Pokażże swój pokój - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Lionel,
To ja też.


To aktualne miejsce pracy, lecz co roku się zmienia, bo nikt nie chce mnie za współlokatora ;(. Zaczynając do lewej, bo jestem mańkutem - Woda, nieodzowny płyn w moim życiu, bardzo zdrowa i w ogóle. Podkładka zrobiona z ulotki pizzerii, jeżeli jakaś dobra dusza zechce mi kupić jakąś podkładkę z prawdziwego zdarzenia, moje urodziny są już za 4 miesiące! Małe i pomarańczowe to krem pod oczy, bo cienie to niestety mój nieodzowny przyjaciel. Następnie portfel Nirvana, oby zawsze pełen pieniędzy. Słuchawki KOLEJORZA, jedynego Mistrza Polski . Jakaś post-enerdowska wieża muzyczna, która daje radę mimo wieku. No i odtwarza trzy płyty CD, lans, lans! Na tyłach trzy draceny lucky bamboo, jednej zbił się wazon . Następnie laptop odtwarzający Emilie, oczywiście. Obok papierzyska i książka do rachunkowości finansowej, mojego aktualnego koszmaru, który jeszcze trochę potrwa. Na krześle rozdarte jeansy, w których lubię hasać po mieszkaniu oraz kapelusz specjalnie kupiony na tegoroczną zabawę sylwestrową w tylu glam lat 20'. A na parapecie Trio, pluszak otrzymany podczas pobytu w szpitalu daaaawno temu.
To na tyle uzewnętrzniania się.
Desirae,
Ach Ci mężczyźni
ale doprawdy niektóre 'miejsca pracy' wyglądają imponująco
Taramelion,
To nie Radeon, To GeForce Asusa 8800GTS.
Atis,
Ekh, nieprawda! Mój Raduś jest zielony.
Ammon,

Cytat

A teraz jakie karty są modne?

Radeony z serii 48XX.

Bym się pochwalił nowymi głośniczkami, ale gdy zobaczyłem zestaw Trila... uznałem, że to nie ma sensu.
Ekhtelion,
Ja tam zielonej od lat nie widziałem. Radki to albo czerwone albo niebieskie.
Taramelion,
Taa... to zielone to gfx. NVidia jeszcze takie robiła jakieś pół roku temu. A teraz jakie karty są modne?
Tril Khaerin,
Widzisz Ekh? Tar też ma porządek w blaszaku ;p
Ekhtelion,
Co to za zielona karta? Grafa? Myślałem, że zieleń już nie modna .
Taramelion,
No to ja zapodam zawartość swojej skrzynki:





Tril Khaerin,
Jak się przyjrzysz kolumnom to widać A w słuchawkach po lewej widać fragment drugiego
Ekhtelion,
W słuchawkach widać tylko jedną , Travel Sounda policzyłem jako jeden bo to popierdóka, a z kolumnami nie chciałem strzelać bo to różnie z tym bywa.
Tril Khaerin,
Wszyscy przegraliście ;p
Każda kolumna jest 3drożna więc ma 3 głośniki + 2 z travel sound + 2 ze słuchawek + 2 z drugich słuchawek (po prawej stronie są)
Razem wychodzi 12+2+2+2 = 18
Quartz,
No widzę, że "nieco" rozbudowałeś swoje głośniczki

Ekh -> Ja 5
Ekhtelion,
Zorganizuj konkurs: "Ile głośników widzisz na zdjeciu?"

Ja widzę 6 .
Quartz,
Nieźle Trilu, kufelek, talerzyk po owsiance i te drobne głośniki zgrabnie ukryte za monitorem
Sodalis,
@Mel

Klimaty garderobiano-łóżkowe....
Tril Khaerin,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Ekhtelion dnia wto, 29 lip 2008 - 13:47 napisał

Takiej przestrzeni w obudowie i braku kurzu nie widziałem od paru lat...


To coś ma dopiero 3 tygodnie, więc wiesz, jeszcze się dorobi xD

Cytat

Tril, przyjemnie, ale za czysto Po za tym masz straszny syf na pulpicie xD ja bym tak nie mógł, zawsze mam tylko śmietnik w rogu.

Nie przeczysz aby sam sobie? Zresztą - ty masz bałagan w pokoju - ja na pulpicie. Tam mi przynajmniej nikt nie każe sprzątać
Melzar Mizzrym,
Sodalis a co chciałeś ukryć tym indianinem ?

Tril, przyjemnie, ale za czysto Po za tym masz straszny syf na pulpicie xD ja bym tak nie mógł, zawsze mam tylko śmietnik w rogu.
Wczytywanie...