Nasycenie - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tamc.,
Ehh, drogi Tokarku [ przejaw mej sympatii, mimo, że Cię nie znam, to fakt bytu herbu Celtic'u w Twej sygnaturze spodobał mi się. ] uwierz mi, że naprawdę nie ma znaczenia to, na którym z wymienionych poziomów trudności zrobisz "dziurkę" [ choc cieplo, cieplo ], lecz to, który lvl będzie miał potworek, z którego nam padnie dany przedmiot, czyli tym samym, z ktorego poziomu trudności. Wiadomo im trudniejszy, tym potwory mają wyższe lvl.

Tokar,

Cytat

Drogi Tokarku, skąd ta teoria? wink.gif

Wydaje mi się, że to kompletnie nie ma znaczenia na jakim poziomie robimy dziurki.


Akurat tutaj jestem pewien swej teorii. W Diablo grałem cholernie dawno temu (co widać po dacie posta), ale wydaje mi się, że kiedyś tak było
Tamc.,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Tokar dnia nie, 18 gru 2005 - 17:53 napisał

No wszystko ładnie i pięknie, ale niestety Larzuk nie może zrobić dziur w przedmiocie z gniazdami. Musi być czysty itemik, inaczej lipa ;(

Po drugie Larzuk robi:
a) Jedno gniazdo na normalu
b) Dwa gniazda na koszmarze
c) Trzy gniazda na hellu

Więc na wszystkich poziomach nie dokłada po jednym


Drogi Tokarku, skąd ta teoria?

Wydaje mi się, że to kompletnie nie ma znaczenia na jakim poziomie robimy dziurki.

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Dany dnia pon, 19 gru 2005 - 15:37 napisał

Kiedyś dziurowałem na hellu Szpon Natalii i dostałem tylko jedno gniazdo (akurat tyle potrzebowałem ). Ale bardzo się przydaje. Szkoda tylko, że maksimum 3, 4 można.


W złotych i zielonych przedmiotach zawsze wychodzi 1 dziurka. ;>

W białych 1-6. [ losowo ] I zależy w czym, wiadomo, że w sztylecie nie zrobi nam się 5. ;]

Dzaput,
Czekam az znajde cos fajnego bez zadnych opcji i nasycam. Jeszcze zalezy czego w danej chwili najbardziej potrzebuje
Zeal,
nasyca się jedynie różdżki dla necia i sosy a do dziur jedynie sie opłaca je robić w rpzedmiotach białych gdzie potrzebujemy na jakies słówka botd,infinity, insight, duch itd
Diego158,
Ja zawsze czekam ażtrafi mi się coś dobrego. Np. raz trafiłem na jakąś zbroje chyba około 800 obrony i sobie nasyciłem Więc nie opłaca się odrazu po wykonaniu zadania dla Charsi nasycać przedmiot tylko poczekać aż się trafi coś lepszego
KAMILO,
JA NASYCIłEM TASAK Z AKTU 3 I NAWET DOBRY BYł BO MJAł OTPYCH IMIAł 4-12 OBRARZEN PIORUNUW I CHYBA DUżY TOPUR
  • z_girdle.gif
Baron_PvP,
A więc jesli grasz na sieci to sobie daruj - ten item bedzie i tak do d*** w porównaniu do itemów, które mają ludzie - co to za problem, jeśli masz kumpli (i isty albo soje). Jednak jeżeli grasz na singlu to najlepiej skopiuj sobie save i jak cos wyjdzie nie tak, to wklej save i próbuj ponownie. Osobiście nasyciłem sobie Noge Wirta - oczywiście nic dobrego, ale miałem niezłą beke
Hyrol,
Raz tylko znalazłem jakąś badziwną spisę, ale ona za dużo mi nie dała... Grałem palem, a tą spisę sprzedałem za kilka cennych klejnotów i run... To był jakiś zbzikowany barb. No, ale miała 6 dziur, co pewnie pomogło mu zrobić z siebie nadczłowieka
Kaanyr Vhok,
To ja sie nie zgodze... Ja jak nabije juz sobie duży lvl (około 95)... Zanoszę do kowala jakiś elitarny biały dobrej jakości (najlepiej pasy albo rękawice dawać) No i raz poleciały mi rękawice 2skill ama, 30 res all, 30% szybkość ataku i jakiś bonusik do dmg...
Za nie kupiłem eni w AP 11ed.

