[GALERIA]Moja Twórczość :] - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

^ZORG,
Fajne tylko z jakością coś C(i/j) nie wyszło
Eternith,
Ach właśnie... Napis...
Za napis zmniejszam ocenę do 7.3/10.
Jak napisał przedmówca - razi pikselozą.
krag,
1. Takie sobie...
2. Nie dało się zrobić tego w jaśniejszych barwach na transparencie? Ten biały kolor nie prezentuje się za ładnie.
3. Niby nie można się przyczepić do niczego bo to najlepszy z obrazków chyba, ja w sumie też bawiłem się tylko najprostszymi efektami zaraz po odpaleniu Photoshopa jednak jakość... Nie wiem w jakim ty to formacie zapisujesz ale wygląda to tak jakby napis był dorabiany w paincie i bardzo rażą pixele wokół niego.
Daylen,
I Ziom, zrób coś z tym obrazkiem w sygnie! Prawie zapaskudziłem klawiaturę śniadaniem!
Eternith,
Ziom@l, przerób co chcesz.
Najlepiej Ci wychodzą chyba jakieś obrazki z GTA, więc tego się trzymaj.
Daylen,
No ja nie będę orginalny:

1. Koleś nie strasz! Nie rób takich więcej!
2. Aaaa.... że to CJ? Dzięki że napisałeś....
3. Cool. Baw się lepiej w takie obrazki niż w fantasy xD

To koniec zrzędzenia
Melzar Mizzrym,
Nic szczególnego ;p ten ostatni można rzecz że zrobiłeś z trzech layer'ów jeden with 'color burn', a ostatni with'color dodge' i 2-3 stopnie 'posterize' ;p ramka with bvl n emboss. chociaż ważne jest to że kombinujesz. powodzenia
Ziomaal,
skoczę z Mont Everest z radości Ethernith - Powiedz - jaki obrazek moge przerobic , nie pokazuj jaki tylko np. napisz ze smok czy cos - to mi wystarczy
Eternith,
Skoro 4/10 to pochwała, to strach pomyśleć, czego dokonasz z moim 7.8/10.
Ziomaal,
sygnatura tez sie liczy i dzieki za ocene - dla mnie nawet 4/10 to pochwała i zachęta do dalszej pracy..
Eternith,
Mogę być troszkę szczery?
Ten obrazek fantasy, to chyba tylko obrazek ze smokiem i kilka efektów w jakimś programie graficznym... Całość marnie wyszła 4/10.
Drugi obrazek, rzekomo z CJ'em , jest chyba najgorszy, bo nic na nim nie widać. To tylko biało-czarna plama z ładną ramką. 3/10
A ten 8-ball wygląda świetnie, chociaż to słońce zbytnio nie pasuje... Ale efekt w tle i przezroczystość wyszyły nieźle. 7.8/10
Jeszcze poćwicz...

EDIT:
Acha, i ten obrazek w podpisie jest zrobiony ciekawą techniką, ale jest dość skromny... 7.6/10 (chyba że nie był do ocenienia )
Ziomaal,
Tutaj Obrazek Fantasty...


Tutaj CJ z GTA


Tutaj 8'ball z GTA III


Narazie To Tyle - Nie Długo Kontynuacja Ale Oceniajcie

PS.Mam nadzieje ze w dobrym dziale to jest
Wczytywanie...