Tanoth

Powstała nowa gra przeglądarkowa oparta na grze Legend: Hand of God. Jest niedopracowana, ponieważ jest na razie w wersji przygotowawczej, ale ma ładną grafikę i duży wybór broni i opancerzenia. Gra jest w wersji polskiej.
Strona do gry www.tanoth.pl
BLEACH

Polecam do obejrzenia.



Odpowiedz
A są gdzieś screeny z tej gry, bo na stronce ani w google nie mogę znaleźć, ale ogólnie wygląda całkiem interesująco

Odpowiedz
Polecam ..
czasem w to pykam
gra też ponoć dobra ...
Odpowiedz
Orientuje się ktoś czy te Karnole można zdobyć w walce Albo Jak byś przegrał walkę to ci zabiorą
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Soldier dnia pią, 17 kwi 2009 - 15:07 napisał

Orientuje się ktoś czy te Karnole można zdobyć w walce Albo Jak byś przegrał walkę to ci zabiorą

Nie zabiorą zapraszam do bractwa !!!
Odpowiedz

Cytat

Orientuje się ktoś czy te Karnole można zdobyć w walce Albo Jak byś przegrał walkę to ci zabiorą smile.gif


Można zdobyć podczas wypraw, z tego co mi póki co wiadomo, bo gram od jakiegoś czasu
Odpowiedz
Bez żadnych ofert mi tu. Będę kasował, wlepiał upomnienia.
Znalazłem jedyne źródło i cel wszelkiej racji
Odpowiedz

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik leonzgazowni dnia piątek, 24 kwietnia 2009, 19:57 napisał

Nie zabiorą zapraszam do bractwa !!!

Nie prawda jak na wyprawie zdobędziesz korneole to w walce ci nie zabiorą chyba że może ktoś kupił sobie konto.
Odpowiedz
Gierka muszę przyznać pierwszej klasy jeśli chodzi o ten gatunek. Rozgrywka jest na prawdę przyjemna, oprawa graficzna również stoi na dobrym poziomie. Na dodatek gra potrafi wciągnąć na dłuugie godziny
Odpowiedz
ja gram też w tą grę - fenixpiotr -może kiedyś walczyłem z którymś z was..

bardzo fajne się gra i nie kasują kanta nawet jak długo się nie logujesz [ponad 7 miesięcy u mnie]
Odpowiedz
Takie pouczające stronie internetowej! Duże dzięki! Dzięki za dobry czas zwiedzania forum.gexe.pl . To jest naprawdęzrozumienie przyjemnośćweb site tak wypełnione miłą informacji. Dzięki! Z pozdrowieniami!
Odpowiedz
dzięki tobie dowiedziałem sie kiedy ta gra miała swoje początki
Odpowiedz
← Gry ogólnie

Tanoth - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!
Wczytywanie...