Zeus Pan Olimpu - Odpowiedź

 
Męczą Cię captche? , a problem zniknie. Zajmie to mniej niż rozwiązanie captchy!

Podgląd ostatnich postów

Czacha,
Świątynia Zeusa to była lipa, najwięcej miejsca, największe koszty itp. Hermes był najlepszym wyborem. Ares dodawał dwa odziały niezłych wojów, a jego świątynie była niewielka więc się opłacało. Resztę budowałem tylko jak misja tego wymagała.
Ati,
Hmh, w sumie nigdy nie zbudowałam świątynie Zeusa '
Gość_Forgotten*,
Ja tam wolałem Aresa... łaził ze smokiem po mieście i miałem święty spokój. Poza tym Dionizos (jabole, jabole ) i Zeus we własnej osobie. Grecja padła u mych stóp.
Ati,
Hermes miał chyba najtańszą świątynię, a przyśpieszał handel i dostawy. Normalnie to się toooczyło tak powoli. Ja w którejś misji wybudowałam wielkie, cud miód miasto. Handel na wysokim poziomie, kultura i w ogóle raj na ziemie, to mi połowę lawa zalała XD ściekłam się niesamowicie, ale do Zeusa mam sentyment
Courun Yauntyrr,
Cóż, Pan google: raz, 2, 3 i 4.
Theoden,
Możecie zamieścić krótki opis gry? Trochę się interesuję mitologią.
Czacha,
No niestety, trzeba dobrze wybrać miejsce na swoją osadę. Ja źle wybrałem podczas misji z hydrą i musiałem powtarzać. A misje militarne to ja przechodziłem bez armii Aresa, zazwyczaj budowałem świątynie Hermesa.
Miveda,
Odkryłam, że wyższe płace a mniejsze bezrobocie, ale pieniążki się kończyły...
Czasami gra była za prosta - miałam herosa i armię Aresa - modlitwa o zwycięstwo i cel misji - zdobyć miasto - zakończone. Poza tym sterowanie armią - coś mi nie szło... Szkoda też, że w podstawowej wersji jak złe wybierze się miejsce na start to potem trudniej się gra - choćby taka misja, gdzie zaczęłam i pojawił się potwór - moje owieczki i kozy oddały bezsensownie życie w obronie osiedla...
Czacha,
Jak miałem duże bezrobocie to budowałem stocznie dla statków wojennych 100 obiboków mniej. Misje z bohaterami były wkurzające, często musiałam zmieniać lokalizacje domku heros.
Miveda,
Mnie denerwowały misje z bohaterami - miałam przybytek otoczyć murem: otoczyłam nawet dwoma pierścieniami to krzyczało, że za daleko od pałacu. Potem, że kultura niska - nie wiem po co bohaterowi mury, skoro taki silny to murów nie potrzebuje
I to zatrudnienie...koszmar - a pomyśleć, że w Polsce było bezrobocie
Czacha,
Fakt, bez dodatku gra nie jest aż taka dobra. Misje ciekawe, a wojsko można rozgryźć . Osobiście najbardziej lubiłem militarne misje otwarte .
Miveda,
Grałam ! *cieszy się* Podobały mi się misje, budowanie miast. Tylko nie potrafiłam rozgryźć wojska, ale na szczęście Artemida i Ares pomagali świątyniami Ogólnie polecam - jednak tylko z dodatkiem, bo bez niego jest...ubogo
Gość_Lol*,
Zapraszam wszystkich fanów Zeusa na najlepszą Polską stronę o tej grze - olimp.ziemek.boo.pl
Gość_Wujo*,
A kto zna stronę z której można pobrac pełną wersje "ZEUSA"??
Lionel,
Dzięki tej grze poznałem panteon bogów greckich, co przydało się na sprawdzianie z histy .
Grafa fajna, łatwiej mi się grało niż w Faraonie (za długo budowali mastaby i piramidy)
Lord_Patos,
Tu się z tobą zgadzam. Chociaż w Faraonie to inna cywilizacja i na jej możliwości to jest wszystko co trzeba do rozbudowy miasta , w Zeusie mi się podoba ze Bogowie pojawiają się w mieście , błogosławią mają różne zdolności , pomagają nam lub przeszkadzają
Aventya,
Grałam wczesniej w Faraona i według mnie Zeus jest lepszy. Ma ciekawszą grafikę i wiecej możliwości rozbudowy miasta. Motywy z bogami, herosami i potworkami tez są ciekawe
Lord Andre,
zeus to dobra gra super fajna ale zgadzam sie ze wszystkie gry z serii age są też super
Lord_Patos,
Qurnik , to są tematy dla tych co lubią tą gre
a nie dla tych co marudzą.....bo z tego co widać ani przyszłość ani przeszłość Ci się nie podoba co więcej jestem pewien że albo w to nie grałeś albo odłożyłeś po kilku chwilach.

A teraz pytanie którego z bogów lubicie najbardziej :
ja lubię Aresa , Zeusa , Artemidę , Atenę i Hadesa oraz kilku innych.....
Qurnik,
osobiscie wole ejdż of mitolodżi , nie podoba mi sie ta gra
Wczytywanie...