Motyw w tym aby przedmiot był elitarny, ty musisz mieć duży lvl i jeszcze większego farta.. ale jak już sie uda to nie pożałujesz.

Opisy wszystkich itemków, tabelki z przelicznikami i w ogolę czego dusza zapragnie tutaj: http://diablo.phx.pl/
Smoon Lodowe Serce,
Nasycenie potem staje się bezużyteczne. Najczęściej jak dojdziemy do Mefista. Co nam po żółtym przedmiocie, gdy mamy złote...
Raphagorn,
Ja jestem dobiero w 2 akcie i jeszcze nic nie nasyciłem - Lord Andre ma rację, bo broń w Diablo często się zmienia i jak sie coś nasyci to się to zaraz i tak wywali. Chyba poczekam do końca gry i nasycę tuż przed Diablo (czy może Baalem? w Lord of Destruction, w które gram, jest jakaś dziwna kolejność głównych bossów).
Lord Andre,
Ja teraz grając na CBN nie nasycam bo i tak bym to wyrzucił nie chce mi sę po prostu bo się i tak nie opłaca
Deunan,
Tak jak powiedział Tokar, jest pewna granica jeśli chodzi i dziury, w unikatowych i setowych przedmiotach, zdaje mi się, nie może być więcej niż jedna.
Dany,
Według mnie nasycanie wogóle się nie opłaca, możesz nasycić tylko zwykły przedmiot, a szansa farta jest bardzo mała. Dużo ważniejsze są gniazda. Niestety ich ilość wcale nie do koćca się wiąże z poziomem trudności. Kiedyś dziurowałem na hellu Szpon Natalii i dostałem tylko jedno gniazdo (akurat tyle potrzebowałem ). Ale bardzo się przydaje. Szkoda tylko, że maksimum 3, 4 można.
Tokar,
No tak kompletnie zapomniałem o kostce

Zbroja

+ 1 Tal
+ 1 Thul
+ 1 Doskonały Topaz
+ Normalna Zbroja

Broń

+ 1 Ral
+ 1 Amn
+ 1 Doskonały Ametyst
+ Normalna Broń

Hełm


+ 1 Ral
+ 1 Thul
+ 1 Doskonały Szafir
+ Normalny Hełm


Tarcza

1 Tal
+ 1 Amn
+ 1 Doskonały Rubin
+ Normalna Tarcza

Robi max gniazd w normalnym przedmiocie.
Deunan,
um, zależy jaką. Poszukajcie na http://www.battle.net/diablo2exp/
Bronie sześciodziurowe da się robić w kostce po zmorfowaniu odpowiedniego stuffu, no niby z czego robi się botd, czy wisha :]
Formuła jest gdzieś podana, wystarczy poszukać.
Tokar,

Cytat

Jest w ogóle coś takiego 027.gif?


Tak jest

Cytat

Ale jak w takim razie zdobyć broń z sześcioma gniazdami.


Trzeba liczyć na "wypadnięcie" z jakiegoś potwora, skrzynki, beczki i.t.p, i.t.d Czasem trzeba przejść wiele lokacji po parę razy i mozolna to robota... ale opłaca się to Nie ma znaczenia lokacja, ale najwięcej takich przedmiotów znajdowałem w 3 i 4 akcie ;p
Rincewind,
Echem, no to przyznam, że nie wiedziałem :. Ale jak w takim razie zdobyć broń z sześcioma gniazdami. Jest w ogóle coś takiego :027:?
Tokar,

Cytat

A z gniazdem opłaca się czekać, aż znajdzie się jakąś np. dobrą broń z 3 gniazdami i w każdym poziomie dokładać po jednym, a na koniec umieścić właściwe runy i mamy naprawdę bardzo dobry przedmiot.


No wszystko ładnie i pięknie, ale niestety Larzuk nie może zrobić dziur w przedmiocie z gniazdami. Musi być czysty itemik, inaczej lipa ;(

Po drugie Larzuk robi:
a) Jedno gniazdo na normalu
B) Dwa gniazda na koszmarze
c) Trzy gniazda na hellu

Więc na wszystkich poziomach nie dokłada po jednym
Wczytywanie...