Top 10 - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Iselor,
Heroes of Might and Magic III na miejscu pierwszym. Reszta daleko w tyle i mało istotna. No dobra, Tetris drugi.
Hassan',
Nie jestem w stanie stworzyć numerowanej listy top 10, więc wypiszę tu gry które najbardziej mi się wbiły w pamięć i do którym najczęściej wracam, jeśli nie po kolejny playthrough, to po kolejną porcję wspomnień.


  • Baldurs Gate I i II - mnóstwo godzin, mnóstwo kombinowania, mnóstwo modowania, genialna fabuła, wciągająca historia, rzepa i małpy. W BG grałem zaczynając swoją przygodę z RPGami, czytając przy okazji Tolkiena i pierwsze podręczniki do AD&D. Została mi do niej miłość do dzisiaj i jest to jedna z niewielu gier w której uważam polską wersję za lepszą od zagranicznej.
  • Borderlands - FPS i RPG spłodziły dziecko - Role Playing Shooter. Biorąc pod uwagę moje młodzieńcze doświadczenia z Diablo II i farmieniem lootu, Borderlandsy wpasowały się dla mnie idealnie - nie mówiąc już o świetnym humorze w grze, dystansie do siebie i czteroosobowym coopie. Generalnie szpital, tu wcale nie ma bossa i calptrapy, łączcie się mnie śmieszą do dzisiaj.
  • Seria Battlefield - grając praktycznie we wszystkie części (no, prócz 1943 i 2142 i pierwsze Bad Company) jestem w stanie powiedzieć, że jest to moja ulubiona z kategorii strzelanek, które względnie trzymają się ziemskich realiów - przede wszystkim dlatego, że skupia się na połączonych operacjach różnych typów oddziałów. Ze wszystkich, najlepiej bawiłem się przy Bad Company 2 i przy nożowaniu dziadów. Battlefield 3 też jest niczego sobie, choć obecnie seria zmierza w nieprzyjemnym kierunku. No nic.
  • EVE Online - najlepsze MMO w jakie grałem jak dotąd - mówiąc najlepsze mam na myśli najbliższe symulacji społeczeństwa w grze komputerowej na wielu graczy. Gram cztery miesiące, nie ogarniam połowy tego co się w tej grze dzieje, spędziłem na niej więcej niż 600 godzin i podoba mi się, podoba mi się, podoba mi się!
  • Minecraft - tej gry zabraknąć w moim zestawieniu nie mogło. Gdyby klient i jego statystyki nie były posrane i gdybym używał tylko jednego, miałbym na niej godzin tyle, że byłbym przerażony że mam aż tyle wolnego czasu. Gram już tylko na modach, składam je już sam, kombinuję z tą grą jak koń pod górę i podejrzewam że prędko nie przestanę. Minecraft to świetna rozrywka, świetny relaks, świetna zabawa. Co nie, Boo?
  • Assassins Creed - Molto bene! Do trzeciej części (bo trzecia chybiła) twórcy wpasowali się idealnie w epoki, które lubię. Multiplayer w Bractwie wygrał moje serce, w zasadzie interesuje mnie to, co stanie się z Desmondem, świetne połączenie fantastyki i science-fiction. Cudowne otoczenie, inspirująca muzyka, ładna grafika i świetnie nakreślone postaci, to wszystko sprawia, że tym bardziej żałuję, że GameExe o AC nie pisze.
  • Elder Scrolls - a w szczególności Morrowind. Spędziłem nad wszystkimi częściami sporo czasu, ale Morrowind wciągnął mnie najbardziej. Świetna fabuła, genialna mechanika rozwoju postaci, powalająca, jak na swoje czasy, grafika i 5 tysięcy stron maszynopisu questów. To jest RPG z prawdziwego zdarzenia, a nie, jak dzisiaj 20 godzin i wynocha, DLC kupować!
  • Guild Wars - mój mesmer wymiata a Luxon to szmata. Przed EVE moje wiele uzależnienie, trzaskałem gdzie się dało, w domu, u kumpli, w pracy, genialna (i moim zdaniem lepsza) alternatywa dla nudnego i powtarzalnego WoWa, ciekawa historia, fajne misje, tona świetnej zabawy.
  • Might & Magic - nie mogę tu zawrzeć tylko herosów, bo przecież jest i Dark Messiah, i same M&M też były wcale fajne - ale to HoMM3, WoG i HoMM6 sprawiają, że na moich ustach pojawia się banan. Gra do której wracam bez żadnej dyskusji, gra ciekawa, wciągająca i ponadczasowa, mimo swojej już archaicznej daty, częstej zawodności i różnych innych cyrków, które odstawia.

10 to dla mnie mało. Wymieniłbym tu jeszcze Deus Exy, Cywilizację, Jagged Alliance 2, serię Portal, serię Total War (szczególnie Medievale!), Wielkie Strategie Paradoxu (szczególnie Victoria i 2gie Hearts of Iron! I Crusader Kings!), może Dawn of Wary, MtG: Duels of The Planeswalkers, Half-Life'y, Left 4 Deady...

