[Opowiadania] Szara mila - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Vertigo,
Bardzo ładne. Niezłe opisy, ciekawie zarysowany świat akcji, ciekawie sie to czyta jedyny minus to to że opowiadnie tak naprawde nie porusza żadnego konkretnego wątku , ale i tak czekam na kolejne
Atis,
Ah, aż normalnie się zaczerwieniłam 8D.
Sosna,
Uch, sorry nie spojrzałem na datę
No za taką pracę niczego innego się raczej nie spodziewałem
Atis,
No, raczej poprawiłam. Nauczycielka chciała po prostu zobaczyć czy nie jestem leniwa... sądząc po 2 tygodniowym spóźnieniu w oddaniu tekstu, chyba wywnioskowała, że jestem... ale ocenę podniosła.
Yarpen Gottzorn,
Raczej wie;) Tekst został zamieszczony tu 5 miesięcy temu;)
Sosna,
Też mi się podoba, czy wiesz już czy udało Ci się tym tekstem podnieść ocenę ???
Courun Yauntyrr,
Niech będzie i "Szara mila". Postaram się to oprawić i niedługo wepchnąć na stronę.
Atis,
Może "(tytuł wymyśl sobie sam)"...? A tak na serio to nie mam zielonego pojęcia... może... "Szara Mila"?
Miveda,
Nie dziękuj - nie ma za co Masz jakiś pomysł na tytuł?
Atis,
No, jeśli ci tak bardzo na tym zależy, to proszę bardzo. W kazdym razie, dzięki za poparcie i wiarę.
Miveda,
Jedno opowiadanie ma też swój przydział do "historia alternatywna". Zgadasz się Atis bym to umieściła?
Ellesis,
Rzadko czytam opowiadania na necie, szczególnie te z półki SF, ale to przykuło moją uwagę, choć nawet nie mogę określić czym

Przyjemnie się czyta, zwięzła forma. Mam nadzieję, że wenę wykrzeszesz i tą blondynkę obudzisz
Miveda,
Z tego co widziałam jest jedno opowiadanko w kategorii s-f i jego autor to ktoś o nicku na "E" Zatem jest opcja, by to dodać
Matthias Circello,
Już to gdzieś mówiłem i powiem raz jeszcze - GE to nie tylko portal o fantasy. Crap przyszłościowy też ma swoje uroki i w 100% pasuje do GE.
Atis,
Matt, chodzi raczej o to, że wtedy byłam przygnębiona. Pozatym, nie miałam pomysłu na lepszy tytuł.
Miv, czy ja wiem czy nadaje się do działu na GE? Raczej gdyby było w klimatach fantasy, a ten crap to raczej przyszłościowe...
Nitrea Celebgwaew,
Hm ciekawe . Dobrze oddaje atmosferę przygnębienia i lekkiej apatii tej dziewczyny. Jedyne na co zwróciłabym uwagę to:
- "a po stawach kolanowych rozchodził się uciążliwy ból." Prędzej w stawach a już najlepiej po prostu ból stawów.
- Gdzieś tu jeszcze miałam jakiś drobny błąd tego rodzaju, ale mi uciekł
- Mam wrażenie, ze jest mała niespójność w opisie działań rządu - z jednej strony opisujesz zdeterminowaną władze, która nie lubi jak się podnosi głowę, z drugiej z opisu wynika, że imć LeVorr dość długo głosił swoje poglądy i bruździł a nie dostał żadnych gróźb, nie starano się go uciszyć już wcześniej .

To tyle, poza tym naprawdę mi się podoba (i wreszcie mogę powiedzieć, że ktoś ma chyba gorzej na uczelni niż ja ;)")
Matthias Circello,
Fajne. Całkiem fajne.

Tylko Atis - nie wiem po co tak nazywasz temat i sama gnoisz to, co napisałaś, by potem oburzać się, że ktoś wlepił `1+` - post debilny, fakt, ale Twoja reakcja... think about it.
Miveda,
Miałam początkowe problemy, zwłaszcza z częścią, że tak ją nazwę, pierwszą. Kilka zdań konstruujesz w taki sposób, iż to co w nich najlepsze wstawiasz na początek, zaś opis czynności czy tej cechy, mniej ciekawy, znajduje się jeden obok drugiego, co nie wygląda najlepiej i nieco utrudnia odbiór, np: "Co większe drobinki kurzu i brudu, które przy każdym wdechu dostawały się przez nozdrza, drapały go w gardle." - być może lepiej brzmi " Drobinki kurzu i brudu drapały go w gardle przy każdym oddechu dostając się przez nozdrza". Jeśli to zabieg celowy to mimo wszystko ciekawy.
Zaciekawiło mnie i jestem skłonna dodać to na stronę GE w dziale opowiadań - pytanie tylko co ty sądzisz o tym pomyśle
Finrod,
Mi też się podoba. Tylko ten fragment ze schodami był trochę ciężkostrawny.
Dabu,
Racja Smith - bardzo przyjemnie się czyta. Niby to mroczne, brudne miasto, a jednak wszystko przychodzi płynnie. Zaprezentuj coś jeszcze, Atis!

Post Luyankiego przemilczę. Aż żal słów na coś tak... bezczelnego i bezpodstawnego. W sumie tym postem zmusiłeś mnie do opcji ignorowania cię...
Wczytywanie...