gg 8.0 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Arkham,
Może mi jakis cwaniak powie gdzie u diabła jest w tym nowym, cudownym i zajebiszczym gg opcja ustawiania rozmiaru pliku lub obrazka możliwego do przesyłania? Bo jak na starym gadulcu dostaje obrazek to na nowym ani widu ani słychu. Dalej, okienka rozmowy czasami zupełnie same sie maksymalizują. Bo tak. Dalej, czasami kiedy ktoś się odezwie, to nic się nie dzieje. Nic się nie świeci, nie mruga. Zero. Program nie reaguje. Dalej, genialny, cudowny pomysł z otwieraniem gadu radia w pasku zadań. Świetny pomysł. Zazwyczaj mam trochę mało pootwieranych okien w pasku, dodatkowe na pewno się przyda.
Avatary, ok, fajne. Wyszukiwanie, ok fajne. Wymyślne kosmiczne skórki, ok, fajnie. Ale ta wersja jest tak niesamowicie do niczego, że szkoda gadać..;/
Wiem, wiem, że to tylko beta jest, ale już szewskiej pasji dostaje przy tej becie. GDZIE TU SĄ OPCJE!? Chce wyłączyć dźwięki, chce spersonalizować sobie ten cholerny program a przynajmniej dostawać obrazki!
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Sosna dnia pon, 18 sie 2008 - 17:13 napisał

Ale warto zwrócić uwagę na to, że to tylko wersja testowa, więc niektóre z wymienionych wcześniej błędów mogą zostać naprawione. Ja tam patrzę na nową wersję bardzo optymistycznie

Może i tak, ale GG zawsze będzie GG. Tyle wystarcza. ~~
Tril Khaerin,
Nie napisałem że nie można wyłączyć dźwięków - nie można użyć tej fajnej opcji odnośnie dźwięków w czasie rozmowy.
A gadanie w kartach jest fajną opcją, ale tutaj zrobioną "na odpiernicz".

A to co wypisałem to takie moje pierwsze odczucia w porównaniu do starego gg, nie ogólne, w porównaniu z innymi programami
Taramelion,

Cytat

;u


Nigdy nie rozumiałem tej emotki...
Matthias Circello,
Nie używam gg od dłuższego czasu. Tlen mi wystarcza. Jest prosty, brak mu bajeranckich grafik i mega wypasionych opcji (no, niby można je sobie zrobić jak ktoś chce), ale mi wystarcza.

Czekam aż do GG dołączą tamagochi i będzie to spełnienie koszmaru. ;u
Sosna,
Ale warto zwrócić uwagę na to, że to tylko wersja testowa, więc niektóre z wymienionych wcześniej błędów mogą zostać naprawione. Ja tam patrzę na nową wersję bardzo optymistycznie
Favar,
Nie mówiłem że to ma być gg z obsługą shaderów 8.0 jak pisałem mnie nie rusza. 6 mi starcza. Triluch ładnie wypisał wady i zalety tej nówki. Wielką zaletą jest to, że można gadać w kartach. Ogromna wada to że nie można wyłączać dźwięków. Więc na razie mam do tego podejście obojętne.
Ekhtelion,
Żeby coś było estetyczne wcale nie wymaga super bajeranckiej grafiki, efekciarstwa i pamieciożerności.
Taramelion,

Cytat

jedyny upgrade jakiego bym chciał to możliwość wyłączenia reklam


Istnieje patch wyłączający reklamy.
Tril Khaerin,
@ Sosna - to nie ma nic wspólnego z DOSem! Oprócz braku myszki i podobnego interfejsu.

Na plus:

- możliwość wyłączenia ostrzeżeń o linkach.
- linki wreszcie otwierają się prawidłowo w domyślnej przeglądarce, nie w IE.
- możliwość gadania w kartach (niektórzy lubią)

Na minus:

