Wasze postacie i towarzysze podróży - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Naele Naerth,
TDD to takie urozmaicenie.
Koniecznie chcialem zrobic złą drużynę. Niestety brak drugiego wojownika typu Minsca po stronie zła. Wiec tutaj czekam wlasnie na Sola, ktory podobno jest neutralny przy zlej druzynie. A co do Valen to zaczela nieraz swirowac i atakowac bez ostrzezenia, troche denerwujace kiedy chce miec wszystkich pod kontrola.
Tylko jedna rzecz mnie zastanawia, Adario Kalvaras czy jest jakis lepszy łotrzyk od niego? (moim zdaniem Adario sie sprawuje dobrze).
Świetna sprawą byłby Renal Krwawy Skalp jako NPC
Brakuje mi tez maga porownywalnego do Edwina tylko bardziej szalonego i poteżniejszego.
Co do mojej drowczyni zwiadowcy naprawde polecam

Wiec czekam na moja druzyne marzen
Ja Drow Zwiadowca
Korgan
Solufain
Adario Kalvaras
Viconia
no i moim zdaniem Edwin który jest lepszy od Robiego
Courun Yauntyrr,
A więc grasz z modami, TDD konkretniej. Sola jest też dostępny jako mod, nie trzeba czekać. Poza tym to też ciut przepakowana postać, zwłaszcza jego miecz, który możemy zdobyć w pewnych okolicznościach.
Gość_Naele Naerth*,
A ja gram sobie teraz taką drużynką
Prawie doszczętnie zła ;]

Ja 1.Naele Naerth-Zwiadowca Drowow/zły (świetna profesja tylko jeden ogromny minus, jak spadnie reputacja ponizej 7 staje sie upadlym Lowca WTF? wiec nie moge zabijac kogo mi sie tylko podoba, a szkoda) ;]

2.Korgan/zły
3.Valygar/ nie komentuje tego potrzebowalem kogos(tutaj czekam na soulafeina, mialem tez wampirzyce Valen, ale jak dla mnie zbyt potężna i frajda z gry przestaje byc)
4.Adario Kalvaras/zły (złodziej, zabójca musi byc) ;]
5.Viconia/zła
no i
6.Robillard (Mag)/neutralny - powinien byc Edwin ale chcialem sprawdzic jak sie sprawuje ów ziomek ;]

Zawsze mnie ciągnęło do ciemnej strony mocy ;]
Qwan,
Mi zawsze dobrze mi się grało takim składem:
- ja woj-zło lub mag
- Jan
- Sarevok
- Edwin
- Minsc
- Viconia
Jakoś nigdy nie mogłem zmienić Minsca, bo z Korganem zawsze się kłócę, Keldorn atakuje Viconie, a Anomen mnie wkurza.
kol,
Minsc jest drugim debilem po Anomenie, przy którym trzeba ściszyć głośniki albo poprzestawiać opcję, żeby kompani się nie odzywali.

Jan Jansen - to jest to, hehe.
Gość_white templar*,
Racja Viconia nie romansuje z pół-orkami.
Tak samo krasnoludy nie mogą romansować.
Co mi się osobiście nie podoba i mam zainstalowanego moda, że romans można prowadzić nie zależnie od rasy.
Jak mniemam Redhorn Steelaxe również. Na wszystko są sposoby.

Jak bedę grał następnym razem to zagram Mnichem, do ekipy wezmę Cernda, Minsca i Nalię, bo tylko z tymi postaciami jeszcze nie ukończyłem gry.
Szakal,
Wiem, że oftop, ale Viconia chyba nie romansuje z półorkiem... ?
Redhorn Steelaxe,
Jedyna gra która ma u mnie zawsze 6-ścio osobowy skład...
1/ Ja, pół-ork barb na dwa toporki
2/ Korgan
3/ Minsc (słaba pipa że nie mogę, ale głupio go wywalać)
4/ Viconia, super romans, super kapłanka. Ogólnie cud, miód i orzeszki.
5/ Jan rozrabiaka jako złodziej i kolega robiący 'wyłomem' miejsce na scenie wojów.
6/ Kheldorn

Tak, wiem, strasznie mele ten team, ale grało się super.
Gość_white templar*,
Ja mam swoje 3 ekipy.

