojownik bez miecza. Proszę o pomoc!!!!
Misiuu the Lord,
Ja gram Redgardem ze względu na niezlą umiejętność posługiwania się bialą bronią, a jako znak zodiaku wybrałem Rumaka. Szybkość często się przydaje podczas uciekania przed lepszymi (Joke). Ale ogólnie rumak jest ok ze względu właśnie na szybkość.
Gość_Guest*,
ej a o co chodzi ze Złodziejem, na czym polega jego zdoloność "Wyczuwanie niebezpieczeństwa Akaviri Sanktuarium 10 pkt. " ?? czy popełniłem niezłą wtopę....
Verthogh,
Muszę spróbować zagrać tym znakiem
Wczytywanie...