Dużo jest gier w które lubię grać, które należą do moich ulubionych i do których często wracam i które niezależnie od wszystkiego, muszę mieć na dysku (i mam na dysku przenośnym, zawsze przy sobie, jakby ktoś powiedział "trzasnąłbym w Heroska" - zdziwilibyście się, ile razy ratowałem wykład na uczelni w ten sposób. )
Bard Card,
Moja 10 to:
1. Neverwinter Nights + dodatki
2. Neverwinter Nights 2
3. Gothic 2 NK
4. Worms 3D
5. Prince of Persia (wszystkie)
6. Lara Croft (wszystkie)
7.Battlefield 2
8. GTA
9.Road Rash
10.Heroes And Might Of Magic 3
Chaaber,
Pierwszy post na forum, zatem dzień dobry cześć i czołem
Moje top 10 to:
1. Fallout 2
2. Star Wars Knights of the Old Republic 2: Sith Lords
3. Assasin's Creed (cała seria, ale najlepsza chyba była 2)
4. Fallout New Vegas
5. Sword of Mana
6. Crash Bandicoot 3: Warped
7. Gothic
8. Arcanum
9. Burnout Paradise
10.Heroes of Might and Magic 3 (wszystkie dodatki)
Konto usunięte (4),
1. Baldur's Gate I i II
2. Gothic I i II
3. Age of Empires III
4. Medieval II Total War
5. Cywilizacja (wszystkie)
6. GTA Vice City
7. World of Warcraft
8. Neverwinter Nights
9. Diablo II
10. Dragon Age: Originis
Obserwator,
1.Baldur's Gate 2- z tą grą zawsze mam miłe wspomnienia. Jest niesamowicie grywalna i dopracowana fabularnie.Podobają mi się NPC, lokacje oraz zadania i potwory.
2.Dragon Age :Origins- miał być godnym spadkobiercą BG dla mnie nim został(prawie)DA:O ma intrygującą historię,świetnie napisanych NPC i pomysł na świat oraz system początku.
3.Heroes Might and Magic III- gra do której zawsze chętnie wracam i zawsze będę w nią grał.Największy pochłaniacz czasu.
4.Wracraft III Reign of Chaos oraz Frozen Throne -strategia czasu rzeczywistego w fantastycznym świecie.Dzięki 4 zróżnicowanym raso i pomysłowej kampanii Warcraft 3 jest grą w, która chętnie grywam.
5.Mass Effect-ta gra spowodowała u mnie że potrafiłem przejść ją kilka razy.Dzięki świecie oraz fabule a także systemie zasługuje na zainteresowanie.
6.Disciples II-mroczna gra strategiczna rozgrywająca się w czasie tutrowym posiadająca ciekawy system rozgrywki, intrygujące i zróżnicowane rasy a także podejście do zarządzania królestwem.
7.Need for Speed:Most Wanted może co prawda mało ambitna ale jako jedyna przykuła mą uwagę znacznie dłużej niż inne części.
8.Neverwinter Nights- gra jest jak najbardziej w porządku tylko brakowało w niej dobrych towarzyszy i fabuły w podstawce.
9.Dungeon Siege 2 -przyjemny Hack&Slash z postaciami towrzyszącymi ,5 fajnych ras oraz swobodne kształtowanie bohatera.
10.Star Wars :Knights of the Old Republic- świetna gra w świecie SW i tyle
krew_na_scianie,
1. Morrowind - dla mnie ideał, jedna z nielicznych gier, która totalnie powaliła mnie klimatem. Świetny, tajemniczy, dziwny świat, do którego bardzo chętnie wracam;
2. Neverwinter Nights z dodatkami - może sama podstawka odkrywcza fabularnie nie była, ale dodatki to nadrobiły. Świetny system tworzenia postaci, ciekawa, wciągająca fabuła, fajne lokacje, postacie. Może grafika już troszkę nie ta, ale pozostałe elementy w pełni mi to rekompensują;
3. Heroes Might and Magic III- klasyka, mega pożeracz czasu;
4. Wiedźmin 2 - uwielbiam tą grę właściwie za wszystko - za bohaterów, dialogi, przeklinanie, grafikę, fabułę, Iorwetha..;
5. Gothic 2 - może świat w tej grze nie był zbyt duży, ale i tak nieziemsko gra wciągała, miała taki swój specyficzny klimat;
6. Disciples 2 - mroczna gra, i to z takiej najwyższej półki. Może niewiele ciekawych rzeczy można było odkryć na mapie, ale nadrabiała to muzyka (czysta poezja, jedna z lepszych), klimat, fabuła;
7. Sacred 2 - gra właściwie bez fabuły (znaczy się - fabuła prawdopodobnie w grze jest, ale czytanie suchego tekstu za specjalnie mi się nie chciało..) a wciągała jak chodzenie po bagnach! Ileż tam potworów! (fakt, początkowo jest za dużo szczurów..). Fajne lokacje, niezła grafika, świetna muzyka (też wg. mnie, jedna z lepszych), przyjemny rozwój postaci i ta różnorodność..;
8. Need For Speed: Underground - no cóż, czasami fajnie pograć w coś mało ambitnego, nie wymagającego większego wysiłku, a ile frajdy daje picowanie własnego auta!;
9. Tekken III - nie wiem co ja tak lubię w tej bijatyce, chyba zwyczajnie ma to coś, swego czasu pamiętałam wszystkie historie danych bohaterów;
10. Assassin's Creed - dopiero poznaję tą serię, ale już mi się podoba. A ponoć co kolejna część, tym lepiej. Po prostu dużo radochy daje mi to skakanie po dachach, ucieczka przed strażnikami, ciche zabijanie - i przede wszystkim - patrzenie na głównego bohatera..
Raven Captain,
Kolejność nie ma znaczenia:
1. Wiedzmin
2. The Elder Scrolls (cała seria).
3. Mount i Blade
3. Heroes of might and magic (również cała seria)
4. Call of Juarez; Wieży Krwi
5. Black i White 2
6. Two Worlds 1 i 2
7. Planescape Torment.
8. Disciples 3; wskrzeszenie
9. Medieval 2; Total War
10. Overlord 2

