--- - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Gość_Aniela109*,
PROSZE POWIEDZ JAK PRZEJŚĆ TEST!! JUŻ UŚPIŁAM SMOKA TYLKO TERAZ NIE MOGE ZAPALIĆ CZY COŚ TEGO SMOCZKA
Jugg,
tak jak napisałem w twoim temacie- zastanowie się
razor,
Nie no to co tam przeczytałem jest naprawdę w porządku. Pamiętaj co pisałęm ci w moim temacie. Śmiało możesz pisać dalej, bo ostatni fragment jest fajny. Może nie mistrzowski ale really spoko
Jugg,
---
razor,
Z mieczem to fakt, będziesz miał na przyszłość...


8/10 (gdybyś wymyślił swój świat i nie wplatał do niego już stworzonych ) i czegośmi brakuje, ale nie wiem czego. Jeszcze nie sprecyzowałem...
Jugg,
wiesz trudno mówić o ostrzu i stali jak to są drewniane miecze ale rzeczywiście mogłem wykorzystać oręż

[Dodano po dobie]

Jaka jest wasza aktualna ocena mojej pracy? ?/10 ?
razor,
Troszeczkę przeszkadzają. Ale najbardziej to te powtórzenia.W kólko tylko miecz i miecz A synonimy to ostrze, broń, stal, oręż, (wszystkiego można użyć, bo i tak każdy będzie wiedział, że chodzi o miecz)
Jugg,
true:P możesz sobie zasłaniać ręką
Darnith,
Nie, wcale nie, jest to tak jakby ilustracja w książce
Dabu,
Obrazki psują cały klimat. Ja bym wolał barwny opis.
Jugg,
---
Darnith,
No, wreszcie są dialogi, ale... trochę źle je "budujesz". Patrz:


Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia śro, 14 maj 2008 - 22:40 napisał

-Dobrze. Bardzo dobrze.- pochwalił go Averrand, co było w jego przypadku rzadkością. - To powinna być dla ciebie ważna lekcja.



Jeśli masz postawić " - " to przed nią nie stawiaj kropki, bo to jest błąd. Czyli tak to powinno wyglądać:

"- Dobrze. Bardzo dobrze - pochwalił go Averrand, co było w jego przypadku rzadkością - To powinna być dla ciebie ważna lekcja."

I tak samo z innymi ma być. Czasami popełniasz ten błąd a czasami nie. Więc uważaj. Dopracuj te dialogi i będzie git

Nom , ale oprócz tego to fajne i ciekawe.
Czekam na kolejną część
Jugg,
---
razor,
Już chciałem się odciąć jakąś ripostą w stylu mojego Nicku, ale pomyślałem, że nie warto się o głupstwo kłucić. Pisz dalej, zobaczymy co z tego wyjdzie .....
Jugg,
---
Darnith,
No, niezłe to, niezłe...
Najbardziej mnie zdziwiło to:

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Jugg dnia śro, 14 maj 2008 - 01:12 napisał

W pomieszczeniu unosił się zapach oparów przypominający zapach gotowanych zgniłych jaj.


On to poczuł? Jeśli tak to jakim cudem przeżył?!
razor,
Zależy jak na to spojrzeć, bo nie chodzi o to, żę je umieściłeś, ale o to, że "fałszujesz" historię jego powstania, a to może się nie spodobać fanom(jak nie wiesz o czym mówie, to poczytaj se "Silmarilliona")
Jugg,
---
razor,
Co do obydwu ostatnich części :Opis powstania Śródziemia i ogólnie całej krainy wykreowanej przez Tolkiena (bo Middle- Earth to nie jedyna na jego mapie) on sam dał, a więc trochę nie podoba mi się zmienianie tego i przekręcanie czyjejś pracy.
A ponadto "Hobbit" i "Władca Pierścieni" były napisane jako jeden tom autorstwa tychże hobbitów pod nazwą "Czerwona Księga "(chociaż wiadomo, żę to również wymysł Tolkiena) Oprócz tego jest git
Jugg,
---
Wczytywanie...