Różne dziwne przedmioty - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

mayorov,
Coś takiego się nie przyda.
Gość_MeteoGhost*,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Godlike14 dnia sobota, 17 maja 2008, 09:46 napisał

Najpierw mam pytanie czy takie rzeczy jak
Kamienie straznicze z fortecy goblinów
Rozwalone karawasze Kuntura
Ciała pająków, ktore mozna było wziac po zabiciu Podmruka
przydadza sie pozniej?
W solucji pisze ze moge wziać te wszystkie rzeczy, gdyby to nie bylo do niczego potrzebne to raczej nie powinno sie o tym pisac, ale teraz logicznie myslac to po co mi kamien strazniczy do twierdzi goblinów, po przejsciu tej misji O_o?

Kamienie Strażnicze musisz znaleźć i umieścić w ekwipunku, bo będą Ci potrzebne do fabuły. Jeśli ich nie znajdziesz to nie wejdziesz na powierzchnię Fortecy Goblinów.
Finrod,
Swoją drogą to często w I2 giną przedmioty. Ja (i wiem, że nie tylko ja) miałem na ten przykład problemy z nieobecnością korzenia mandragory.
Luyanki Werpolterop,
To chyba jakiś bug miałeś. Innego wytłumaczenia nie ma.
Diego de Gallin,
Ale ja przy Phaen'e nie znalazłem zwoju .
Beron Heavyhand,
Przeca jeden zwój ma ten śmierdzący goblin, tam gdzie jest pierwsza poważniejsza (xD) walka grupowa, a drugi ma Phaen, ten czarodziej, który nas atakuje w mieście.
Diego de Gallin,
To dobrze, raczej nie sądziłem że będzie potrzebny, ale wolałem się upewnić, nie chciałbym się dowiedzieć gdzieś na końcu gry że to jest potrzebne .

Pierwsza część zwoju była u Goblińskiego sapera (czy jakoś tak), a drugiego nie znalazłem (aktualnie jestem w oku smoka więc raczej już nie znajdę ).
Luyanki Werpolterop,
Diego drugą część zwoju gdzieś można znaleźć, ale na wszelki wypadek zostaw sobie ten pierwszy fragment. Grę możesz przejść bez znalezienia obydwu zwojów.
Almonaster,
Hmmm 1 był na samym poczatku jakos.
Drugi... wydaje mi sie, ze ja takowy mialem z jakiegos questa ale nie jestem pewien w 100%.
Nie bój sie, Diego
Diego de Gallin,
Właśnie przeczytałem że są dwa zwoje teleportacyjne, a ja znalazłem tylko jeden , czy mam się bać , znaczy czy to czymś grozi?
Luyanki Werpolterop,
Nie pamiętam zbyt dobrze, ale powinieneś zostawić ten zwój. Książkę Valasa możesz sprzedać. Klucz do magazynu możesz wywalić jak i dziennik Thavry i arcykapłanki Larysy.
Godlike14,
Tak patrze i w mojej kolekcji przedmiotów znalazł sie przypalony zwój z miasta (druga lokacja w grze, gdzie zabija sie tego maga na polecenie czarodziejki)
wywalic?

do tego
Ksiazka ... Valas - czarny kruk
klucz do magazynu..dostalem klucz do magazynu tam w tym klasztorze mnichów i nie wiem po co mi ten klucz
Dziennik Thavry czy jakos tak...to jeszcze z lodowej swiatyni...ktos pisal ze on moze sie przydac, dalej...tylko do czego?
tak samo dziennik arcykapłanki Larysy...

Wywalic to wszystko??
Almonaster,
Tzn chodzilo mi ze nie ma co go zamykac tak wczesnie, bo widze ze Godlike i chocby Innos jeszcze jakies pytania maja i bede mieli jeszcze przez pewien czas

Ogolnie wiekszosc albo sie wyrzuca, albo trzyma po sakwach, jesli sie ma w nich jeszcze miejsca [itemy z questow tam nie wchodza w sumie], albo sprzedaje i co tu sie jeszcze pytac ?
Na solucji jak dobrze pamietam byly wzmianki co sie przyda pozniej, a co nie
Luyanki Werpolterop,
Przeklęte rzeczy można sprzedać. Notatka Orii i dziennik Larysy przydają się do jakiegoś momentu, ale później można je wywalić. reszta do śmietnika.
Darnith,
Nie, chyba że jest zadanie, że trzeba jakąś przeklętą rzecz przynieść, a nigdzie się w ID II z takim nie spotkałem, więc możesz sprzedać albo wyrzucić.
Godlike14,
Hmm to moze czy przydatne bedą przeklęte rzeczy? pierscienie albo rękawice? notatka Orii, dziennk Larysy hmm fragmenty ksiązek np Szalenstwo Furii, Pnący bluszcz, Bractwa Tajemne... itp ogolnie zwykle ksiazki
Luyanki Werpolterop,
Można wyrzucić.
Darnith,
No bo po co ma być otwarty? problem rozwiązany, temat zamknąć, by np. nie narosło spamu.

A czy potrzebne mi będą książki z drugiego poziomu Oka Smoka? jest ich chyba 6, więc pytam się, bo nie chce mi się za bardzo ich czytać... ale jeśli trzeba to napiszcie.
Almonaster,
<- Luyanki

Co Ty tak z tym zamykaniem tematu ?
Luyanki Werpolterop,
Wszystkie drzwi w lodowcu będą wtedy otwarte.
Koniec, temat można zamknąć, chyba że ktoś ma jeszcze jakieś pytania do jakichkolwiek przedmiotów.
Wczytywanie...