WarZone - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Jugg,
eternith, jakbyś nie zauważył u ciebie też jest cicho:P
nie zmienia to faktu ze obaj powinniście dodać następną część
Eternith,
Kiedy planujesz w końcu dać kolejną część?
Robi się w Twoim temacie nudno, a na dodatek spamujesz, (wkurza mnie to, chyba powinieneś jednak dostać 10% [taka mała perswazja] ) żeby wszyscy czytali, a nie ma co.
Daylen,
Jugg ma racje: podmiot liryczny może być nie tylko w wierszach.
Jugg,
Thats not true:P Gdyby tak było to moja pani od polaka nie wałkowała by mi ciągle o tym:P
razor,
Jugg podmiot liryczny jest tylko w wierszach.

Dokładam się do innych komentarzy
Jugg,
8.5/10
Zapowiada się ciekawa historia, ale jest parę błędów w opisach. Rozumiem, że się spieszyłeś bo mało czasu miałeś, ale jednak przez to popełniłeś parę błędów.
W książce jeżeli zadajesz pytanie to znaczy że jesteś podmiotem lirycznym, który jest narratorem a tutaj masz ich oddzielnie. Jeżeli ma być poprawnie powinieneś napisać że "Hurricane to..." a nie " Wyobrażacie sobie skrzyżowanie tego z tamtym? To właśnie jest Hurricane"

Poza tym nie opisałeś wyglądu Basilisk'a ani ożywieńców legionistów ( z początku wyobraziłem sobie zombiaków w zielono białych szalikach legii:D) ale nie są to poważne błędy, więc uważam że jak na razie jest good. No i oczywiście czekam na dalszy ciąg:P
Darnith,
Masz pisać i nie bierz sobie do serca ocen

Wiesz, może za rok jak coś napiszesz to będzie 10/10?

Nie zniechęcaj się i pisz dalej
Daylen,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Innos96 dnia nie, 18 maj 2008 - 13:55 napisał

Czemu mam to komentować? Sam napisałeś "Nie, nie musisz tego czytać"
6.8/10
Dawaj dalej, męcz klawiaturę



Jeee.... tam... taka niska ocena to co mam pisać
Darnith,
Czemu mam to komentować? Sam napisałeś "Nie, nie musisz tego czytać"
6.8/10
Dawaj dalej, męcz klawiaturę
Daylen,
Każde zmiany są wprowadzane do textu więc już ni ma 2 Basiliski ale jest dwa Basiliski
Eternith,
Gal, nie pozwolę Ci na zaprezentowanie tylko części bitwy.
Ma być cała. Tego wymaga honor. (wcale go nie szantażuję...)
[UWAGA! - Użalanie się nad sobą mode on] A mnie nikt nie lubi... Nikt nie komentuje mojego opowiadania... [Użalanie się nad sobą mode off]
Strateks,

Cytat

Wiem że to badziewie.

Coś takiego zniechęca. Po co miałbym tekst czytać, skoro dość wyraźnie informuje mnie się, że nie warto? Passskudny pesymizm.

Znacznie estetyczniej jest używać liczb pisanych słownie, serio.
Daylen,
Ech... długą... Dobra w następnej będzie już opisana cała bitwa.

[Dodano po 4 godzinach]

Albo nie, tylko część
Eternith,
Że za mało? No racja 8.9/10.
Na zachętę.
I czekam na kolejną DŁUGĄ część.
Daylen,
Łiiiii ale chyba przesadziłeś.
Eternith,
Aj, zapomniałem.
8.8/10
Bo na 9 za krótkie.
Daylen,
Hahaha... sorry że nie zrozumiałem

PS. Może jakaś ocena? ?/10
Eternith,
Z tym "warzone" żartowałem.
Daylen,
Krootkie bo mało miałem czasu i nie wiedziałem czy się spodoba. Text będzie w fragmentach. A nie warzone tylko WarZone - strefa wojny. Wpisz w google i podziwiaj wspaniały system bitewny xD
Wczytywanie...