Ops; napisałem dwa razy punkt 3...
Ale dobra, niech już będzie.
krzyslewy,
1. Gothic 2 + NK
2. Drakenang The Dark Eye
3. Wiedźmin
4. Mass Effect
5. KOTOR
6. Sam i Max sezon 1
7. The Walking Dead
8. Dragon age: Początek
9. Gothic
10. Risen 2: Mroczne Wody
Lavo,
1. Baldur's Gate
2. Bardur's Gate 2
3. Fallout
4. Fallout 2
5. Heroes 3
6. Max Payne
7. Max Payne 2
8. Medieval Total War
9. World of Warcraft
10. Battlefield 2
Mortton,
1 Gothic 1
2 mass effecta 2
3 gothic 2
4 assassin's creed 2
5 mass effect
6 drakensang
7 seria call of duty
8 stalekr cop
9 assassin's creed
10 starcraft
kol,
1. Wiedźmin
2. Gothic
3. Mass Effect
4. NFS: U2 i MW
5. The Longest Journey
6. HoMM III
7. Bioshock
8. Gothic 2
9. Burnout
10. GRID
Sosna,
1. Gothic I
2. Arcanum
3. FIFA 09
4. Gothic II
5. Age of Empires III
6. DSJ3
7. HoMM IV
8. Risen
9. BG I
10. BG II
Finrod,
1. Heroes III: In the Wake of Gods
2. Battlefield 1942
3. Need For Speed (HP2/Ug/Ug2/MW)
4. Unreal Tournament 2003
5. Warcraft III
6. Icewind I/II
7. Worms (2/Armageddon/World Party)
8. Serious Sam 1/2
9. Blobby Volley 2
10. Neverwinter Nights 2

Nie umiałbym wybierać między różnymi częściami niektórych gier, więc napisałem seriami, podając tylko tytuły najważniejszych dla mnie części serii. Jeśli jakiejś części serii nie załączyłem, to niekoniecznie znaczy, że w nią nie grałem - nie ma większego wpływu na wybór danej pozycji (np. inne części Heroes).
Gaia,
Kolejność przypadkowa:

1. Front Mission
2. Prehistorik
3. Contra
4. Commandos
5. CoD: World at War
6. Baldur's Gate
7. Age of Empires
8. Red Alert
9. Bubblespinner (;p)
10. Soulcalibur
Taramelion,
1. Tetris
2. Prehistoric 2
3. Cywilizacja
4. Ugh!
5. Lemmings
6. Prince of Persia
7. Age of Empires
8. Neverwinter Nights
9. Wiedźmin
10. Mass Effect
Kresselack,
Klawo.

1. Baldur's Gate II
2. Wiedźmin
3. Planescape Torment
4. Crysis
5. Warcraft III
6. Original War
7. Morrowind
8. Icewind Dale
9. KotOR
10. SW: Jedi Knight III: Jedi Academy
Enemir Orme,
A to odkurzymy antyk...

1. Medieval II: Total War
2. Wiedźmin
3. Rome: Total War
4. Heroes 3
5. Max Payne
6. Call of Juarez: Więzy Krwi
7. Icewind Dale II
8. Europa Universalis 2
9. Gothic
10. Morrowind
kuchikisan,
1. Final Fantasy X
2. Gothic 2
3. Star Wars: Kotor
4. XIII
5. Dragon Quest VIII (konsola)
6. Final Fantasy VII
7. Warcraft 3
8. Max Payne 2
9. Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie
10. GTA

To żem temat wygrzebał...
(eternal) Dylanjuh,

Użytkownik Enether dnia pią, 16 lis 2007 - 18:02 napisał

No i jeszcze gra Tysiąclecia:

Saper for Microsoft Windows XP .

[post="93423"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


Saper jest klasa samą dla siebie
Wczytywanie...