Ulubione zadania - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Tamc.,
Moim ulubionym, może nie samym w sobie zadaniem, jest:



No i oczywiście pamiąteczka:




Fodro,

Przejdź do cytowanego postu Użytkownik Elthran dnia nie, 10 wrz 2006 - 21:01 napisał

Mnie najbardziej podobało się zadanie, w którym trzeba było pokonać trzech barbarzyńców przed walką z Baalem. Całkiem ciekawy był również quest z pierwszego aktu, w którym należało uratować Decarda Caina.


Mnie też się te zadanie podobało z barbami jak i z Cainem. Również zabicie Krwawej Orlicy i misja z kostką Horadrimów jest ok
Lort,
moje to zabic diablo
DekardKein,
Zabicie wielkiej rady w mieście świątyń, i pokonanie upadłego Anioła.
Rangramil,
Zabić hrabinę. Dlaczego? Bo wiąże się z nim ciekawe wspomnienie. Nie pamiętam ile miałem lat, ale to było jeszcze w czasach, gdy się przejmowałem. Wstępne poziomy wieży do tego stopnia wkręciły mnie w klimat, że jak hrabina krzyknęła jakiś tekst o mojej przedwczesnej śmierci, to aż podskoczyłem na krześle. Pierwszy i ostatni raz dałem się tak omotać...
Tamc.,
To i ja dorzucę swoje trzy grosze - najfajniejszym zadaniem było zabicie Demonologa. Tajemnicze Sanktuarium, cóż za lokacja.
Matthias Circello,
A ja zawsze lubiłem zadania z 2 aktu. Latanie po pustyni i szukanie części do Laski Horadrimów. No i V akt. Ale chyba dlatego, że najmniej razy go przeszedłem. I jeszcze nie zdążyły mi się `znudzić`. ;p
Courun Yauntyrr,
To walnąłeś uzasadnienie...

Dla mnie to pokonanie Starożytnych. Pierwsze zadanie którego się tak naprawdę bałem. Dlaczego ?
- nie można się teleportować
- to w końcu trzech na jednego (przeciętnie)
- pierwszy raz nie wiedziałem czego się spodziewać
- ich umiejętności - najgorszej jest jak jeden wyzwala po uderzeniu błyskawice. Mój najemnik przeważnie tego nie przeżył (poza poziomem Piekło o dziwo )
Nagroda jednak była warta wysiłku. Poza tym to jedno z nielicznych zadań, gdy nie chodzi o wykończenie celu
Tyrael,
Mi się podobają dwa

[/b]Zabić Diablo

[b]
Zabić Bhaala
Hyrol,
Ludzie! Przecież ta gra służy do stworzenia niepokonanego bohatera, który nie tylko zniweczy plany złym siłom, ale także skopie kilka praworządnych tyłków na duelach BN!!!
Najlepsze zadanie? Czy ma to sens? Trzy razy powtarza się to samo zadanie, a emocje potęguje dopiero kolejny level (szlag mnie jasny trafia, jak wskakuję na 29lv... jeszcze AŻ JEDEN poziom do wymarzonej 30'tki, a potem to już z górki (bynajmniej dla mnie...).
Diego158,
Lubie zadania z 5 i 3 aktu. Szczególnie walka ze starożytnymi i zabicie Baala
Smoon Lodowe Serce,
Zadania z 5 akt. Inne wysiadają.
gamariel,
Uwolnienie Tyriela Boski anioł no i zabicie Diablo oraz Baala.
Mathew,
Moje ulubione to:
1. Uwolnienie Decarda
2. Zabicie Andariel
3. Zabicie Mefisto
4. Zabranie tego młotu dla Chairsy
darksamurai,
Moje ulubione questy w Diablo II to Starożytni(chyba najtrudniejsi przeciwnicy w grze...), Izual, Piekielna Kuźnia i zabicie Diablo.
Hades-84,
Diablo, Mefisto i Baal - to chyba najfajniejsze
Elthran,
Mnie najbardziej podobało się zadanie, w którym trzeba było pokonać trzech barbarzyńców przed walką z Baalem. Całkiem ciekawy był również quest z pierwszego aktu, w którym należało uratować Decarda Caina.
Lionel,
Moim ulubionym zadaniem jest przeszukiwanie świątyń w Kanionie Maga.
Osa,
Jak dla mnie misję końcowe wszystkich aktów są najlepsze. Zabicie Andariel, Duriela, Mefisto, Diablo i wszystkich ich strażników to wielka przyjemność
Asgeroth,
Ubicie Baala, i wzytsko, co łaczyło sie z ubiciem Wielkiej Rady.
Wczytywanie...