1-moja ulubiona

* Wojownik/krasnolud/długie miecze - moja postać
* Korgan/topory+młoty - crom faeyer
* Keldorn/karsomir
* Mazzy/luk gessena
* Jan/kusze - głowny złodziej, mag pomocniczy
* Aerie/proce - romans, głowny mag i kapłan

2-niezła drużyna uzupełniają sie

* moja postać to samo jak wyżej tyle że berserker
* Anomen/młotki-kapłan bojowy
* Valygar/katany-furia niebios,zwiad i backstab
* Jaheira/proce-romans,kapłan(driud) leczący i buffujący
* Haerdalis/kusze lub łuki-mag pomocniczy,wiedza,kradzież kieszonkowa,pułapki
* Nalia potem Imoen/łuki-głowny mag,rozbrajanie pułapek,otwieranie zamków

3-evil team

* pół-ork/barbarzyńca
* korgan
* sarevok - wcześniej minsc
* yoshimno - potem janek
* viconia
* edwin
Estiro,
Hmmm... ostatnio przeszedłem grę drużyną w składzie:
-Ja (łowca nieumarłych)
-Anomen
-Minsc
-Nalia
-Jan
-Aerie

Fajnie się grało. Problemów praktycznie nie było. Dzięki dwóm kapłanom i trzem magom nigdy nie brakowało czarów. Dodatkowo ja i Minsc mieliśmy parę kapłańskich. Po prostu super drużyna.

A przed tą drużyną miałem taką:
-Ja (czarownik)
-Jan
-Viconia
-Valygar
-Minsc
-Korgan

Tutaj tak łatwo nie było. Czasem ciężko było kogoś pokonać. Ale przejść grę się udało.

Za to teraz zaczynam grać taką drużyną:
-Ja (skald)
-Nalia
-Jan
-Anomen
-Jaheira
-Keldorn

Co myślicie o tej drużynie? Będzie silna?
Redhorn Steelaxe,
Ja praktycznie zawsze grałem w większości male ekipą

Ja (barbarzyńca na dwa topory)
Minsc (bo głupio było wywalić towarzysza jeszcze z 1 części)
Korgan (bo to barwna postać była, zwłaszcza w ekipie z Janem)
Kheldon (czy jak tam tn paladyn miał, biegał z karsomirem sobie)
Jan (robiony na złodzieja + z czarów to typowo magiczny pocisk do przerywania i wyłom)
Viconia (jako kapłanka)

Stare czasy, fajnie było
Dinagon,
Ja jednak przywykłem do zabójców xD

Ja (zabójca z furią)
Minsc
Edwin
Imoen/Jan
Viconia
i przechodnia postać do questa

Jakoś przyjemnie mi się grało. A na konflikty nie zwracałem uwagi
Khelgrin Krwawy,
Ostatnio zainstalowałem sobie The Darkest Day i śmigam Pieśniarzem Klingi W łapach Furia Niebios i Kwasowe Ostrze (toto co z kensai maga wypada jak furię zdobędziesz[tylko w tactics]) na łbie hełm baldurana, zbroja - Mirathar, ale zastanawiam się nad wymienieniem tego na Szatę Vekny.

A tak bez modów to kensai mag, z szatą Vekny, 2 pierścieniami Gaaxa i albo z 2 katanami (furia + zerthowe ostrze) albo długie miecze (dużo tego się przewinęło)

A co do grania drużynowego...
Ja-czarownik(szata Vekny, kostur magów itp)
Keldorn z krasomirem
Korgan toporki, potem crom feyr
Imoen łuk gesena, albo tugiański(?)+1
Viconia - jest na co popatrzeć
Yoshimo, a po zdradzie Edwin/Haer'dalis
Arnvald,
Jak pierwszy raz grałem i przeszedłem:

1. ja - półork - berserker
2. Minsc
3. Keldorn
4. Anomen
5. Jan
6. Edwin

Bardzo silna drużyna.

