Smoki - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

VL,

Użytkownik Saturas dnia Aug 15 2004, 10:57 AM napisał

Acha widze że pracowałeś dla czerwonego smoka i zabiłeśdobrą smoczycę. :angry:  Morderca dobrych smoków

No cóż, moja postać prawożędna zła, więc tak bardziej pasowało I wole służyć najpoteżniejszej istocie na Fejrunie (nie licząc nas )
Strażnik,
no cóż, przy pierwszym spotkaniu ze smokiem miałem zwój z czarem przyzywajacy balroga(gdzieś kupiłem). I balroch, chociaż zadziałała na niego aura stachu to go i tak rozwalił. A co zś do twoażysza to można mieć: najemnika, czarodzieje toważyszy i przywołana istotę( nie toważysza)
Saturas,

Użytkownik Strażnik dnia Aug 18 2004, 10:41 AM napisał

Za pierwszym razem jak grałem w NWN to smoki wydawały mi się bardzo trudne ale było kilka soposobyw aby je troche uszkodzić przed walką. Raz trza  było  dać martwą smoczą kulę a za 2 razem jakis amulet naprawic. Najlepiej walczyło się ze smokami będąc mnichem bo miało sie potęzne ciosy i też dobrze, kiedy było sie kapłanem bo można Balroga przyzwać było  i on konczył sprawę...

co do balora to chyba troche z tym cieńko bo nie przypominam sobie bym wtedy miał 16 poziom , trzeba pewnie walczyć bez towarzysza i chowańca.
Strażnik,
Za pierwszym razem jak grałem w NWN to smoki wydawały mi się bardzo trudne ale było kilka soposobyw aby je troche uszkodzić przed walką. Raz trza było dać martwą smoczą kulę a za 2 razem jakis amulet naprawic. Najlepiej walczyło się ze smokami będąc mnichem bo miało sie potęzne ciosy i też dobrze, kiedy było sie kapłanem bo można Balroga przyzwać było i on konczył sprawę...
Saturas,
Acha widze że pracowałeś dla czerwonego smoka i zabiłeśdobrą smoczycę. :angry: Morderca dobrych smoków
VL,
W końcu, dlatego smoki sa w DUŻCYH jaskiniach czy grotach. Znalazłem fajny sposób na zabicie zielonej smoczycy w NWN. Trzeba uciekać aż do skał w wodzie, ona się tam zatrzyma. Miałem Tom'a wtedy więc strzelał do niej z łuku, a ja tylko krótkie ataki, jak było cienko, znowu uciekałem trochęw tył i czekałe aż się zregeneruje
Saturas,

Użytkownik Vampire Lord dnia Aug 14 2004, 09:45 AM napisał

A no wiem, też się tak bawiłem, fajnie pograć smokiem, tylko nie mieści się w np. drzwiach

prawda ale w takich z których się wychodzi na inny obszar to się zmieści.
VL,
A no wiem, też się tak bawiłem, fajnie pograć smokiem, tylko nie mieści się w np. drzwiach
Saturas,
No ajak już powiedziałe m smoki są super, ale ja jestem lepszy kiedy ja się w takiego zmieniam kiedy mam przemiane w smoka jako atut wtedy mogę ziać ogniem i zmieniać się w 3 różne smoki.
Draxor,
Taa... smoki w NWN są naprawdę świetnie zrobione. Za pierwszym razem przyspożyły mi nieco trudności. Ale gdy grałem po raz drugi to ze wszystkich kampanii miałem problem tylko z Vixthrą .
Lord_Patos,
Zgadzam się z Wami. Smoki są bardzo dobre. Dobrze wyglądają , są potężne i bardzo bardzo trudne do zabicia. Nieraz wiele razy używałem kamienia by wziąć nowe mikstury i się uleczyć.
Saturas,
Po prostu nic dodać nic ująć są dobrze zrobione bo:
- Fajnie wyglądają
- Jest dużo rodzajów smoków
- Zieją ogniem
- Mają dużo skarbów
- Są mądre i straszne

No ale ze smoczymi pantoflami żaden ze smoków mi nie podskoczy
VL,
Co o nich sądzicie? Według mnie są bardzo dobre zrobione w NWN, mocne i trudne do zabica sZczególnie jak gramy pierwszy raz. A nawet z 20 jest trochę problemów z zabiciem tych gadów, no i ładnie wyglądają. Szczególnie Red Dragon B)
Wczytywanie...