- wygląd okna rozmowy - ja rozumiem że fajniejszy wygląd i tak dalej, ale zaśmiecanie okna niepotrzebnymi ikonkami osób to przesada, one nie są tam do niczego potrzebne. Do tego umiejscowienie opcji, np. wyczyszczenie okna rozmowy w dodatkowym menu. Do tego przy kontaktach z listy i tak jest tam tylko jedna opcja co daje nam tylko dodatkowe kliknięcie. I ogólnie okno wygląda kiepsko - zbyt "rozlazłe" wiadomości (przez te ikonki głównie). Może inne skiny będą lepsze.
- opcje dźwięku - kiedyś była opcja wyłączenia dźwięku nowej wiadomości w trakcie rozmowy z nadawcą - teraz jej nie ma, co jest strasznie wkurzające.
- pasek szukania - ok, fajna rzecz, ale... ale czemu po wpisaniu nie można zwyczajnie walnąć w enter?! Nie, trzeba dodatkowo klikać...
- przełączanie się między kartami w rozmowie - oczywiście tylko za pomocą myszki - okropieństwo, piszesz, chcesz napisać coś komuś innemu to musisz wziąc łapy od klawiatury... Nawet nie myśl o naciśnięciu jakiegoś tab, jakiejś kombinacji przełączającej. Czyli system wprowadzony po to żeby był, i nic nie daje - wręcz przeciwnie.
Favar,
Imo programowanie w waszym wykonaniu sprawiłoby że wszystko byłoby uber funkcjonalne ale supernieestetyczne. A ja akurat lubię troszkę estetyki choć to gg 8.0 mnie zupełnie nie rusza. 6 mi starcza i jedyny upgrade jakiego bym chciał to możliwość wyłączenia reklam
Gość_Forgotten*,
I wyszło by Ci to na dobre, uwierz mi
Sosna,
Wszytko idzie do przodu to i gg musi, gdybyście to wy tworzyli komputery itp. to bym się musiał DOSa musiał nauczyć
Tril Khaerin,
Własnie zainstalowałem sobie gg 8.0 żeby mieć o czym tu napisać ;p

Żre mi 40 MB ramu na czystym profilu (tyle że należy uwzględnić że nie mam pliku wymiany więc wszystko siedzi w pamięci fizycznej). Będe musiał sobie jeszcze potestować czas procesora i jak wygląda rozkład funkcji. Wizualnie wyglada całkiem ładnie, ale jakoś mnie odpycha mimo to.
Taramelion,
Popatrz Atis co Małymiękki zrobił z Windowsem. Ja się lansuję Vistą...
Atis,
GG to zło.
Używam wersji 6.1 odkąd mam internet i jak dotąd nidy mnie nie zawiodła. W przeciwieństwie do nowszych wersji...
Popieram Ekha, niech zabiorą się za coś bardziej ambitnego, niż upiększanie tego samego wysyłacza tekstu. Czy oni to robią pod pewną grupę konsumentów zwaną "młodzieżą"? Dodają tyle różnych bajerów, żeby mogli się "lansować"...?
Gość_Forgotten*,
A to niby ładne nie jest?


A funkcjonalnością mu żadne gg nie dorówna, o!
Sosna,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia pon, 18 sie 2008 - 13:43 napisał

Wzięli by zrobili coś co by się szybko lączyło i zajmowało 1mb pamieci. To byłoby fajne.


W nowej wersji ni można się tego spodziewać, beta zajmuje ok 24-25mb

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ammon dnia pon, 18 sie 2008 - 14:25 napisał

7.7 w zupełności mi wystarcza. Najciekawsze jest jednak to, że od momentu ukazania się tej bety, pobranie 7.7 jest znacznie utrudnione.


Ja dziś ściągałem ponownie 7.7 bez problemów

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tril Khaerin dnia pon, 18 sie 2008 - 14:25 napisał

Mi natomiast ciężko by było odejść na rzecz tego od ekg (shell rządzi) - tak jak napisałe Ekht - na co komu skórki, pierdoły itepe itede? Może ktoś to lubi - wtedy proszę bardzo. Ale ja wole coś minimalistycznego


Zawsze lepiej jak komunikator wygląda ładniej.
Gość_Forgotten*,
Jak u Trila Odkąd dzieki ekg na shellu jestem dostepny 24/7, to liczba osób które do mnie piszą spadła do 4 xD Odpowiada mi to

A gg jest aplikacją dziurawą i zamulaszczą
Tril Khaerin,
Mi natomiast ciężko by było odejść na rzecz tego od ekg (shell rządzi) - tak jak napisałe Ekht - na co komu skórki, pierdoły itepe itede? Może ktoś to lubi - wtedy proszę bardzo. Ale ja wole coś minimalistycznego
Wczytywanie...