piractwo komputerowe - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Mroczny Paladyn,
Heja heja mi nie chodzi o to tylko o wypowiedzi a ja mialem za 10 zl
o tym co ja mysle o piractwie to ja chetnie pogadam Mi oto chodzi ze gadacie o grach jakie macie piraty a jakie originaly a temat brzmi co sadzicie o piractwie a nie o tym jakie macie gry piraty 1 slowem offtopic sorki ze przedtem tak sie wypowiedzialem ale o to mi chodzilo o off topic sorki za zmylke.The End
Deus,
Odpuść se Mroczny, już to widze jak Ty masz wszytkie gry orginale... to jest "Free Style" i każdy wypowiada sie o tym o czym mu się chce [byle bez bluzgów] Co do piractwa w Polsce to dobrze wiesz jak jest... Więc się nie czepiaj, bo dopiero co przyjechałeś ujżałes topic o piractwie i "heja", jakoś żaden admin wczesniej tego nie zamknął, ani się nie czepiał. To jest poprostu rozmowa na luzie na temat pirackich realiów, a nie promowanie go. Jak Ci tak zalezy to złuż na mnie i innych skargę, tylko Ja prawdopodobie Blade'a lepiej od Ciebie znam i nie wiem czy to ma sęs. ...:::The End:::...
Mroczny Paladyn,
No no ale się rozkręciliście się hmm łamiecie regulamin wszyscy oprócz
Vampire Lorda i Adiego zgłaszam adminowi.Bez komentarzy Wstydzilibyscie sie moderatorzy wy , którzy macie dawać przykład.
VL,
Ja do piratów nic nie mam, mamy gry po niszej cenie Pozatym zarabiają jak każdy inny
rafi,
Ja mam orginałt prawie wszystkie giery ,ale nic niemam przeciw piractwu.
Deus,

ja mam g1 orginał   ale niestety g2 pirata     ale nie to rzebyjm uwarzał go za grę nie godną uwagi

Ja mam tak samo, poprostu G2 miałem już pirata [ładnie pudełko zrobione] to mi kasy było szkoda... [wiecie jak to jest: wydatki..., jak sie już ma cash to sie ciężko zdecydować, było tyle innych rzeczy np. częsci do kompa] Ale może jak złota edycja Gothic 2 wyjdzie to se kupie [mam nadzieje Gothic 2 + Noc Kruka, jeszcze by tak za 99,99zł MIÓD!]

Co do piractwa to nie popieram, ale polscy wydawcy nas do tego smuszają... W UE gierki kosztują średnio 15-25 €, zarobki są po kilka tysięcy € na osobe, w Polsce nie dość, że zarobki lichutkie jak chu* to gierki 100 zeta, 120, no czasem sie zdarzy cudem [tak jak z NK] że za 60 zł [w UE 12,30 € ] Ja sie musze przyznać, że mam tylko pare orginałów m.in. NWN + Add ON, Gothic, Black & White i pare innych... Poprostu kumple moga mi przegrać prawie każdą nową gierke za free, jeszcze przed premierą [dlatego za free, bo jak ja coś mam nowego to im też za free] Tak samo z netem na osloskopie prawie wszystko jest więc... a gierki drogie orginalne...Ale piractwo jest jak najpardziej nieporządane, tylko jakoś polscy wydawcy nic z tym nie robią by coś w tym celu zmienić... I tak "my polacy ciągle bez kasy" jesteśmy zmuszeni, kosztem przyjemności łamać prawo...
Lord Andre,
ja mam g1 orginał ale niestety g2 pirata ale nie to rzebyjm uwarzał go za grę nie godną uwagi
Qurnik,
ja tam mam g1 i g2 orginalne
Lord_Patos,
Adi heheeheheheh to było super.
A co do piractwa jeśli gra faktycznie jest dobra , ładna grafika , ciekawa i wciagające , dobry dzwięk , dłuuuga , po polsku i ma w miarę dobrą cenę to kupuję po oryginalną a jeśli nie to pirata.
Jako pirata nigdy bym np. nie kupił Gothic i Gothic II
Lord Andre,
rozumiem że to był żart Adi a nie przejaw twojego intelektu
z jednej strony to żle bo jakieś firmy męczą się nad grą(bądż programem) inni na tym zarabiają ale są o wiele tańsze i nie ukrywam też z nich korzystam
Adi_PL,
Piractwo blee. Łupią inne statki i kradna pieniądze. Ale nają szybkie statki. oto moja opinia (hihi )
Qurnik,
powiedxcie co macie przeciwko piractwu ?
Wczytywanie...