Później grałem już mniejszymi, np.:
1. ja - człowiek - kensai/mag
2. Jan
KRQ,
moj ostatni sklad byl taki:
-ja berserker
-keldorn
-aerie
-edwin
-imoen
-sarevok

calkiem przyjemnie sie gralo
Sosna,
A moja drużyna wygląda obecnie tak:
-ja (kensai z furią)
-Korgan
-Yoshimo
-Viconia
-Edwin
Muszę przyznać, że całkiem przyjemny team, nie mam najmniejszych problemów w grze

Wiem, że temat ma blisko 2 lata, ale tego typu rozmowy chyba nie robią się nieaktualne
Endrinor,
Ja lubię grać tak:

Ja (czarownik)
Minsc
Aerie
Jan
Valygar
Jaheira


Dla złych polecam

Główny bohater jako mnich
Edwin
Korgan
Viconia
Diabelmistrza ( chyba każdy wie o co chodzi)
Yoshimo lub Jan
LIRAEL,
w/m/z nowość??hmmm chyba za stary jestem;) ale kiedyś grałem łowcą/kapłanem i całkiem silna postać mi wyszła
Zeal,

Użytkownik grreg dnia nie, 07 paź 2007 - 16:20 napisał

tego chyba jeszcze nikt nie wymyslil... a sie sprawdza

ja zrobilem postac wojownik/mag/zlodziej i chodze jedna postacia z kp -10 statystyki 19 sila ( pas sily wzgorzowego olbrzyma ) 18 zrecznosc 17 kondycja (bylo 18 ale glupi demon zabral;)) 18 madrosc 18 inteligencja i 18 charyzma, bez przedmiotow mialem 13 sily i 3 charyzmy niestety jesli chodzi o poziom nie mam czym sie chwalic bo mi sie exp zaciol na 983333 i nie idzie dalej jak ktos wie jak rozwiazac ten problem to prosze o rade bo jest to naprawde meczace walczyc 6 poziomowymi carami...

Wojownik poziom 11
Mag 12
Zlodziej 14

na sobie mam jako glowna bron srebrna klinge/krotki luk gesena  lub topor +3 skalny ogien/pawez twierdzy
jeszcze miecz krotki +2 do ciosow w plecy
jako zbroje kolczuga piesniarza klingi +4, bransolety kp 3, helm baldurana, amulet mocy, pierscien wplywu na ludzi, pas sily wzogorzowego olbrzyma,  buty szybkosci, plasz kanalow/plaszcz tarczy,pierscienie wplywu na ludzi/kontroli nad ziemia,

lepiej sie gra 1 postacia nie trzeba sie zastanawiac komu dac nowy pierscien ;]

[post="87708"]<{POST_SNAPBACK}>[/post]


sorry stary ale w/m/z to wiele osób przed toba napisało
poza tym zainstaluj sobie easy of use i znieś blokade expa bo inaczej wmz będziesz miał trudno uwierz ( sam tak przechodziłem)
grreg,
tego chyba jeszcze nikt nie wymyslil... a sie sprawdza

ja zrobilem postac wojownik/mag/zlodziej i chodze jedna postacia z kp -10 statystyki 19 sila ( pas sily wzgorzowego olbrzyma ) 18 zrecznosc 17 kondycja (bylo 18 ale glupi demon zabral;)) 18 madrosc 18 inteligencja i 18 charyzma, bez przedmiotow mialem 13 sily i 3 charyzmy niestety jesli chodzi o poziom nie mam czym sie chwalic bo mi sie exp zaciol na 983333 i nie idzie dalej jak ktos wie jak rozwiazac ten problem to prosze o rade bo jest to naprawde meczace walczyc 6 poziomowymi carami...

Wojownik poziom 11
Mag 12
Zlodziej 14

na sobie mam jako glowna bron srebrna klinge/krotki luk gesena lub topor +3 skalny ogien/pawez twierdzy
jeszcze miecz krotki +2 do ciosow w plecy
jako zbroje kolczuga piesniarza klingi +4, bransolety kp 3, helm baldurana, amulet mocy, pierscien wplywu na ludzi, pas sily wzogorzowego olbrzyma, buty szybkosci, plasz kanalow/plaszcz tarczy,pierscienie wplywu na ludzi/kontroli nad ziemia,

lepiej sie gra 1 postacia nie trzeba sie zastanawiac komu dac nowy pierscien ;]
Wczytywanie...