Tanoth - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

RRagon,
dzięki tobie dowiedziałem sie kiedy ta gra miała swoje początki
Gość_Impagliazzo*,
Takie pouczające stronie internetowej! Duże dzięki! Dzięki za dobry czas zwiedzania forum.gexe.pl . To jest naprawdęzrozumienie przyjemnośćweb site tak wypełnione miłą informacji. Dzięki! Z pozdrowieniami!
Gość_fenixpiotr*,
ja gram też w tą grę - fenixpiotr -może kiedyś walczyłem z którymś z was..

bardzo fajne się gra i nie kasują kanta nawet jak długo się nie logujesz [ponad 7 miesięcy u mnie]
Alkandaer,
Gierka muszę przyznać pierwszej klasy jeśli chodzi o ten gatunek. Rozgrywka jest na prawdę przyjemna, oprawa graficzna również stoi na dobrym poziomie. Na dodatek gra potrafi wciągnąć na dłuugie godziny
Gość_tobiasz*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik leonzgazowni dnia piątek, 24 kwietnia 2009, 19:57 napisał

Nie zabiorą zapraszam do bractwa !!!

Nie prawda jak na wyprawie zdobędziesz korneole to w walce ci nie zabiorą chyba że może ktoś kupił sobie konto.
Courun Yauntyrr,
Bez żadnych ofert mi tu. Będę kasował, wlepiał upomnienia.
Shasfana,

Cytat

Orientuje się ktoś czy te Karnole można zdobyć w walce Albo Jak byś przegrał walkę to ci zabiorą smile.gif


Można zdobyć podczas wypraw, z tego co mi póki co wiadomo, bo gram od jakiegoś czasu
leonzgazowni,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Soldier dnia pią, 17 kwi 2009 - 15:07 napisał

Orientuje się ktoś czy te Karnole można zdobyć w walce Albo Jak byś przegrał walkę to ci zabiorą

Nie zabiorą zapraszam do bractwa !!!
Soldier,
Orientuje się ktoś czy te Karnole można zdobyć w walce Albo Jak byś przegrał walkę to ci zabiorą
Tyrael,
Polecam ..
czasem w to pykam
gra też ponoć dobra ...
Luyanki Werpolterop,
Screenów niestety nie ma, może w przyszłości zamieszczą jakieś.
Sosna,
A są gdzieś screeny z tej gry, bo na stronce ani w google nie mogę znaleźć, ale ogólnie wygląda całkiem interesująco
Luyanki Werpolterop,
Powstała nowa gra przeglądarkowa oparta na grze Legend: Hand of God. Jest niedopracowana, ponieważ jest na razie w wersji przygotowawczej, ale ma ładną grafikę i duży wybór broni i opancerzenia. Gra jest w wersji polskiej.
Strona do gry www.tanoth.pl
Wczytywanie...