Problem z Akademią Sithów - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Omernon,
Dzięki Lily, pomogłaś mi.
Lily,
To info znajduje się w notesie w pokoju mistrza Uthara. Żeby się tam dostać musisz posiadać, lub ktoś z drużyny, wysoki poziom security.
Omernon,
To może ja dopiszę swoje pytanie do tego tematu, aby nie tworzyć nowego. Więc... co mam zdobyć dla Dustila, aby go przekonać o źle czynionym przez Sithów? Rozglądałem się po akademii i w paru innych miejscach, ale poszukiwania były bezowocne.
bobekzaglady,
najwyraźniej
Kresselack,
Dziwne... Wychodziło mi za każdym razem, tak jak paru innym osobom. Może źle coś robiłeś
bobekzaglady,
próbowałem - nie wychodziło. Tak czy siak i tak zacząłem grę od nowa na nowym kompie i teraz już nie popełnie tego samego błędu... Dzięki za pomoc
Kresselack,
Jest sposób Jeśli dobrze przeczytałem, wracasz tamtędy, gdzie stoi wkurzająca babka Wystarczy, że będziesz szedł przy prawej ścianie (jak najbliżej), a kobitka Cię nie zagada i możesz wejść do akademii jakby nigdy nic.
zbyl2,
Z tego co pamiętam to po wykonianiu questa z Dustliem są jeszcze jakieś tam rozmowy z Carthem, nieważne czy Dustila się wcześniej zabiło czy nie. W tym że najwyraźniej Bioware nie przewidziało możliwości zabicia Dustila w "taki sposób"... Więc chyba coś jednak stracisz.
bobekzaglady,
no to dupa blada jak to mówią... zawsze mam taki potwornie ssący niedosyt kiedy moge wykonać jakiegoś quest'a a go nie wykonam z przyczyn od mojej woli niezależnych




[Dodano po 2 minutach]

cholerka, jeszcze o coś muszę spytać... mianowicie o to czy kiedyś będę jeszcze mógł z Cartem pogadać normalnie jeśli nie wykonałem zadania z jego synem, bo teraz mam tylko jedną opcję dialogową: "Chcesz pogadać?" a on odpowiada coś w stylu "nie, chce tylko znaleźć coś co przekona Dustila, że sithowie są źli". Zabicie Dustila nic nie pomaga bo Cart ciągle zachowuje sie jakby nic się nie stało i zastanawiam się czy kiedyś się to zmieni. Chyba, że do końca gry nie ma już z nim żadnych opcji dialogowych poza "co wiesz o tym miejscu?" to wtedy nie ma czego żałować

Także będę wdzięczny za jakieś informacje na ten temat
zbyl2,
Niestety, nie ma takiej opcji. Teraz możesz już walczyć ze wszystkimi którzy w akademii przebywają, nawet jeśli będziesz miał 4832657832 perswazji.
bobekzaglady,
Na korrigan po wykonaniu głównego testu dla mistrza Uthara i zabiciu go, nie mogę wejść do akademii bez użycia siły, tym samym ściąganiu sobie na głowę całej akademii. Normalnie nie był by to żaden problem (dodatkowy exp i podnietka z rozwalenia całej zgraji sithów ) ale oczywiście wychodząc z akademii na ostateczny test (grobowiec z mapą gwiezdną) nie wiedziałem, że nie będę już mogł wykonać questu z Dustilem (synem Cartha Owensa). A nie mogę go wykonać, ponieważ Dustil tak jak i cała akademia odrazu mnie atakuje po powrocie do akademii...

i tu pojawia się moje pytanie: Czy jest jakiś sposób na to, żeby jeszcze wykonać to zadanie?

mam około 15 punktów perswazji (wszystkie punkty w to ładuje) ale mimo to przy wejściu do akademii nie udaje mi się ściemnić sithom, że Uthara nie zabiłem i nie wiem o czym oni do mnie rozmawiają. Podejrzewam, że to w ogóle nie jest możliwe bo wymówka typu "nie wiem o co wam chodzi" albo "yyy, powiedziałem, że nie żyje? chodziło mi, że jest ciężko ranny... lepiej idź sprawdzić jak się czuje" brzmi troche naciąganie

a więc, czy ma ktoś pomysł co zrobić, żeby mimo wszystko mieć po powrocie do akademii przyjazne stosunki z sithami?

dla ułatwienia dodam, że nie mam save'u sprzed wyruszenia na ostateczny test
Wczytywanie...